Uničov – Líšeň 3:1 (kon.) | Mohelnice – Val. Meziříčí 4:0 (kon.) | Zlínsko – Prostějov 3:2 (kon.)
Uh. Brod – Petřkovice 0:3 (kon.) | Hlučín – Kroměříž 1:1 (kon.) | HFK Olomouc – Vyškov 1:1 (kon.)
Rýmařov – Vel. Meziříčí 2:3 (kon.) | Hulín – Hodonín 3:1 (kon.)
FC Hlučín
1:1 (1:1)
SK Hanácká Slavia Kroměříž
Středa 09.05.2018, 17:00Moravskoslezská fotbalová liga • 30. kolo

Já se s vámi tímto loučím a někdy příště zase na počtenou! (19:00:49)

Je tu konec zápasu. Ve druhém poločase nám zápas příliš mnoho krásy nenabídl, spíše na trávníku byly vidět emoce a plno nepřesností. V prvním poločase se za domácí trefil Kristián Hudeczek, ale těsně před koncem prvního poločasu za hosty srovnalEric Sedláček.

90+1

90+1
    Jaroslav Málek dostal další žlutou kartu zápasu.

88
    Hodně emocí je teď vidět na hřišti, útočným faulem ve vápně se teď provinil jeden z domácích hráčů.

86
    Nepřesná přihrávka De Serry skončila až v autu, vhazovat budou tak hosté. Čas na vstřelení branky se nám pomalu, ale jistě krátí.

84
    Z pravé strany se snažil odcentrovat Kovář, ovšem dobrým obranným zákrokem ho o míč připravil Bialek.

84
    Dlouhou přihrávku dostal za obranu Sedláček, ovšem včas nevyběhl z ofsajdové pasti.

83
    Hra se teď dost vyostřuje, na trávníku leží znovu hráč Hlučína, tentokrát se to obešlo bez karty.

82
    Nepříjemnou střelu Štefeka na bližší tyč vyrazil Kofroň, s následnou dorážkou si už nemusel dělat starosti, neboť jeho obránci míč včas odkopli do bezpečí.

81
    Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Ságner, přichází Dostál.

80
    Za šlapák teď vidí další žlutou kartu Jeleček.

78
    Po nepříjemném centru do pokutového území Kroměříže hlavičkoval Kraut těsně nad branku Kofroně.