IHC Nový Jičín – Devils Zlín 6:5 (2:0 po s.n.) | IHC Přerov – Uh. Brod 6:9 (kon.) | HC Boskovice inline – IHC Prague Rats 5:14 (kon.)
Brno – Roller Storm 6:8 (kon.) | IHC Kladno – Černošice 9:4 (kon.) | IHC Olomouc – ILHK Hr. Králové 4:6 (kon.)
IHC Nový Jičín – Uh. Brod 5:4 (kon.) | IHC Přerov – Devils Zlín 4:6 (kon.) | HC Boskovice inline – Roller Storm 4:7 (kon.)

47:35
    Škarda nyní dvěma skvělými zásahy odrazil desítku! Vyražený puk se odrazil mezi kruhy přímo na napřaženého Steilera, jehož dělovka zapadla přímo do Škardovy lapačky.

47:00
    Běží poslední minuta závěrečné čtvrtiny.

46:11
    Vyloučení v týmu SK Černošice (Pavel Mrňa – 1,5 min., sekání).

45:17
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Přesilovou hru využívají také domácí. ADAM KUBÍK přesnou střelou z pravé strany navyšuje čertům vedení. Asistence: Vladimír Kameš.

45:05
    Čerti nikam nespěchají a v poklidu kombinují kolem branky soupeře.

44:22
    Vyloučení v týmu SK Černošice (David Sem – 1,5 min., nedovolené bránění).

42:49
    Nebezpečná střela Pánka! Útočník s desítkou na zádech vyslal jedovatou střelu zápěstím těsně vedle pravé spojnice.

42:08
    Přes střední pásmo zavezl hru do útoku Strnad, který po naznačení střely poslal kotouč DAVIDU STIELEROVI. Ten na spodní části pravého kruhu střílel z první přesně do volného prostoru. Asistence: Jakub Strnad.

41:39
    Z levého křídla se natlačil před branku Malý, jehož zakončení dokázal vyrazit Černý.

39:16
    Sem předvedl skvělou stahovačku mezi bruslemi a bekhendem pobídl k zakončení na hranici brankoviště Mrňu. Ten s přihrávkou ale nepočítal a kotouč promáchl.

37:53
    Domácí mají opět důvod k radosti. Po vyražené střele ujal kotouče Adam Kubík, který našel před pravou tyčí sjíždějícího DAVIDA STIELERA. Ten nastavil čepel hole přesně tak, že kotouč poslal pod horní tyč. Asistence: Adam Kubík a Jakub Strnad.

37:43
    Kubík se uvolnil ve středním pásmu a poslal do útoku Stranada.

37:08
    Z pravé strany si sjížděl k brankovému prostoru Krudenc, ale jeho střelu zachytili domácí hráči.

36:01
    Začala čtvrtá čtvrtina.

36:00
    Třetí čtvrtina skončila.

35:49
    Poslední střela třetiny. Stieler nasměroval puk ke vzdálenější tyči, ale trefil pouze brankovou konstrukci.

35:07
    Dvojice hostů se ošklivě srazila v levém rohu hřiště. Oba se ale oklepali a pokračují ve hře.

34:37
    Hra nabrala velmi klidné tempo. Černošicím se nedaří přejít přes střední pásmo.

32:35
    Hosté se dvěma vyhozeními úspěšně brání. Kladnu se nedaří usadit v útočném pásmu.

31:27
    Z pravé strany pálil Stieler, jehož pokus skončil na pravé tyči!

31:06
    Vyloučení v týmu SK Černošice (Patrik Pánek – 1,5 min., hákování).

30:03
    Sem skvěle podpořil obranu a čistým zákrokem zablokoval Nekvindu, který si připravoval střelu k bližší tyči.

29:42
    Kotouč z Mrňovy hole orazitkoval levou tyč branky Kladna!

28:42
    O přihrávku si na útočné modré říkal Loskot. Tomu kotouč ale ujel a musí spěchat do obranné třetiny.

27:34
    Aktivním nápadáním se do šance málem dostal Malý, ale ještě před tím se k němu stihla vrátit obranná dvojice Kladna.

26:03
    Domácím se z protiútoku podařilo odskočit opět na dvoubrankové vedení. Petrus od pravého hrazení našel před brankou JIŘÍHO KALLU, který z hranice brankoviště překonal Škardu. Asistence: Aleš Petrus a Jan Kvapil.

25:16
    Černošice právě vstřelily branku!
    Pohledná akce hostí končí snižovací brankou! Václav Krudenc zamíchal s kotoučem a následně jej adresoval DAVIDU SEMOVI, který pouze sklepl puk do zcela odkryté branky. Asistence: Václav Krudenc a Pavel Mrňa.

24:44
    Krudecovi se na pravém křídle nabízel osamocený Malý, ale první jmenovaný to zkusil individuálně.

24:01
    Začala třetí čtvrtina.

Polovina utkání je odehrána. Blíže k vítězství jsou stále domácí Čerti, kteří nastoupí do třetí čtvrtiny s dvoubrankovým vedením.

24:00
    Druhá čtvrtina skončila.

23:17
    Využitá přesilová hra hostí! Mrňa dokázal poslat kotouč na nepokrytého ROBINA MALÉHO, který po rychlém zpracování vyslal kotouč přímo do levé šibenice. Asistence: Pavel Mrňa a Roman Formánek.

22:16
    Vyloučení v týmu IHC Čerti Kladno (Tomáš Brém – 1,5 min., nedovolené bránění).

22:16
    Skočovský ihned z trestné lavice vyrazil do útoku, kde se dostal ke slibné střele. Klid na zakončení mu ale sebral kladenský Brém, který jej poslal k zemi za pomocí faulu.

19:39
    Vyloučení v týmu SK Černošice (David Skočovský – 1,5 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

19:32
    Kubík adresoval přihrávku skrz brankoviště na Strnada, proti jehož střele z první nemusel Škarda zasahovat.

19:08
    Vyloučení v týmu SK Černošice (Roman Formánek – 1,5 min., držení).

18:03
    Krudenc byl u puku jako první a zadovkou hledal mezi kruhy napřaženého Malého, kterému skákavý kotouč přeskočil čepel hole.

17:03
    Po vyhrané buly obranná čtyřka úspěšně vyhazuje až za branku Škardy.

16:57
    Vyloučení v týmu IHC Čerti Kladno (Jan Kvapil – 1,5 min., sekání).

16:44
    Výhoda pro Černošice. Jan Kvapil se provinil sekáním.

15:26
    Domácí útočník JAKUB STRNAD si touto přesnou trefou z mezikruží připisuje již druhou branku v dnešním utkání. Bez asistence.

14:19
    Kameš se dostal za obranu hostí a v samostatném zakončení pohořel na lapačce Škardy! Skvělý zákrok.

13:26
    Branka je ale na druhé straně. Rozehrávku Černošic napadl JIŘÍ KALLA, který rovněž bleskově udeřil a poslal kotouč do volného místa. Bez asistence.

13:14
    Černošice začali druhou čtvrtinu velmi aktivně. Před brankou si nebezpečně počínal Sem, který ale nedokázal procedit puk mezi betony Černého.

12:28
    Individuálně se vydal do zakončení Formánek, jehož tvrdou střelu z nápřahu srazil mimo tři tyče Černý.

12:01
    Začala druhá čtvrtina.

Prvních dvanáct minut je za námi. Domácí si dokázali vytvořit jednobrankové vedení, když v závěru první čtvrtiny dokázal snížit Roman Formánek.

12:00
    První čtvrtina skončila.

08:53
    A přesně tato kombinace končí brankou! Rychlou předávku zužitkoval ROMAN FORMÁNEK, když pohotově pálil u pravé tyče. Asistence: Jiří Laskot a Robin Malý.

08:43
    Malý zavezl hru do útočného pásma přes levé křídlo a hosté mohou kombinovat.

08:37
    Domácí jsou v plném počtu.

07:57
    Cenné vteřiny pro Kladno teď nahrál před brankou soupeře Kubík, který pozdržel rozehrávku.

07:27
    Přesilové pětce hostí se zatím nedaří usadit v útočném pásmu.

07:07
    Vyloučení v týmu IHC Čerti Kladno (Jakub Strnad – 1,5 min., napadení).

06:33
    Sudí signalizují výhodu Černošicím. Strnad půjde na trestnou lavici.

06:16
    Nabídku pro Petruse do před brankového prostoru. Tam si ale velmi dobře počínal Škarda.

05:13
    Po vymezení zpoza tlaku Kladenští uklidňují hru za vlastní brankou.

04:30
    Přesnou přihrávkou Čerti navyšují své vedení. Adam Kubík od levého hrazení našel před brankou osamoceného JANA KVAPILA, který pohotově zakončil k bližší levé tyči. Asistence: Adam Kubík.

03:33
    Hosté se nebezpečně prohnali útočnou třetinou, ale skrytou střelu dokázal kladenský brankář vytěsnit.

02:22
    Vedení si berou Čerti zpět! Na konci rychlé souhry byl VLADIMÍR KAMEŠ, jenž z těsné blízkosti dokázal překonat Škardu. Asistence: Tomáš Brém a David Stieler.

01:15
    Je srovnáno. Po rychlém přenesení hry na pravé křídlo pálil PAVEL MRŇA z pravého kruhu přesně pod horní tyč. Asistence: Václav Krudenc a David Sem.

00:07
    Domácí Čerti jdou velmi rychle do vedení. Po úvodním buly vystartoval do útoku JAKUB STRNAD, který bleskurychle překonal Škardu. Bez asistence.

00:01

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.

Lukáš Ureš

Branky a nahrávky: 1. Strnad, 3. Kameš (Brém, Stieler), 5. Kvapil (Kubík), 14. Kalla, 16. Strnad, 27. Kalla (Petrus, Kvapil), 38. Stieler (Kubík, Strnad), 43. Stieler (Strnad), 46. Kubík (Kameš) – 2. Mrňa (Krudenc, Sem), 9. Formánek (Laskot, Malý), 24. Malý (Mrňa, Formánek), 26. Sem (Krudenc, Mrňa)

IHC Čerti Kladno: Černý – Kameš, Brém, Balcar, Libovický, Kvapil, Strnad, Stieler, Petrus, Nekvinda, Kubík, Kalla, Turek
    SK Černošice: Škarda – Malý, Skočovský, Sem, Mrňa, Krudenc, Pánek, Ji. Laskot, Čech, Formánek