Vltavín – Vyšehrad 3:2 (kon.) | Chrudim – Brozany 3:0 (kon.) | Králův Dvůr – Dobrovice 5:1 (kon.)
Litoměřicko – Štěchovice 1:1 (5:4 po pen.) | Domažlice – Benátky n/J 5:0 (kon.) | Ústí n/O – Benešov 0:0 (4:2 po pen.)
po penal. (4:2)
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
0:0 (0:0)
SK Benešov
Sobota 19.05.2018, 17:00Česká fotbalová liga • 28. kolo
Předzápasové kurzy: 2.35 2.6 2.95
     
    Dnes se v Ústí nad Orlicí hrál poměrně nudný fotbal bez šancí na obou stranách. Jedinou šanci měl domácí kapitán Vaňous v prvním poločase, ale nastřelil pouze tyč hostující branky. Ve druhém poločase příliš šancí k vidění nebylo a rozhodlo se až v penaltovém rozstřelu, kde byli úspěšnější domácí hráči. (19:06:43)
     
    Konec zápasu.
     
    5. série
    4:2
    Langer proměňuje.
     
    4. série
    3:2
    Zákostelský proměňuje.
     
    4. série
    3:1
    Krátký neproměňuje.
     
    3. série
    3:1
    Kozel neproměňuje.
     
    3. série
    3:1
    Patrik Chleboun střelou k pravé tyči proměňuje.
     
    2. série
    2:1
    Hurka neproměňuje.
     
    2. série
    2:1
    Falta proměňuje.
     
    1. série
    1:1
    Vosáhlo proměňuje.
     
    1. série
    1:0
    Adam Nágl proměnil.
     
    Střílení penalt začíná.
     
    90+1
    Druhý poločas skončil.
     
    90+1
    Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Laňka, přichází Vosáhlo.
     
    90+1
    Oba týmy již spíše čekají na konec zápasu a nikam se moc neženou.
     
    89
    Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Vaňous, přichází Krátký.
     
    88
    Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Pazdera, přichází Coufal.
     
    87
    Hosté teď kombinují na obranné polovině a nikam zásadně nepospíchají.

    Ladislav Pospíchal

    Branky:

    Karty:   15. Souček (UNO), 41. Vaňous (UNO), 84. Smejkal (UNO) – 51. Zákostelský (BNS), 59. Laňka (BNS), 66. Brejcha (BNS), 84. Haitl (BNS)

    Penaltový rozstřel:

    1. série:
    1:0   Nágl (UNO)
    1:1   Vosáhlo (BNS)
    2. série:
    2:1   Falta (UNO)
    2:1   Hurka (BNS)
    3. série:
    3:1   P. Chleboun (UNO)
    3:1   Kozel (BNS)
    4. série:
    3:1   Krátký (UNO)
    3:2   Zákostelský (BNS)
    5. série:
    4:2   Langer (UNO)


    TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: J. Krátký – Falta, J. Chleboun, P. Chleboun, Langer, Habrman (61. Smejkal), Souček, Nágl, Vaňous (C) (89 Krátký), Skalický, Pazdera (88. Coufal)
    Náhradníci: Smejkal, Coufal, Truhlář, Pinkava, M. Krátký, Eliáš

    SK Benešov: Tetour – Zákostelský (C), Laňka (90+1 Vosáhlo), Rys, Engelmann, Brecha, Haitl, Čapek, Kozel, Neuberg, Essomba (77. Hurka)
    Náhradníci: Rotbauer – Vosáhlo, Ježdík, Turek, Laštovka, Hurka

    Rozhodčí: Váňa – Ulrich, Cichra