Celta Vigo – Levante 4:2 (kon.) | Leganés – Real Betis 3:2 (kon.) | Sevilla – Alavés 1:0 (kon.)
Malaga – Getafe 0:1 (kon.) | Las Palmas – Girona 1:2 (kon.) | Villarreal – Real Madrid 2:2 (kon.)
UD Las Palmas
1:2 (1:2)
Girona FC
Sobota 19.05.2018, 18:30 • Estadio de Gran Canaria, Las Palmas • Španělská LaLiga • 38. kolo

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (20:23:48)

Je konec! Las Palmas se loučí s LaLigou domácí porážkou 1:2 a hlavně nemastným, neslaným výkonem. Girona nehrála žádný světový fotbal, byl to spíše průměrný výkon, i tak si hosté zajistili tři body.

90+3

90+1
    Nastavovat se bude, dokonce tři minuty, nyní hosté rozehráli rohový kop z levé strany, ale branku soupeře ohrozit nedokázali.
    90. Tečovaná střela hostujícího Portuguése končí těsně vedle domácí branky

90
    Zblokovaná střela Portuguése (Girona) končí těsně vedle domácí branky!

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, uvidíme, zda bude sudí něco nastavovat, v první půli nenastavil nic.

88
    Centr Alena Haliloviće, z pravé strany, končí v rukavicích Bona, který rozehrává.

87
    Statistika držení míče – 60% : 40%.

86
    Míč letí do autu, hosté vhazují z pravé strany, na polovině soupeře.

85
    Střídání v týmu Girona FC: ze hřiště odchází Cristhian Stuani, přichází Michael Olunga.

84
    Nepřesný centr domácích z pravé strany, další nepřesnost sráží hru Las Palmas.

83
    Bono (Girona) s míčem u vlastní branky, následuje dlouhý výkop na polovinu soupeře, který získává míč.

82
    Ofsajd nyní zastavuje akci Girony, míč tak získávají domácí.

81
    Erik Expósito (Las Palmas) se dostal ke střele z levé strany, trefil ale pouze boční síť.

80
    Střídání v týmu Girona FC: ze hřiště odchází Anthony Lozano, přichází Borja García.

79
    Hraje se ve středu hřiště, hosté faulují, resp. Anthony Lozano, míč pro domácí.

76
    Bono (Girona) chytá střelu z pravé strany a rozehrává na levou.

75
    Alen Halilović (Las Palmas) to opět zkouší z pravé strany, tentokrát branku těsně míjí.

73
    Jeden z hostujících borců zůstává na trávníku a nechce se zvednout.

72
    Odkopem míče na polovinu soupeře řeší nyní záložník Álex Granell (Girona) svou situaci.

71
    Míč letí do vápna Las Palmas, kde hlavičkuje Juanpe (Girona), ale pouze nad branku.

70
    Volný kop Girony, z pravé strany, v blízkosti rohového praporku.

69
    Defenzivě Las Palmas se podařilo dostat míč k půlící čáře, ale hosté jsou s míčem zpět u vápna.

68
    Autové vhazování hostů, z pravé strany, na polovině soupeře.

65
    Střídání v týmu UD Las Palmas: ze hřiště odchází Momo, přichází Nacho Gil.

63
    Střídání v týmu UD Las Palmas: ze hřiště odchází Matías Aguirregaray, přichází Erik Expósito.

62
    Momo (Las Palmas) končí na trávníku, po souboji s Granellem, míč pro Las Palmas.

61
    Hodina hry za námi, hosté stále vedou o gól, úvod druhé půle vyšel domácím, kterým se ale v koncovce nedaří.

60
    Žlutou kartu dostává Oghenekaro Etebo (UD Las Palmas).

59
    Střídání v týmu Girona FC: ze hřiště odchází Pablo Maffeo, přichází David Timor.

57
    Jonathan Calleri (Las Palmas) je navíc faulován to znamená, že Las Palmas může i nadále útočit.

56
    Leandro Chichizola (Las Palmas) vykopává od své branky, míč u půlicí čáry vybojovali jeho spoluhráči.

54
    Z pravé strany míří míč do vápna Girony, Bono včasným zákrokem dokázal odehrát míč před útočícím hráčem Las Palmas.

52
    Dani Castellano (Las Palmas) nyní doslova odlétl ze souboje s bránícím Cristianem Portuguésem, na hranici vápna Girony, ale nepíská se faul.

51
    Las Palmas je do úvodních okamžiků druhé půle aktivnější.

50
    Z rohového kopu se prosadit domácí nedokázali, míč mají hosté.
    49. Střelu Haliloviće (Las Palmas) musel gólman Bono vyrážet na roh

49
    Alen Halilović (Las Palmas) to zkouší technicky ve vápně Girony a byla to povedená střela, kterou Bono musí vyrážet na roh!

46
    Střídání v týmu UD Las Palmas: ze hřiště odchází Ximo Navarro, přichází David García.

46

Druhý poločas začne přibližně v 19:33.

Ano, správné rozhodnutí sudího Jaimeho, který nic nenastavil a ukončil poločas po vypršení pětačtyřiceti minut. Hosté vedou 2:1, ovšem nikoho to nijak zvlášť nevzrušuje. Hráči chtějí jen toto utkání nějak odehrát, nikdo nic zvlášť neprožívá, hraje se zápas bez jakéhokoliv náboje...

Který z týmů vstřelí první branku ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45

45
    Poslední minuta řádné hrací doby prvního poločasu, Girona se dostává na polovinu soupeře.

44
    Las Palmas na útočné polovině, Girona se brání a čeká na to, co předvede soupeř.
    42. Cristhian STUANI - 1:2

42
    Girona právě vstřelila branku!
    Další chyby v podání domácí defenzivy. Navarrovi odskočil míč při zpracování, toho se ujmul CRISTHIAN STUANI, který si odstoupil a z pravé strany prostřelil Chichizolu.

42
    Leandro Chichizola (Las Palmas) tak nic neřeší a odkopává míč dopředu, tam ho ale získává pouze soupeř.

41
    Od branky Las Palmas začíná další akce domácích, míč se však k Chichizolovi opět vrací.

40
    Cristian Portugués (Girona) se snažil dostat k míči ve vápně Las Palmas, ale bránícího Eteba stáhl za dres k zemi, útočný faul.

39
    Alen Halilović (Las Palmas) faulován, domácí zůstanou u míče na polovině Girony.

38
    Hraje se ve středu hřiště, domácí drží míč a nikam se neženou.

36
    Hosté zkusili rychlý protiútok, ale Cristhian Stuani poslal nepřesný centr a míč získává gólman Las Palmas.

35
    Centr z levé strany míří do vápna Girony, Bono míč chytá do své náruče.

33
    Momo (Las Palmas) vypálil zpoza vápna, střela ale míří pouze nad branku.

31
    Půl hodina hry za námi, je to utkání, jehož tempo je hodně pomalé... to se asi dalo očekávat, oběma týmům jde již jen o prestiž, o nic víc a na hře je to patrné.

29
    Alen Halilović (Las Palmas) centruje do vápna Giorny, míč ale končí v náruči Bona.

28
    Las Palmas se po krátké odmlce opět dostává na polovinu soupeře.

26
    Cristian Portugués (Girona) faululje na polovině soupeře, míč tak zůstává v držení domácích.

25
    Hosté nakonec rozehrávali dva rohové kopy, ale branku soupeře ohrozit i tak nedokázali.

24
    Rohový kop pro Gironu, hosté rozehrávají z pravé strany.
    23. Cristian Portugués (Girona) netrefil branku z brankové čáry

23
    Nedorozumění mezi obráncem a gólmanem Las Palmas nepotrestal Cristian Portugués (Girona), který to z nulového úhlu zkusil, ale branku minul, byť těsně.

21
    Žlutou kartu dostává Aday (Girona FC).

20
    Výkop domácího gólmana, míč ale končí v autu.
    18. Leandro Chichizola (Las Palmas) tímto skvělým zákrokem zabránil soupeři ve skórování

18
    Leandro Chichizola (Las Palmas) nyní fantastickým zákrokem zabránil Anthony Lozanovi ve skórování!

17
    Pere Pons (Girona) nyní zariskoval vyloučení, jednu žlutou dostal před pár minutami a nyní zezadu srazil k zemi pronikajícího protihráče... to si koledoval!

16
    Hráči Las Palmas ani vyrovnávací gól nijak zvlášť neslavili, jejich osud je již zpečetěn a i kdyby dnes vyhráli 10:0, stejně sestoupí...
    14. Jonathan CALLERI - 1:1

14
    Las Palmas právě vstřelilo branku!
    Není co řešit, faulovaný JONATHAN CALLERI proměňuje pokutový kop střelou doprostřed branky, gólman Bono šel k tyči.
    13. Pere Pons (Girona) zatáhl ve vápně Calleriho a sudí nařídil pokutový kop.

13
    Domácí vybojovali první roh v zápase, který rozehrávají z levé strany a pozor, ve vápně je faulován Jonathan Calleri (Las Palmas) bránícím Ponsem, je to penalta! A zároveň žlutá karta pro Calleriho.

12
    Zajímavý centr z levé strany míří před branku Girony, tam se ale nedostal k hlavičce Alen Halilović (Las Palmas).

11
    Dani Castellano (Las Palmas) ztrácí míč u pokutového území soupeře a hrát tak mohou hosté.

10
    Prvních deset minut za námi, hosté vedou díky gólu Stuaniho, nyní se ale více do útoku dostávají také domácí.

8
    Domácí s míčem u půlící čáry, hosté se snaží napadat rozehrávku.

7
    No, zatím to vypadá na poměrně bezstarostný fotbal!
    5. Cristhian STUANI - 0:1

5
    Po centru z pravé strany se dostal k hlavičce CRISTHIAN STUANI, kterého bránil jediný obránce domácích. Stuani tak měl pozici výrazně ulehčenou, čehož využil a ve výskoku poslal míč hlavou do branky.

4
    Malá domů v podání hostů, Bono rozehrává na levou stranu.

3
    Cristhian Stuani (Girona) pálí zpoza vápna Las Palmas, přízemní střelu Leandro Chichizola chytá.

2
    Anthony Lozano (Girona) se prodral z levé strany do vápna a také vystřelil, trefil však pouze boční síť branky Las Palmas.

1

Oba týmy právě nastupují na trávník.

UD Las Palmas: Chichizola – Aguirregaray, Gálvez, Navarro, D. Castellano – V. Gómez, Etebo – Halilović, Ramírez, Momo – Calleri.
    Náhradníci: Lizoain – David García, Míchel, Gil, J. Castellano, Toledo, Expósito.

Girona FC: Bono – Ramalho, Espinosa, Juanpe – Maffeo, Pons, Granell, Aday – Portugués, Lozano – Stuani.
    Náhradníci: Iraizoz – Alcalá, Olunga, Timor, Planas, Aleix Garcia, B. García.

Rozhodčí: Jaime – Bueno, Tresaco.

Který z týmů vyhraje první poločas?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

GIRONA FC
    Naproti tomu hosté již dohrávají tento ligový ročník naprosto v klidu. Klub z Katalánska živil naději na poháry, která se ale zejména v závěru ligy začala rozplývat. Nováček tohoto ročníku se aktuálně nachází v klidném středu tabulky a tuto sezónu tak může hodnotit jako vydařenou, Gironě se totiž vyhnuly starosti se záchranou!

UD LAS PALMAS
    Domácí se loučí s elitní LaLigou. Aktuálně předposlední mužstvo španělské nejvyšší soutěže již nemá žádnou šanci na záchranu, na sedmnáctý Leganés ztrácí ztrácí propastných osmnáct bodů. V tomto končícím ligovém ročníku slavilo Las Palmas pouhých pět výher, hned pětadvacetkrát odcházeli hráči tohoto klubu z Kanárských ostrovů z hřiště poraženi.

Vítejte u dnešního online přenosu fotbalového utkání závěrečného kola španělské LaLigy, v němž UD LAS PALMAS přivítá na svém stadionu GIRONU FC.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.