Písek – Ústí n/O 1:2 (kon.) | Vyšehrad – Domažlice 4:4 (2:1 po pen.) | Čížová – Nymburk 1:2 (kon.)
Dobrovice – Zápy 2:1 (kon.)
Sokol Čížová
1:2 (0:2)
SK Polaban Nymburk
Sobota 12.05.2018, 13:30 • Stadion TJ Sokol Čížová • Česká fotbalová liga • 27. kolo

Zápas je u konce, ve druhém poločase se sice hra o něco zlepšila, kontaktní gól domácích padl až moc pozdě a na srovnání už nebyl čas. Za zmínku tak stojí epizodní vystoupení trenéra Kabyla, které trvalo dvě minuty. (15:27:48)

90+3

90+2
    Epizodní vystoupení trenéra je u konce, po dvou minutách JIŘÍ KABYL odstupuje ze hřiště.

90+2
    Střídání v týmu SK Polaban Nymburk: ze hřiště odchází Kabyl, přichází Bodlák.

90
    Tak přece jen! Na poslední vteřiny nastupuje trenér JIŘÍ KABYL!

90
    Střídání v týmu SK Polaban Nymburk: ze hřiště odchází Stehno, přichází Kabyl.

88
    Žlutou kartu dostává Stehno (SK Polaban Nymburk).
    87. KOČÍ - 1:2

87
    Čížová právě vstřelila branku!

Tak přece jen je tu malé drama, MICHAL KOČÍ zkusil umístit balon k tyči a tom se mu podařilo i s pomocí tyče – 1:2!

85
    Potvrdit výhru mohl Telnar, ale ztroskotal na Kratochvílovi.

81
    Možnost zdramatizovat zápas nevyužita, Bálek se sklepl balon za Přibyla, jenže balon skončil mimo.

79
    Žlutou kartu dostává Bálek (Sokol Čížová).

76
    Střídání v týmu Sokol Čížová: ze hřiště odchází Held, přichází Mudra.

74
    Novák tečoval pokus Stehna a balon orazítkoval tyč!

71
    I v deseti je Nymburk velmi aktivní, nyní opět zkoušel štěstí Stehno.

69
    Pokus i na druhé straně, Stehno však mířil jen do připravených rukavic Kratochvíla.

67
    Domácí pohledně a v rychlosti kombinovali, ale zakončení se nedočkali.

62
    Střelecký pokus v podání Helda, rána sice prošla až k bráně, ale postrádala přesnost.