Zlínsko – Hodonín 0:3 (kon.)
FC Zlínsko
0:3 (0:2)
FK Hodonín
Neděle 20.05.2018, 10:15 • Fotbalový stadion - Otrokovice • Moravskoslezská fotbalová liga • 26. kolo

Ode mě je to tedy pro dnešek vše, děkuji za pozornost a u dalšího online přenosu na počtenou!
    Kryštof Škodák (12:16:20)

Je dobojováno! Hostující Hodonín si utkání nakonec pohlídal bez inkasování branky a k těm dvěma z prvního poločasu ještě přidal pojistku Petr Fojtík. Otrokovice byly hlavně na začátku prvního poločasu více než vyrovnaným soupeřem. Zradila je koncovka a poté soupeř trestal. 3 body se tak vezou do cca 60 km vzdáleného Hodonína.

90+2

90+2
    V tomto utkání se již víc nestane, hlavní rozhodčí ukončil druhý poločas.

90+1
    Po centru do pokutového území domácích se ke střele dostal Fojtík, který však z ostrého úhlu netrefil branku.

90
    Domácí hráč se ještě nažil zkorigovat výsledek. Z jeho šance však není nic, neboť střela mířila vedle. Nastavují se 2 minuty.

88
    Žlutou kartu dostává Dominik Jasenský (FC Viktoria Otrokovice), který po prohraném souboji se Šturmou zatáhl za záchrannou brzdu, jinak by hodonínský krajní záložník šel téměř sám na bránu.

87
    Otrokovice se ve druhém poločase do prakticky žádné šance nedostali. Hodonín naopak přidal ještě jednu branku.

85
    Střídání v týmu FK Hodonín: ze hřiště odchází Sasín, přichází Dovhanyuk.

84
    Hodonín nyní kontroluje výsledek a drží míč převážně na svých kopačkách.

82
    Zbytečně ukvapenou střelou vůbec netrefil hodonínskou branku Fiala. Lupač má tak k dispozici další výkop.

81
    Ani z této standardní situace se domácí neprosadili a Lupač může v klidu rozehrát.

79
    Přísný faul nyní hlavní rozhodčí odpískal Sasínovi. Další stanadardka pro Otrokovice.

78
    Střídání v týmu FK Hodonín: ze hřiště odchází Mareš, přichází Opina.
    76. FOJTÍK - 0:3

76
    Hodonín právě vstřelil branku!
    Hostující tým odskakuje svému soupeři již na rozdíl tří branek! Hodonínští hráči šli do brejku a z levé strany se do zakončení dostal PETR FOJTÍK. Ten svou střelou přesně ke vzdálenější tyči téměř nedal Repáňovi šanci zasáhnout – 0:3.

75
    Dominik Pěnička zkusil přízemní střelu. Lupač míč vyrazil, ale jen vedle sebe, a tak jej stihl sebrat před dotírajícími útočníky domácích.

73
    Otrokovice se snaží vyvinout tlak, ten se jim zatím příiš nedaří, neboť na rozdíl od první půle, nyní Hodonín brání bezchybně.

72
    Střídání v týmu FK Hodonín: ze hřiště odchází Paděra, přichází Dekleva.

Kryštof Škodák

Branky: 23. Suchý, 38. Křivánek (pen.), 76. Fojtík

Karty:   36. Zábojník (OTR), 64. Malý (OTR), 88. Jasenský (OTR) – 25. Hesek (HOD), 33. Suchý (HOD)

Neproměněná penalta: 34. Kiška (OTR), mimo

FC Zlínsko: Repáň – Malý, Zábojník, Pěnička, Jasenský "C", Chwaszcz, Bojda (58. Behan), Jurča, Mlýnek (54. Fiala), Kiška (67. Vašulka), Byrtus.
    Náhradníci: Semanko – Fiala, Behan, Vašulka.

FK Hodonín: Lupač – Mareš (78. Opina), Suchý, Křivánek, Paděra "C" (72. Dekleva), Hesek, Novotný, Šturma, Fojtík, Cvijovič, Sasín (85. Dovhanyuk).
    Náhradníci: Petráš – Žák, Dovhanyuk, Dekleva, Opina.

Rozhodčí: Ogrodník Vlastimil – Dorušák Petr, Silný Zdeněk. Delegát: Vidlák Karel