Kortrijk – Mouscron 1:1 (kon.) | Leuven – Waregem 1:2 (kon.) | Lierse – Waasland-Beveren 0:0 (kont.)
KV Kortrijk
1:1 (0:0)
Royal Excel Mouscron
Pátek 11.05.2018, 20:30 • Guldensporen Stadion, Kortrijk • Belgická liga • O Evropskou ligu

To je ode mě pro dnešek vše, s přáním hezkého zbytku pátečního večera se s Vámi loučím, na shledanou. (22:25:43)

Máme za sebou konec utkání, které nakonec končí smírně 1:1. Sedmdesát minut hry jsme čekali na branku a pak přišli rovnou dvě za dvě minuty. Skóre dnešního utkání otevřel přesnou hlavičkou Papazoglou, nicméně o minutu později z protiútoku vyrovnal Rotariu. I když domácí měli více ze hry, nakonec je remíza celkem spravedlivá.

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 6:7. Rohy: 4:4.

90+3

90+3
    Na centrovaný balon si nikdo nevyskočil, míč skončil až v zámezí a rozhodčí už nejspíš co nevidět utkání ukončí.

90+2
    Mezague nešetrně fauluje a i domácí dostávají nebezpečný volný přímý kop.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven ještě o tři minuty.

90
    Ovšem z té nebylo vůbec nic, jelikož Dimitri Mohamed ji kopl prachbídně.

89
    I hosté budou mít ještě šanci rozhodnout, k dispozici dostali nebezpečnou standartní situaci ze střední vzdálenosti.

88
    Kvalitním skluzem se blýskl Galitsios, který zastavil nadějnou akci domácích.

87
    Z rohu pokutového území zkusil štěstí Rotariu, jehož střela se do brány nezatočila.

85
    Hoxha dostal krásnou přihrávku na střed hřiště, rozhodl se pro střelu bez přípravy, ta letěla vysoko nad branku.

84
    Aidara zahrál ve středu hřiště rukou, což neuniklo hlavnímu rozhodčímu.

83
    Střelu Durmena bez problému kryje Buzzese.

82
    Hosté se snaží trochu hru zklidnit, nyní do útočení příliš nepospíchají.

80
    Hra se nám přesunula do poslední desetiminutovky, dočkáme se rozhodující branky?

79
    Tentokrát hostující obrana situaci zvládla, když obraně vypomohl včasným vyběhnutím Butez.