Amiens – Méty 2:0 (kon.) | Angers – Nantes 0:2 (kon.) | Bordeaux – Toulouse 4:2 (kon.)
Lille – Dijon 2:1 (kon.) | Monaco – Saint-Étienne 1:0 (kon.) | Montpellier – Troyes 1:1 (kon.)
Nice – Caen 4:1 (kon.) | PSG – Rennes 0:2 (kon.) | Štrasburk – Lyon 3:2 (kon.)
Angers SCO
0:2 (0:0)
FC Nantes
Sobota 12.05.2018, 21:00 • Stade Raymond Kopa, Angers • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 37. kolo

Já se s vámi tímto loučím a příště zase na počtenou! (22:53:10)

Nantes to dneska zvládlo! V prvním poločase byl zápas vyrovnaný,ale od druhého poločasu už byli na hřišti pouze hráči Nantes. V 50. minutě krásnou střelou z přímého kopu se prosadil Lucas Lima. V 63. minutě se po chybě domácí obrany prosadil ještě Kalifa Coulibaly. Hosté si závěr zápasu pohlídali a domů si tak odvážejí tři body.

90+3

90+3
    Nantes roh zahrálo na krátko a poté Sala vyrobil útočný faul. Míč pro Angers.

90+2
    Z rychlého protiútoku ještě hostující borci vybojovali asi poslední roh tohohle zápasu.

90+1
    Střelu za vápnem doprostřed branky chytil Tătăruşanu,

90
    Rozhodčí nastavuje ještě 3 minuty nad rámec stanovené doby.

90
    Dlouhý centr z levé strany od Kangy ze vzduchu sebral do svých rukavic Tătăruşanu.

88
    Hosté už nikam nespěchají a drží míč na vlastních kopačkách, v kombinaci si pomáhají i s vlastním brankářem. Zápas se už spíše dohrává.

87
    Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Samuel Moutoussamy, přichází Alexander Kačaniklić.

86
    Po ostrém střetu zůstává na trávníku ležet Moutoussamy. dle jeho reakcí to vypadá, že se bude muset nechat vystřídat.

84
    Domácí se teď domáhali zapískání penalty, ale hlavní rozhodčí Millot zůstal naprosto klidný a nechává pokračovat ve hře.

83
    Po delší době zahrozili domácí, z levé strany střílel Tait, ale ho střelu zablokovala hostující defenzíva, který dnes šlape jako hodinky.

82
    Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Kalifa Coulibaly, přichází Kolbeinn Sigthórsson.

80
    Naopak teď za obranu dostal přihrávku K. Coulibaly, ale střela mu nesedla a Butelle tak ani nemusel zasahovat.

79
    Tvrdou střelu od Saly zablokoval Bamba. Domácí se nemohou dostat do tlaku.

77
    Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Valentin Rongier, přichází Adrien Thomasson.

77
    Faul Moutoussamy na středu hřiště, ale domácí dlouhou přihrávkou nikoho nenašli a tak jsou hosté znovu u balónu. Nehraje se teď příliš pohledný fotbal.