Petřkovice – Zlínsko 0:1 (kon.) | Mohelnice – Uničov 0:4 (kon.) | Uh. Brod – Hulín 1:3 (kon.)
Líšeň – Vel. Meziříčí 3:0 (kon.) | Hodonín – Prostějov 1:3 (kon.) | Vyškov – Hlučín 0:1 (kon.)
Kroměříž – HFK Olomouc 2:0 (kon.)
SK Líšeň 2019
3:0 (1:0)
FC Velké Meziříčí
Sobota 12.05.2018, 16:30 • SK Líšeň • Moravskoslezská fotbalová liga • 25. kolo

To je pro dnešní den z Líšně vše, budu se těšit u dalších zápasů z brněnského stadionu. Pěkný zbytek víkendu. (18:23:55)

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 7:1. Rohy: 5:3.

Je dobojováno. Líšeň bere zaslouženě tři body. V prvním poločase jsme sledovali zajímavý duel plný šancí, jednu z nich využil Demeter. Brňané i ve druhém poločase hráli velmi dobrý fotbal a soupeře do ničeho nepouštěli. Naopak sami několikrát zahrozili. Z penalty se prosadil Krška a v závěru potvrdil vítězství Krška.

90+1
    89. KRŠKA - 3:0

89
    Líšeň právě vstřelila branku!
    V samotném závěru je tu potvrzení tří bodů pro domácí tým. Po krásné akci se po centru Minaříka prosadil svým druhým gólem v zápase DAVID KRŠKA. Ten dostal přesný centr za obránce a poslal míč k pravé tyči Krubovy svatyně. Je rozhodnuto, Líšeň dnešní duel vyhraje vcelku jednoznačně.

88
    Tomáš Machálek v ofsajdu, akce zastavena. Domácím to ale nemusí příliš vadit.

86
    Hodně se hraje ve středu hřiště, mnoho přerušení a faulů nyní sledujeme na zdejším stadionu.

85
    Kdepak, domácí výborně brání a soupeř se jen těžko dostává k nějakým šancím.

83
    Žlutou kartu dostává Bouček (FC Velké Meziříčí).

82
    Žlutou kartu dostává Fall (SK Líšeň).

80
    Brňané si hlídají výsledek, stav stále 2:0 a do konce dnešního mače něco přes deset minut.

78
    Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Fila, přichází Mykhailovskij.

76
    Špatný odkop Smrčky málem vystihl Robin Demeter, který zkusil poslal na bránu střelu z velké vzdálenosti, brankář Líšně ale zaváhání napravil.

75
    Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Dolejš, přichází P. Pokorný.

73
    Vzápětí střílel z dobré pozice Dolejš a Smrčka se vyznamenal po výborném zákroku. Hosté se chtěli dostat do hry kontaktním gólem, nezadařilo se.
    71. KRŠKA - 2:0

71
    DAVID KRŠKA se chopil penaltové šance znamenitě. Poslal míč přesně k pravé tyči, byť Kruba vystihl směr, neměl šanci zasáhnout. Povedená a navíc naprosto přesně umístěná střela znamená vedení Líšně 2:0.

70
    Penalta. Gólman hostů Kruba fauloval v pokutovém území Tomáše Machálka a rozhodčí ani chvíli neváhal. Domácí hráč ukázal svou šikovnost, nejprve obešel obránce, poté i gólmana, který jej ale zastavil nedovoleně.