Vítkovice – Sokolov 4:2 (kon.) | Frýdek-Místek – Ústí n. L. 1:2 (kon.) | Hr. Králové – Opava 1:4 (kon.)
Olympia Radotín – Znojmo 4:1 (kon.) | Příbram – Pardubice 3:1 (kon.) | Varnsdorf – Táborsko 1:1 (kon.)
Č. Budějovice – Třinec 0:0 (kon.) | Vlašim – Žižkov 1:2 (kon.)
FK Olympia Radotín
4:1 (2:0)
1. SC Znojmo FK
Neděle 20.05.2018, 13:15 • Stadion Evžena Rošického, Praha-Strahov • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 29. kolo

Je konec! Fotbalisté Olympie nakonec zvládli dnešní důležité utkání, což znamená, že i v příštím ročníku si zahrají FNL! Domácí měli většinu času územní převahu, rozdíl ve skóre tak mohl být daleko větší. Znojmo začalo hrát až ve druhém poločase, ve kterém se rovněž nedostalo do několika zajímavých šancí. (15:05:30)

90+1

90
    Druhý poločas bude nastaven o jednu minutu.

90
    Další obrovská šance Znojma! Centrovaný míč se snášel před branku, zakončující Pecháček ale trestuhodně minul tři tyče.

89
    Utkání nám spěje ke svému konci. Brzy se dozvíme, kolik minut bude trvat nastavený čas.

87
    Ještě jednu šanci měl Machuča, který se dostal ke střeleckému pokusu z pravé strany. Svojí ránu ale nasměroval doprostřed branky.

86
    Střídání v týmu FK Olympia Praha: ze hřiště odchází Sagi Giditz, přichází David Novák.

84
    Helísek přihrál vedle stojícímu Javůrkovi, který ale neuspěl s průnikem mezi přesilu protihráčů. Hráči v modrém ale zůstávají u míče.

83
    Poslední minuty se spíše už jen dohrávají. Zdá se, že o vítězi dnešního zápasu je rozhodnuto. Olympia totiž vede už o tři branky.

82
    Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Olexij Čereda, přichází Ivan Dujmovič.

81
    Střídání v týmu FK Olympia Praha: ze hřiště odchází Ibrahim Keita, přichází Miroslav Verner.

80
    Olympia právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto! Znojemští se soustředili na útočení, naopak zapomněli na úplně volného THOMASE VASILIOUA, který svoje sólo zakončil střelou pod Koukala.

79
    Jeden z domácích srazil centr rukou a Znojmo mělo k dispozici standardku z levé strany. Na malém vápně ale odvrátil míč Giditz.

78
    Olympia se díky aktivitě probojovala k dalšímu volnému kopu. Tentokráte se míč snášel na zadní tyč, zakončení se ale vůbec nekonalo.

77
    Žlutou kartu dostává Ondřej Machuča (1. SC Znojmo FK).

77
    I tentokráte se k míči postavil Moulazimis, který posílal míč na hranici malého vápna. Nebezpečí ale nepřipustil Pecháček.

76
    Domácí se konečně dostali na útočnou polovinu, kde střídající Liener vybojoval standardní situaci zhruba z pětadvaceti metrů.

75
    Domácí si pořádně koledují. Pacháček dostal míč do běhu, jenomže tváří v tvář brankáři zamířil kousek vedle vzdálenější tyče.