IHC Nový Jičín – Devils Zlín 6:5 (2:0 po s.n.) | IHC Přerov – Uh. Brod 6:9 (kon.) | HC Boskovice inline – IHC Prague Rats 5:14 (kon.)
Brno – Roller Storm 6:8 (kon.) | IHC Kladno – Černošice 9:4 (kon.) | IHC Olomouc – ILHK Hr. Králové 4:6 (kon.)
IHC Nový Jičín – Uh. Brod 5:4 (kon.) | IHC Přerov – Devils Zlín 4:6 (kon.) | HC Boskovice inline – Roller Storm 4:7 (kon.)
Brno – IHC Prague Rats 2:9 (kon.)
IHC Night Birds Přerov
6:9 (0:0, 1:3, 3:3, 2:3)
IHC KANCI Uherský Brod
Sobota 12.05.2018, 11:00 • MEO Aréna, Přerov. • STILMAT extraliga inline hokeje • 4. kolo

Zápas je u konce. Poslední čtvrtinu vyhrál Uherský Brod 3:2 a celkově vítězí poměrem 9:6. (12:38:08)

47:45
    Domácí stále hrají bez brankáře.

47:34
    Uherský Brod právě vstřelil branku!
    Gazda s Mikulcem ujeli dva proti jedinému soupeři a druhý jmenovaný, DANIEL GAZDA, pohodlně střelou do prázdné branky završuje hattrick.
    Asistence: Jan Mikulec.

47:04
    Night Birds Přerov právě vstřelili branku!
    Přerov power-play přeci jen využívá. PAVEL HANÁK napřáhl z pravé strany a puk se zastavil až za Ondřejem Halodou.
    Bez asistence.

45:24
    Plášek starší dotíral u pravé tyče, tam ale stál nachystaný Haloda.

44:40
    Tečovaný pokus vyrazil Haloda před sebe, následně se Brodští osvobodili vyhozením téměř až k brance.

44:20
    Přerov to zkouší bez gólmana.

44:16
    Přerov si bere time-out.

44:16
    Ondřej Haloda si musel u pravé tyče dávat velký pozor, aby puk neprošel za jeho záda. Nakonec to zvládl.

44:03
    Přerov drží puk na svých holích a žene se s ním vpřed.

41:05
    Hosté využívají přesilovku. Gazdovu ránu Kocák vytěsnil, u levé tyčky se ale dostal k dorážce JAN MIKULEC, který rozvlnil síť v přerovské kleci.
    Asistence: Daniel Gazda.

40:20
    Daniel Indrák se prohnal z vlastní obranné třetiny až před Halodu, toho ale svými fintami nepřelstil.

39:51
    Vyloučení v týmu IHC Night Birds Přerov (Husák – 1,5 min., krosček).

39:11
    Kocák zastavil střelu zblízka z levé strany, s dorážkami mu pomohli spoluhráči.

37:27
    Domácí stejně jako na konci třetí čtvrtiny vrací svému sokovi úder. Ondřej Haloda se přesouval od levé tyče do středu branky. Na ten, jak se zdálo, bude střílet Stanislav Husák. Přerovský hráč ale místo toho ještě předal puk napravo na KARLA PLÁŠKA MLADŠÍHO, který rychle propálil padajícího brankáře. Hráč Hanáků s číslem 61 si tak připisuje hattrick.
    Asistence: Stanislav Husák, Karel Plášek starší.

36:36
    Janota přihrál na pravou stranu DANIELU GAZDOVI, jenž prostřelil Kocáka mezi rukou a tělem ke vzdálenější tyči.
    Asistence: Michael Janota, Marek Haloda.

36:22
    Hosté kombinují s pukem za svou brankou.

36:01
    Začala čtvrtá čtvrtina.

Petr Komárek

Branky a nahrávky: 23. Galetka (Plášek ml.), 31. Plášek ml. (Hotěk, Hanák), 35. Indrák (Galetka), 36. Plášek ml. (Husák), 38. Plášek ml. (Husák, Plášek st.), 48. Hanák – 16. Mikulec (Gazda, Kubiš), 19. Surý (Pavlůsek, Kubiš), 21. M. Haloda (O. Haloda), 25. Vaněk (M. Haloda), 32. Janota (Pavlůsek), 36. Gazda (M. Haloda), 37. Gazda (Janota, M. Haloda), 42. Mikulec (Gazda), 48. Gazda (Mikulec)

IHC Night Birds Přerov: Kocák – Husák, Hotěk, Plášek ml. – Hanák (C), Zdráhal (A), Plášek st., Indrák, Galetka
    IHC KANCI Uherský Brod: O. Haloda – Janota, Kubiš (A), Surý (C), Gazda – M. Haloda, Heča, Vaněk, Budil, Mikulec, Pavlůsek

Rozhodčí: Cik, Novotný