Salzburg – Mattersburg 1:0 (kon.) | Sturm Graz – Admira 2:0 (kon.) | Rapid – Rheindorf Altach 4:1 (kon.)
St. Pölten – Austria 2:0 (kon.) | Linz – Wolfsberger 1:3 (kon.)
SK Sturm Graz
2:0 (0:0)
FC Admira Wacker Mödling
Neděle 20.05.2018, 16:30 • UPC-Arena, Graz • Rakouská Bundesliga • 35. kolo

Domácí celek potvrdil roli favorita a vyhrává tento zápas 2:0. K vidění nebylo mnoho velkých šancí, ale dvě z nich skončily góly. Admira na body nedosáhla, naopak všechny body zůstávají doma. (18:53:47)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 11:2. Rohy: 9:5. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 8:15.

90+3

90+2
    Bright Osagie Edomwonyi se dostal sám před brankáře, ale nedokázal přesněji vypálit. Výborně zasáhl Andreas Leitner.

90+2
    Hosté mají sice míč pod kontrolou, ale do výraznější střelecké pozice se nemohou prokombinovat.

90+1
    Tři minuty se budou nastavovat. Rohový kop pro hostující tým byl hodně nepovedený.

90
    Probíhá poslední minuta poločasu, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat. Christian Gratzei kryje míč po střele soupeře.

88
    V poklidném tempu se zápas dohrává, domácí celek míří za výhrou v tomto zápase.

87
    Střídání v týmu FC Flyeralarm Admira: ze hřiště odchází Martin Jakolis, přichází Marco Hausjell.

85
    Střídání v týmu SK Sturm Graz: ze hřiště odchází Jörg Siebenhandl, přichází Christian Gratzei.

84
    Bright Osagie Edomwonyi byl faulovaný, rozehrávat tak bude hostující celek na své obranné polovině.

81
    Graz kontroluje hru, nikam se nežene a kombinuje na polovině hrací plochy.

80
    Střídání v týmu SK Sturm Graz: ze hřiště odchází Thorsten Röcher, přichází Lucas Fadinger.

79
    Domácí fanoušci vytvářejí znovu velmi dobrou atmosféru, zápas se dostává do své finální fáze.

78
    Hostující hráč si pomohl nedovoleně, rozehrávat tak bude domácí tým.

77
    Domácí Graz hraje dál na útočné polovině.
    76. Thorsten RÖCHER - 2:0

76
    Sturm Graz právě vstřelil branku!
    Centr před branku jemně tečoval James Jeggo, a tak se míč dostal do míst, kde byl THORSTEN RÖCHER. Jeho rána na vzdálenější tyč šla mimo dosah brankáře, který tak reagovat nedokázal.

76
    Fotbalisté v bílém pokračují v aktivní hře, Thorsten Röcher hledal spoluhráče před brankou.