Beerschot – Eupen 3:1 (kon.) | Oostende – Antverpy 3:1 (kon.) | Sint-Truiden – Lokeren 1:1 (kon.)
KFCO Beerschot Wilrijk
3:1 (1:1)
KAS Eupen
Sobota 19.05.2018, 20:00 • Olympisch Stadion, Antverpy • Belgická liga • O Evropskou ligu

Fotbalisté Beerschotu přeci jen okusili na závěr skupiny o Evropskou ligu pocit z vítězství. Eupen totiž přehráli 3:1. Po prvním poločase, který přinesl po gólu na každé straně, se rozhodovalo až v závěrečné dvacetiminutovce. V 74. minutě nejprve ozdobil poslední zápas své kariéry gólem Hernan Losada a o deset minut později utkání definitivně rozhodl střídající Rubin Okotie. Fanoušci Beerschotu jsou spokojeni a aplaudují svým hrdinům. (21:58:45)

90+4

90+3
    Domácí si závěr zápasu užívají, fanoušci dokonce započali mexickou vlnu.

90+1
    Rozhodčí nastaví ještě čtyři minuty.

89
    Fanoušci, hráči a funkcionáři domácího klubu se loučí s Hernanem Losadou. Šestatřicetiletý hráč, který strávil v Beerschotu poslední tři roky, totiž odehrál poslední zápas své kariéry.

88
    Střídání v týmu KFCO Beerschot Wilrijk: ze hřiště odchází Hernan Losada, přichází Jaric Schaessens.

86
    Centrovaný balón dolétl až na zadní tyč, kde byl Eric Ocansey. Ten však domácí bránu netrefil.

85
    Střídání v týmu KAS Eupen: ze hřiště odchází Jean Thierry Lazare Amani, přichází Ayoub El Harrak.

85
    Domácí střídají brankáře! Za potlesku publika odchází z trávníku Rafael Romo, kterého nahradil Quintijn Steelant.
    84. Rubin OKOTIE - 3:1

84
    Beerschot právě vstřelil branku!
    Domácí navíc mají prostor pro rychlé protiútoky a jeden z nich teď využili! RUBIN OKOTIE přebral míč na levém křídle, přes bránícího Valienteho si ho navedl na pravačku a technickou střelou ke vzdálenější tyči nedal Mbayemu šanci zakročit – 3:1.

82
    Do konce zbývá nějakých deset minut. Domácí to mají rozjeté nadějně, Eupen stále směrem dopředu nic nepřevádí. Přitom už nadchází čas pro závěrečný nápor.

81
    Domácí nevyužili možnosti na rychlý kontr a zpomalili akci. Hernan Losada pak sice s míček individuálně pronikl do pokutového území, kde ale fauloval.

80
    Hosté se ve druhém poločase v útoku moc neprosazují. Jejich snaha končí nepřesnou přihrávkou.

78
    Opět nebezpečí před hostující bránou. Střela jednoho z hráčů Beerschotu však byla nepovedená a skončila mimo bránu.

76
    Domácí jsou poměrně blízko prvnímu vítězství ve skupině o Evropskou ligu. Navíc se snaží hrát i nadále aktivně.
    74. Hernan LOSADA - 2:1

74
    Domácí strhávají čtvrthodinu před koncem vedení na svou stranu! Centr Pryčyněnka z pravé strany brankář Mbaye vyrazil, ale odražený balón si v šestnáctce našel HERNAN LOSADA, který ho z první napálil do volné části svatyně Eupenu – 2:1.