Rio Ave – Braga 1:0 (kon.) | Feirense – Estoril 0:0 (kon.) | Portimonense – FC Ferreira 3:1 (kon.)
Benfica – Moreirense 1:0 (kon.) | Marítimo – Sporting 2:1 (kon.) | Setúbal – Tondela 1:0 (kon.)
Vitória FC Setúbal
1:0 (1:0)
CD Tondela
Neděle 13.05.2018, 19:00 • Estádio do Bonfim, Setubal (kapacita: 18.694 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 34. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky portugalské Primeira ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí Vitória FC Setúbal a CD Tondela

Vitória FC Setúbal odehrál 33 zápasů s bilancí 6-11-16 a získal 29 bodů. Z posledních pěti zápasů prohrál čtyři. Nestačil na Benficu 1:2, Porto 1:5,Fereinse 0:2 a Estoril 1:2. Remizoval s Guimaraesem 1:1.

CD Tondela odehrála 33 zápasů s bilancí 10-8-15 a získala 38 bodů. V tabulce je na desáté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrála dva. Poradila si s Avesem 3:0 a Benficou 3:2. Nestačila na Guimaraes 1:4. Remizovala s Portimonense 2:2 a Rio Ave 1:1.

Který z týmů vstřelí první branku v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

1

1
    V poklidném tempu začíná zápas.

2
    Ani jeden celek se nikam nežene, autové vhazování pro domácí hráče.

2
    André Pereira se pokoušel propracovat do zakončení, ale přes hostujícího obránce se nedostal.

4
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy, tam se také odehrávají souboje o míč. Vasco Fernandes zůstal ležet po souboji na hrací ploše.

5
    Rohový kop pro hráče Setúbalu.

5
    Hostující obrana si poradila, Ricardo Costa rychle rozehrával od své branky,

7
    Domácí celek kombinuje na útočné polovině, ale zatím se domácí FC do šance nepropracovalo.

8
    Domácí celek dostal míč do branky, André Pereira pálil, jeho ránu ale tečoval hráč, který byl v ofsajdu. Na doporučení videorozhodčího platit gól nemůže.

12
    Volný kop pro domácí, rána končí kousek mimo branku. Gólman zasahovat nemusel, a tak bude Cláudio Ramos vykopávat.

14
    Miguel Cardoso se dostal do střelecké pozice, jeho rána byla zblokovaná na rohový kop.

15
    Cristiano si diriguje obranu, míč se snesl před branku, ale i tak si obrana FC dokázala poradit. Joao Amaral zůstává ležet na hrací ploše.

17
    Cláudio Ramos rozehrává na obránce před sebou, rozhodl se pro rychlou přihrávku.

17
    Joãozinho vhazuje na útočné polovině, mnoho šancí k vidění není. Hosté rozehrávají po domácím obranném faulu, Jose Semedo to byl, kdo fauloval.

18
    Cristiano výborně vychytal soupeře v jasné pozici. Domácí obrana zazmatkovalo, ale hosté toho nedokázali využít.

20
    Dvacet minut hry je minulostí, domácí celek měl převahu, vstřelil gól, ale pro ofsajd platit nemohl.

21
    Setúbal vstoupil do zápasu jako papírový favorit, což stále platí, nicméně na první branku podle pravidel dosáhlou čekáme.

22
    Domácí Nuno Pinto hlavičkoval před brankou, jeho rána končí mimo. Vykopávat bude hostujíící brankář.

23
    Setúbal právě vstřelil branku!
    Tentokrát to domácím vyšlo, Patrick centroval před branku, kde byl zcela volný ANDRÉ PEREIRA, který zpracoval míč a snadno zakončoval.
    23. André PEREIRA - 1:0

25
    Ricardo Costa bude rozehrávat od své branky po faulu soupeře.

27
    Cristiano udělal velkou chybu, toho využil Miguel Cardoso a zakončoval do prázdné branky, výborně ale zasáhl obránce, a tak je z toho rohový kop.

28
    Cristiano podržel domácí hráče, hosté hrají výrazně lépe, ale z bleskové akce trefili domácí břevno. Velkou šanci neproměnil Setúbal.

29
    Aktivní hra domácích pokračuje, volný kop dostala obrana Tondely do zámezí, rohový kop pro domácí. Yohan Tavares uvede míč do hry.

30
    Půlhodina hry je pryč, domácí celek vede o jednu branku a pokračuje v aktivní hře. Naopak hosté mají momentálně problémy s přechodem na útočnou polovinu.

32
    Patrick fauloval na obranné polovině, volný kop pro hosty. Rozehrávat bude Ricardo Costa.

33
    Tondela faulovala, domácí budou rozehrávat.

34
    Obrana si poradila jen za cenu rohového kopu. Aktivní hra Setúbalu pokračuje.

35
    Patrick centroval před branku, ale centr byl příliš přetažený, a tak bude rozehrávat gólman Cláudio Ramos.

37
    Hodně tvrdě dohrával souboj hostující obránce, ale sudí pokutový kop nenařídil. Hra pokračuje dál.

39
    Po nepřesné hostující akci se bude vykopávat od domácí branky, Cristiano uvede míč do hry.

40
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, ani jeden celek se nikam nežene. Velké šance k vidění nejsou.

42
    Cláudio Ramos vykopává od své branky, organizuje si spoluhráče, ale nedokázal přesněji rozehrát, nicméně hosté vybojovali autové vhazování. O míč ale přišli.

42
    Miguel Cardoso se dopustil útočného faulu, rozehrávat tak budou domácí od své branky.

44
    Obrovskou šanci měl domácí celek. Centr se snesl před branku, ale jeden z hráčů hlavičkoval mimo. Byl to hostující hráč, rohový kop.

45
    Obrana si dokázala poradit, směr hry se tedy rychle otáčí.

45+1
    Nastavovat se bude jedna minuta. Rohový kop pro hosty.

45+3
    Volný kop pro hosty z hranice velkého vápna.

45+3

Který z týmů vstřelí první branku ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

Domácí celek potvrzuje roli favorita a po prvním poločase vede o jednu branku. Hosté také měli nějaké příležitosti, ale proměnit je nedokázali.

46

46
    Beze změn v sestavě nastoupí do druhého poločasu oba celky. Patrick rozehrával volný kop. Centr byl tečovaný. Rohový kop.

47
    Centr před branku byl zblokovaný vlastním hráčem. Výkop od branky.

48
    Hosté rozehrávali rohový kop. Domácí obránci ve spolupráci s brankářem dokázali situaci vyřešit.

50
    V poklidném tempu se rozbíhá druhý poločas, ani jeden celek se nikam nežene. Mnoho šancí k vidění není.

51
    Domácí h Costinha byl faulovaný, rozehrávat tak bude Setúbal.

52
    Po hodně nepřesné akci bude rozehrávat od své branky domácí gólman, ten ve druhém poločase mnoho práce neměl.

53
    Ricardo Costa výborně hlavičkoval po autovém vhazování, jeho rána končí na tyči.

54
    Šanci mají domácí hráči, ti budou rozehrávat. K výraznější šanci se nedostali.

56
    Cláudio Ramos vytáhl skvělý zákrok proti střele soupeře. Hostující brankář své spoluhráče podržel.

57
    Na polovině hrací plochy bude rozehrávat domácí celek po nepřesném pasu hostů.

59
    Střídání v týmu CD Tondela: ze hřiště odchází Pedro Nuno, přichází Heliardo.

60
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, ani jeden celek si nemůže vypracovat výraznější šance.

61
    Domácí se nastěhovali na útočnou polovinu, ale nemohou se prosadit.

62
    Střídání v týmu Vitória FC Setúbal: ze hřiště odchází Joao Amaral, přichází André Pedrosa.

63
    Cristiano rozehrává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop až na útočnou polovinu.

64
    Střídání v týmu CD Tondela: ze hřiště odchází David Bruno, přichází Juan Delgado.

66
    Domácí celek se pokouší navýšit své vedení, Arnold byl faulovaný. Rozehrávka pro Setúbal.

67
    Vasco Fernandes měl po centru před branku velkou šanci, ale jeho rána končí nad.

69
    Domácí se za podpory z hlediště pokouší něco vymyslet před brankou soupeře, zatím ale marně.

70
    Žlutou kartu dostává Tomané (CD Tondela).

70
    Po nepřesné domácí střele, kterou vyslal Nuno Pinto, bude vykopávat brankář.

71
    Vasco Fernandes zůstává po souboji ležet na hrací ploše.

71
    Žlutou kartu dostává Jorge Fernandes (CD Tondela).

73
    Střídání v týmu CD Tondela: ze hřiště odchází Bruno Monteiro, přichází Hélder Tavares.

73
    Hosté se dopustili útočného faulu, rozehrávat tak bude domácí celek.

75
    Patnáct minut před koncem druhého poločasu vhazuje hostující celek na polovině.

76
    Žlutou kartu dostává Nuno Pinto (Vitória FC Setúbal).

77
    V poklidném tempu se zápas dohrává, autové vhazování mají k dispozici domácí.

78
    Faul hostujícího hráče na domácího Reise, rozehrávat tak bude Setúbal.

79
    Domácí celek to zkoušel samostatně, Pedrosova rána končí mimo branku, vykopávat bude gólman.

81
    Hostující celek se pokouší vyrovnat, ale domácí hráči se snaží hrát co nejaktivněji.

82
    Střídání v týmu Vitória FC Setúbal: ze hřiště odchází Arnold, přichází Edinho.

83
    Střídání v týmu Vitória FC Setúbal: ze hřiště odchází Nuno Pinto, přichází Wallyson Mallmann.

84
    Žlutou kartu dostává Vasco Fernandes (Vitória FC Setúbal).

85
    Claude Gonçalves fauloval soupeře, rozehrávat tak bude domácí celek.

85
    Žlutou kartu dostává Claude Gonçalves (CD Tondela).

85
    Patrick byl faulovaný soupeřem, rozehrávat tak bude znovu domácí celek. Ten se pokouší navýšit své vedení.

86
    Hodně nepřesná rána končí mimo branku, vykopávat bude Cláudio Ramos.

87
    Domácí se dopustili útočného faulu, rozehrávat budou hráče hostujícího celku.

88
    Costinha se dopustil útočného faulu, Tondela bude rozehrávat od své branky.

89
    Dostáváme se do finální fáze poločasu, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

90
    Nastavovat se bude 5 minut.

90
    Žlutou kartu dostává Miguel Cardoso (CD Tondela).

90+2
    Rohový kop pro domácí celek, ale Setúbalu pokračuje.

90+3
    Centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit.

90+4
    Další faul hostujícího hráče, rozehrávat budou domácí fotbalisté, kteří se za podpory z hlediště pokouší skórovat.

90+5
    Probíhá poslední minuta nastavení.

90+5

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 2:1. Střely mimo: 5:1. Rohy: 8:1. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 14:26.

Domácí celek potvrdil roli favorita a vyhrává tento zápas 1:0, jedinou branku zápasu vstřelil André Pereira. (21:04:48)