Rio Ave – Braga 1:0 (kon.) | Feirense – Estoril 0:0 (kon.) | Portimonense – FC Ferreira 3:1 (kon.)
Benfica – Moreirense 1:0 (kon.) | Marítimo – Sporting 2:1 (kon.) | Setúbal – Tondela 1:0 (kon.)
Vitória FC Setúbal
1:0 (1:0)
CD Tondela
Neděle 13.05.2018, 19:00 • Estádio do Bonfim, Setubal (kapacita: 18.694 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 34. kolo

Domácí celek potvrdil roli favorita a vyhrává tento zápas 1:0, jedinou branku zápasu vstřelil André Pereira. (21:04:48)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 2:1. Střely mimo: 5:1. Rohy: 8:1. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 14:26.

90+5

90+5
    Probíhá poslední minuta nastavení.

90+4
    Další faul hostujícího hráče, rozehrávat budou domácí fotbalisté, kteří se za podpory z hlediště pokouší skórovat.

90+3
    Centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit.

90+2
    Rohový kop pro domácí celek, ale Setúbalu pokračuje.

90
    Žlutou kartu dostává Miguel Cardoso (CD Tondela).

90
    Nastavovat se bude 5 minut.

89
    Dostáváme se do finální fáze poločasu, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

88
    Costinha se dopustil útočného faulu, Tondela bude rozehrávat od své branky.

87
    Domácí se dopustili útočného faulu, rozehrávat budou hráče hostujícího celku.

86
    Hodně nepřesná rána končí mimo branku, vykopávat bude Cláudio Ramos.

85
    Patrick byl faulovaný soupeřem, rozehrávat tak bude znovu domácí celek. Ten se pokouší navýšit své vedení.