Bayern – Stuttgart 1:4 (kon.) | Hoffenheim – Dortmund 3:1 (kon.) | Hertha – RB Lipsko 2:6 (kon.)
Freiburg – Augsburg 2:0 (kon.) | Schalke – Frankfurt 1:0 (kon.) | Leverkusen – Hannover 3:2 (kon.)
Hamburg – Mönchengladbach 2:1 (kon.) | Mohuč – W. Brémy 1:2 (kon.) | Wolfsburg – Kolín nad Rýnem 4:1 (kon.)
1. FSV Mohuč 05
1:2 (1:1)
Werder Brémy
Sobota 12.05.2018, 15:30 • OPEL ARENA, Mohuč • Německá Bundesliga • 34. kolo

Tímto vám děkuji za pozornost a těším se při dalších přenosech ať už z Bundesligy, nebo z nějakých jiných fotbalových soutěží. (17:26:07)

Skončilo poslední kolo letošní Bundesligy. Zápas, který sliboval zajímavou podívanou nakonec extra nezaujal Spokojení odjíždějí hosté z Brém, kteří potvrdili velmi dobré jaro a i v Mohuči zvítězili.

90+3

90+1
    Obrovská šance domácích na vyrovnání. Do vápna se dostal kanonýr Muto, ale jeho rána po zemi skončila na tyči Pavlenkovi branky.

90
    Rozhodčí nastavuje tři minuty.

Dnešní utkání sleduje diváků 34 000

87
    Domácí se pokouší srovnat, ale jejich tlak je spíše jen po vápno Brém.

85
    Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Florian Kainz, přichází Zlatko Junuzović.

84
    První žlutá karta utkání.
    79. Theodor Gebre Selassie - 1:2

79
    Brémy právě vstřelily branku! Hosté jdou do vedení. Na centr Gondorfa si naskočil český reprezentační obránce TEODOR GEBRE SELASSIE a hlavou nedal domácímu gólmanovi šanci.

76
    Bez střel, bez šancí a bez jakéhokoliv nebezpečí pro jednu nebo druhou bránu. Tak lze jednoduše charakterizovat poslední minuty.

72
    A zase trošku vzrušení před Pavlenkou. Český brankář si ale s dlouhým míčem poradil celkem bez potíží.

68
    Po dlouhé době nebezpečná akce. Do vápna Brém vnikl Holtmann, ale hodně minul Pavlenkovu branku.

67
    Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Milot Rašica, přichází Johannes Eggestein.

64
    Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Levin Öztunali, přichází Gerrit Holtmann.

63
    Po slibném začátku druhého poločasu hra upadla do tempa toho prvního.

58
    Druhý poločas se zatím hraje pod taktovkou hostů, ale ani domácí to nezabalili. V tuto chvíli vybojovali druhý roh v řadě.

53
    Hosté jsou na začátku poločasu zatím jasně lepší. Přímý kop z pravé strany napálil na bližší tyč Kruse. S tečovanou střelou si s vypětím všech sil poradil domácí golman.