Austria – Salzburg 4:0 (kon.) | Rheindorf Altach – Sturm Graz 0:0 (kon.) | Admira – St. Pölten 0:2 (kon.)
Mattersburg – Linz 2:1 (kon.) | Wolfsberger – Rapid 0:0 (kon.)
FC Admira Wacker Mödling
0:2 (0:1)
SKN St. Pölten
Neděle 27.05.2018, 17:30 • BSFZ-Arena, Mödling • Rakouská Bundesliga • 36. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky rakouské Bundesligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí FC Flyeralarm Admira a SKN St. Pölten.

FC Flyeralarm Admira odehrála 35 zápasů s bilancí 15-6-14 a získala 51 bodů. Z posledních pěti zápasů vyhrála jediný, porazila Wolfberger 4:2. Nestačila na Rapid Vídeň 1:4 a Sturm Graz 0:2, Remizovala s Austrií Vídeň 0:0 a Mattersburgem 1:1.

SKN St. Pölten odehrál 35 zápasů s bilancí 4-5-26 a získal 17 bodů. V tabulce je na poslední pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál dva. Poradil si s Altachem 3:1 a Austrií Vídeň 2:0. Nestačil na Salcburk 0:2 a Wolfsberger 0:1. Remizoval s Mattersburgem 1:1

1

1
    Hraje se v poklidném tempu, ani jeden celek se nikam nežene.

2
    Domácí celek hraje aktivně, ale nyní se po ztrátě míče musí bránit.

4
    Hosté kombinují na útočné polovině, domácí Martin Jakolis odehrál balon do zámezí. Autové vhazování.

5
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy. Na výraznější šanci čekáme.

6
    Hosté mají balon pod kontrolou, do rozehrávky se zapojil také brankář Christoph Riegler.

7
    Sandro Ingolitsch vybojoval autové vhazování na útočné polovině. Následně hraje Daniel Luxbacher a Michael Huber.

8
    Manuel Kuttin rozehrává od své branky, míč se k němu ale vrací. Sledujeme hodně vyrovnaný duel, který v úvodu mnoho šancí nenabídl.

10
    Domácí Admira se pokouší něco vymyslet na útočné polovině, ale zatím marně.

12
    Nepříliš atraktivní fotbal pokračuje dál, akci domácího celku ukončuje pomezní sudí, postavení mimo hru.

14
    Eldis Bajrami se pokoušel propracovat do střelecké pozice, ale jeho akci ukončila domácí obrana, která získala míč. Následně hráči v červeném faulují.

16
    Thomas Ebner rozehrává od své branky, následně je jeho spoluhráč Markus Lackner doošetřován za postranní čárou.

17
    Admira se nemůže stabilněji dostat do útočné části hřiště, protože obrana hostů funguje velmi dobře už na půlce.

18
    Wilhelm Vorsager fauloval, volný kop pro hostující tým. Kwan-Ryong Pak byl faulovaný.

19
    Eldis Bajrami výborně vypálil, jeho ránu tak tak vyrazil brankář. Následovat bude rohový kop pro St. Pölten.

20
    Šance pro domácí, ti rozehrávají volný kop.

22
    Dominik Starkl vybojoval vhazování pro spoluhráče, Stephan Zwierschitz uvedl míč do hry. Na výraznější šanci Admiry čekáme.

23
    Po nepovedené akci Pöltenu končí balon u Manuela Kuttina, který rozehrává.

24
    Ozývají se trumpetisté, kteří věrně doprovázejí domácí fotbalisty v zápasech této soutěže.

25
    Kwan-Ryong Pak hlavičkoval po přihrávce Daniela Luxbachera. Vykopávat bude po nepřesném zakončení hostů domácí Manuel Kuttin.

28
    Mnoho šancí k vidění není, domácí pokus o rychlé přenesení hry dokázala obrana SKN rychle zastavit.

29
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy, domácí zatím nemohou prorazit obranu soupeře.

30
    Luan Leite da Silva fauloval soupeře, sudí jej musel uklidňovat, aby nedostal kartu.

32
    St. Pölten právě vstřelil branku!
    Jeden z domácích beků fauloval v pokutovém území. Následoval pokutový kop, který i s trochou štěstí proměnil DANIEL SCHÜTZ. Gólman vystihl stranu, ale na balon nedosáhl.
    32. Daniel SCHÜTZ - 0:1

34
    Domácí fotbalisté se pokouší něco vymyslet, další jejich akci zblokovala obrana na rohový kop. Centr se snesl před branku, ale obrana Pöltenu si dokázala poradit.

36
    Mnoho šancí momentálně k vidění není. Hosté se díky penaltě dostali do vedení. Domácí hráči na výraznější šanci čekají.

37
    Stephan Zwierschitz kombinuje se svými spoluhráči na polovině hrací plochy.

38
    Do rozehrávky se zapojil také brankář Manuel Kuttin. Jeho pas byl přesný, a tak hrají hráči Admiry.

39
    Rohový kop pro domácí celek. Dominik Starkl bude centrovat před branku.

40
    Rohový kop byl nakrátko rozehraný, následoval centr před branku, který zastavila obrana.

42
    Daniel Luxbacher výborně vypálil, jeho ránu vyrazil brankář Manuel Kuttin na rohový kop.

43
    Postavení mimo hru ukončuje akci domácího celku, a tak rozehrává hostující celek od své branky. V poklidném tempu se poločas dohrává.

44
    Husein Balič se propracoval do výborné střelecké pozice, v ofsajdu nebyl ani náhodou. Jeho rána končí na boční tyčce.

45
    Jedna minuta se bude nastavovat.

45+1

Jednu jedinou branku a minimum šancí jsme viděli v prvním poločase. Hráči odcházejí do kabin a spokojenější jsou hosté.

46

47
    Ani jeden celek neudělal změnu v sestavě, ve stejném složení pokračují oba týmy ve druhém poločase.

47
    Domácí celek se snaží vyrovnat, nyní výbornou ránu vytáhl gólman.

49
    Obrana Pöltenu výborně zapracovala a dostává hru na polovinu hrací plochy. Domácí ale dál hrají aktivně.

51
    Eldis Bajrami fauloval domácího hráče, rozehrávat tak bude Admira, která proti prvnímu poločasu výrazně zlepšila hru.

Daniel Toth vybojoval míč na půlce, směr hry se tedy otáčí. Následně Lukas Grozurek vypálil a jeho ránu zblokoval obránce na rohový kop.

54
    Akce domácího celku končí pro postavení útočníka mimo hru. Eldis Bajrami rozehrává od své branky.

55
    Daniel Luxbacher rozehrává rohový kop pro hostující celek. Centr se snesl před branku, Thomas Ebner rychle odehrát do bezpečí.

57
    Střídání v týmu SKN St. Pölten: ze hřiště odchází Kwan-Ryong Pak, přichází Roope Riski.

59
    Domácí celek rozehrává od své branky, mnoho šancí k vidění není. Marně se snaží Admira propracovat do zakončení. Obrana SKN hraje velmi dobře.

60
    Střídání v týmu FC Flyeralarm Admira: ze hřiště odchází Martin Jakolis, přichází Patrick Schmidt.

61
    Stephan Zwierschitz se dostal k poněkud překvapivé střele, jeho rána končí nad brankou. Gólman zasahovat nemusel.

62
    Mnoho šancí k vidění není, sledujeme nepříliš atraktivní fotbal.

64
    Domácí fotbalisté se marně pokouší stabilněji usadit se v útočném pásmu. Mnoho střel na branku k vidění není.

65
    Christoph Riegler se zapojil do kombinace svého celku. Mnoho šancí k vidění není.

66
    Hosté se pokoušeli o brejk, Manuel Martic ale na dlouhý pas nedosáhl.

68
    Domácí celek se pokoušel dostat do šance, ale Dominik Starkl nedokázal přesněji vypálit nebo přihrát.

70
    Dvacet minut hry zbývá do konce zápasu, hostující St. Pölten díky proměněné penaltě vede.

72
    Autové vhazování pro hostující celek. Luan Leite da Silva z půlky na kopával před branku, tam ale míč získal domácí bek.

72
    Patrick Schmidt byl ve velké šanci. Střídající hráč trefil břevno, zatím největší šance Admiry.

74
    Střídání v týmu FC Flyeralarm Admira: ze hřiště odchází Daniel Toth, přichází Marco Hausjell.

75
    V době, kdy se domácí celek nadechoval k vyrovnání, přichází druhá branka hostů. Přečíslení dva na jednoho využil po Ljibicicově pasu povedenou ránou ROOPE RISKI.
    75. Roope RISKI - 0:2

76
    Střídání v týmu SKN St. Pölten: ze hřiště odchází Robert Ljubicic, přichází Dominik Hofbauer.

77
    Pokutový kop za hru rukou hostujícího hráče. Domácí mohou snížit.

78
    Žlutou kartu dostává Michael Huber (SKN St. Pölten).

78
    Markus Lackner kopal pokutový kop, ale jeho ránu výtečně vytěsnil brankář mimo branku. Skvěle Christoph Riegler podržel spoluhráče.

79
    Alexander Merkel fauloval soupeře. Roope Riski je ošetřován na hrací ploše.

81
    Hostující celek míří za výhrou v tomto zápase. Domácí celek si vypracoval velmi málo šancí, navíc neproměnil pokutový kop.
    81.

82
    Nyní se hraje spíše na polovině hrací plochy. Domácí hráči se dál snaží o vyrovnání, ale mají velké problémy s přechodem na útočnou polovinu. Marco Hausjell neprošel přes obránce.

83
    Christoph Riegler vykopává od své branky.

84
    Střídání v týmu SKN St. Pölten: ze hřiště odchází Michael Huber, přichází Michael Ambichl.

85
    Dobrá, dobrá rána domácího hráče končí mimo branku. K zakončení se probojoval Dominik Starkl. Balon končí mimo.

86
    Admira rozehrává od své branky, opticky jsou domácí fotbalisté aktivnější, ale na výraznější šanci čekají.

88
    V poklidném tempu se zápas dohrává, hostující celek míří za výhrou.

88
    Thomas Ebner hledal přihrávkou spoluhráče, ale balon získal Daniel Luxbacher.

89
    Dvě minuty zbývají do konce poločasu, uvidíme, kolik minul se bude nastavovat. Gólman St. Pölten rozehrává od své branky.

89
    Střídání v týmu FC Flyeralarm Admira: ze hřiště odchází Markus Lackner, přichází Fabio Strauss.

90+0

Držení míče: 66 % : 34 %.
    Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 6:8. Rohy: 9:4. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 11:18.

Hostující celek vyhrává tento zápas 2:0. V prvním poločase proměnil pokutový kop, ve druhé části hry pak využil přečíslení dva na jednoho. Admira neproměnila pokutový kop, a tak i vinou toho prohrává 0:2. (19:20:18)