Teplice – Brno | 1:4 (kon.) | | | Bohemians 1905 – Mladá Boleslav | 1:3 (kon.) | | | Jablonec – Karviná | 2:1 (kon.) |
Žižkov – Třinec | 0:4 (kon.) | | | Vlašim – Znojmo | 2:1 (kon.) | | | Varnsdorf – Pardubice | 4:2 (kon.) |
Č. Budějovice – Táborsko | 1:1 (kon.) |
Burnley – Bournemouth | 1:2 (kon.) | | | Crystal Palace – West Brom | 2:0 (kon.) | | | Huddersfield Town – Arsenal | 0:1 (kon.) |
Liverpool – Brighton | 4:0 (kon.) | | | Manchester Utd. – Watford | 1:0 (kon.) | | | Newcastle – Chelsea | 3:0 (kon.) |
Southampton – Manchester City | 0:1 (kon.) | | | Swansea – Stoke | 1:2 (kon.) | | | Tottenham – Leicester | 5:4 (kon.) |
West Ham – Everton | 3:1 (kon.) |
Espanyol – Malaga | 4:1 (kon.) | | | Levante – Barcelona | 5:4 (kon.) |
Fiorentina – Cagliari | 0:1 (kon.) | | | Bologna – Chievo | 1:2 (kon.) | | | Crotone – Lazio | 2:2 (kon.) |
Turín – Spal | 2:1 (kon.) | | | Hellas Verona – Udinese | 0:1 (kon.) | | | Atalanta BC – AC Milán | 1:1 (kon.) |
AS Řím – Juventus | 0:0 (kon.) | | | Sampdoria – Neapol | 0:2 (kon.) |
Hr. Králové – Mladá Boleslav | 1:1 (kon.) | | | Ostrava – Zlín | 0:1 (kon.) |
Plzeň – Bohemians 1905 | 1:1 (kon.) | | | Jablonec – Dukla Praha | 2:2 (kon.) |
Jirny – Chrudim | 1:1 (2:3 po pen.) | | | Brozany – Litoměřicko | 3:1 (kon.) | | | Štěchovice – Převýšov | 1:1 (3:4 po pen.) |
Benátky n/J – Králův Dvůr | 2:2 (2:0 po pen.) | | | Benešov – Vltavín | 2:2 (11:10 po pen.) |
Val. Meziříčí – Rýmařov | 2:2 (kon.) |
KFC Komárno – Podbrezová B | 1:0 (kon.) | | | Trebišov – Nové Mesto n/V | 2:4 (kon.) | | | Inter Bratislava – Skalica | 1:2 (kon.) |
Poprad – Šamorín | 4:0 (kon.) | | | MFK Zvolen – Žilina B | 0:2 (kon.) | | | Spiš. N. Ves – Sereď | 1:3 (kon.) |
Pohronie – Lok. Košice | 2:1 (kon.) | | | L. Mikuláš – Bardejov | 1:0 (kon.) |
Graafschap – Telstar | 4:2 (kon.) | | | Nijmegen – Emmen | 4:1 (kon.) | | | Sparta Rotterdam – Dordrecht | 2:2 (kon.) |
Kerkrade – Almere | 1:2 (kon.) |
Genk – Charleroi | 4:1 (kon.) | | | Gent – Anderlecht | 1:0 (kon.) | | | Standard – Club Brugge | 1:1 (kon.) |
Rio Ave – Braga | 1:0 (kon.) | | | Feirense – Estoril | 0:0 (kon.) | | | Portimonense – FC Ferreira | 3:1 (kon.) |
Benfica – Moreirense | 1:0 (kon.) | | | Marítimo – Sporting | 2:1 (kon.) | | | Setúbal – Tondela | 1:0 (kon.) |
Rapid – Salzburg | 1:4 (kon.) |
Spartak – Dynamo | 0:1 (kon.) | | | CSKA Moskva – Machačkala | 2:1 (kon.) | | | Arsenal Tula – Lok. Moskva | 2:0 (kon.) |
Zenit – Chabarovsk | 6:0 (kon.) | | | FK Krasnodar – Kazaň | 1:1 (kon.) | | | Ufa – Tosno | 5:0 (kon.) |
Rostov – Ural | 1:0 (kon.) | | | Perm – Groznyj | 0:0 (kon.) |
Wisla Krakov – Lech Poznaň | 1:1 (kon.) | | | Legia – Zabrze | 2:0 (kon.) | | | Zagłębie – Jagiellonia | 1:2 (kon.) |
Wisła Pł. – Korona | 4:1 (kon.) |
konec
FK Amkar Perm
0:0
(0:0)
FK Achmat Groznyj
77
|
Střídání v týmu FK Achmat Groznyj: ze hřiště odchází Anton Švec, přichází Ablaye Mbengue.
|
|
74
|
Střídání v týmu FK Amkar Perm: ze hřiště odchází Sjarhej Balanovič, přichází Fegor Ogude.
|
|
64
|
Střídání v týmu FK Achmat Groznyj: ze hřiště odchází Magomed Mitrišev, přichází Bernard Beriša.
|
|
64
|
Střídání v týmu FK Amkar Perm: ze hřiště odchází Felicio Brown Forbes, přichází Michail Kosťukov.
|
|
60
|
Střídání v týmu FK Achmat Groznyj: ze hřiště odchází Bekim Balaj, přichází Ajub Bacujev.
|
|
59
|
Střídání v týmu FK Amkar Perm: ze hřiště odchází Sekou Conde, přichází Darko Bodul.
|
Branky:
Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 8:1. Střely mimo: 4:1. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 11:14.
Rozhodčí: Nikolajev – Kološkov, Dančenko
Diváci:
Karty: 82. Kosťukov (AMP), 84. Bodul (AMP) 50. Ángel (GRZ)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 8:1. Střely mimo: 4:1. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 11:14.
FK Amkar Perm:
Nigmatullin – Bělorukov, Idowu, Sivakov, Miljković, Conde (59. Bodul) – Rjazancev, Gaščenkov, Gol, Brown Forbes (64. Kosťukov) – Balanovič (74. Ogude).
Náhradníci: Vambolt, Chomič – Suslov, Melnikov, Komolov, Šavajev, Kosťukov, Ogude, Ezatolahi, Prokofjev, Gasilin, Bodul.
Trenér:
FK Achmat Groznyj: Gorodov – Rodolfo, Plijev, Semjonov, Mohammadi, Ángel – Gigolajev, Švec (77. Mbengue), Silva Lima – Balaj (60. Bacujev), Mitrišev (64. Bernard Beriša).
Náhradníci: Šepljakov – Ucijev, Ch. Kadyrov, Bacujev, Bernard Beriša, Achjadov, A. Kadyrov, Mbengue, Umajev.
Trenér:
Náhradníci: Vambolt, Chomič – Suslov, Melnikov, Komolov, Šavajev, Kosťukov, Ogude, Ezatolahi, Prokofjev, Gasilin, Bodul.
Trenér:
FK Achmat Groznyj: Gorodov – Rodolfo, Plijev, Semjonov, Mohammadi, Ángel – Gigolajev, Švec (77. Mbengue), Silva Lima – Balaj (60. Bacujev), Mitrišev (64. Bernard Beriša).
Náhradníci: Šepljakov – Ucijev, Ch. Kadyrov, Bacujev, Bernard Beriša, Achjadov, A. Kadyrov, Mbengue, Umajev.
Trenér:
Rozhodčí: Nikolajev – Kološkov, Dančenko
Diváci:
Daniel Fekets
@DFekets