Antverpy – Eupen 2:1 (kon.) | Oostende – Lokeren 1:3 (kon.) | Sint-Truiden – Beerschot 3:2 (kon.)
KV Oostende
1:3 (1:2)
Sporting Lokeren
Středa 09.05.2018, 20:30 • Versluys Arena, Ostende • Belgická liga • O Evropskou ligu

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 7:0. Rohy: 8:5. (22:19:34)

Sporting Lokeren si nakonec dokázal pohlídat hubené vedení z konce prvního poločasu až do konce a navrch přidal ještě jednu branku. Oostende sice mělo výraznou územní převahu, žádná vyložená šance ale nepřišla. V závěru ještě musel předčasně do sprch domácí Bossaerts.

90+3

90
    Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.

89
    Střídání v týmu Sporting Lokeren: ze hřiště odchází Steve de Ridder, přichází Bob Straetman.
    86. Steve de Ridder - 1:3

86
    Lokeren právě vstřelil branku!
    Je hotovo! Domácí obrana byla značně rozhozená, čehož využil kapitán STEVE DE RIDDER. Jeho zakončení do odkryté brány nebylo vůbec složité!

86
    Rezaeianovi to málem vyšlo. Jeho parádní rána z přímého kopu jen o kousek minula šibenici.

86
    Skúlason zkušeně pozdržel vteřinky, navíc se mu málem podařilo vybojovat roh.

85
    Střídající Capon se obtočil kolem svého strážce a poté zamířil na tribunu za bránou.

84
    Střídání v týmu Sporting Lokeren: ze hřiště odchází Julian Michel, přichází Mehdi Terki.

83
    Střídání v týmu KV Oostende: ze hřiště odchází Logan Ndenbe, přichází Zinho Gano.

82
    Milič na nic nespěchal a okamžitě po zisku míče přispěchal na útočnou polovinu.

81
    Máme před sebou závěrečnou desetiminutovku. Podaří se Oostende vstřelit vyrovnávací branku?

80
    Na hrací ploše to začíná vřít. Přibývá nedovolených zákroků, které sudí zatím netrestá.

79
    Vše ale začalo celkem hraničním zákrokem Huppertse na Akpalu. Možná se měla pískat penalta pro Oostende.

78
    Tak tohle bude skutečný oříšek. Oostende prohrává o jednu branku a závěrečné minuty bude usilovat o vyrovnávací branku v početní nevýhodě.