Zlínsko – Hodonín 0:3 (kon.)
FC Zlínsko
0:3 (0:2)
FK Hodonín
Neděle 20.05.2018, 10:15 • Fotbalový stadion - Otrokovice • Moravskoslezská fotbalová liga • 26. kolo

Ode mě je to tedy pro dnešek vše, děkuji za pozornost a u dalšího online přenosu na počtenou!
    Kryštof Škodák (12:16:20)

Je dobojováno! Hostující Hodonín si utkání nakonec pohlídal bez inkasování branky a k těm dvěma z prvního poločasu ještě přidal pojistku Petr Fojtík. Otrokovice byly hlavně na začátku prvního poločasu více než vyrovnaným soupeřem. Zradila je koncovka a poté soupeř trestal. 3 body se tak vezou do cca 60 km vzdáleného Hodonína.

90+2

90+2
    V tomto utkání se již víc nestane, hlavní rozhodčí ukončil druhý poločas.

90+1
    Po centru do pokutového území domácích se ke střele dostal Fojtík, který však z ostrého úhlu netrefil branku.

90
    Domácí hráč se ještě nažil zkorigovat výsledek. Z jeho šance však není nic, neboť střela mířila vedle. Nastavují se 2 minuty.

88
    Žlutou kartu dostává Dominik Jasenský (FC Viktoria Otrokovice), který po prohraném souboji se Šturmou zatáhl za záchrannou brzdu, jinak by hodonínský krajní záložník šel téměř sám na bránu.

87
    Otrokovice se ve druhém poločase do prakticky žádné šance nedostali. Hodonín naopak přidal ještě jednu branku.

85
    Střídání v týmu FK Hodonín: ze hřiště odchází Sasín, přichází Dovhanyuk.

84
    Hodonín nyní kontroluje výsledek a drží míč převážně na svých kopačkách.

82
    Zbytečně ukvapenou střelou vůbec netrefil hodonínskou branku Fiala. Lupač má tak k dispozici další výkop.

81
    Ani z této standardní situace se domácí neprosadili a Lupač může v klidu rozehrát.

79
    Přísný faul nyní hlavní rozhodčí odpískal Sasínovi. Další stanadardka pro Otrokovice.

78
    Střídání v týmu FK Hodonín: ze hřiště odchází Mareš, přichází Opina.
    76. FOJTÍK - 0:3

76
    Hodonín právě vstřelil branku!
    Hostující tým odskakuje svému soupeři již na rozdíl tří branek! Hodonínští hráči šli do brejku a z levé strany se do zakončení dostal PETR FOJTÍK. Ten svou střelou přesně ke vzdálenější tyči téměř nedal Repáňovi šanci zasáhnout – 0:3.

75
    Dominik Pěnička zkusil přízemní střelu. Lupač míč vyrazil, ale jen vedle sebe, a tak jej stihl sebrat před dotírajícími útočníky domácích.

73
    Otrokovice se snaží vyvinout tlak, ten se jim zatím příiš nedaří, neboť na rozdíl od první půle, nyní Hodonín brání bezchybně.

72
    Střídání v týmu FK Hodonín: ze hřiště odchází Paděra, přichází Dekleva.

70
    Pro míč letící do pokutového území si doběhl Lupač.

69
    Mane Cvijovič nyní zfauloval Fialu. Otrokovice tak mají k dispozici standardní situaci.

68
    Petr Fojtík se prokličkoval do dobré příležitosti. Přehnal to však s razancí a přestřelil branku.

67
    Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Kiška, přichází Vašulka.

66
    Domácí se pochopitelně hru snaží zrychlovat, hostům by se spíše hodilo kouskování hry. Nyní však spoléhají na neprostupnou obranu.

64
    Žlutou kartu dostává Michal Malý (FC Viktoria Otrokovice), který tvrdě zfauloval unikajícího Mareše. Před tím byl též tvrdý zákrok na Šturmu, ten rozhodčí přešel.

63
    Z rohového kopu kopaného z pravé strany se nestalo nic a hrají domácí.

62
    Po rohovém kopu z leva míč tečovali domácí bránící hráči na další rohový kop, tentokrát však z druhé strany.

60
    Po jednom ze zákroků zůstal na zemi ležet Tomáš Mareš... Nyní již kulhá za čáru a za chvíli by se měl připojit ke hře.

59
    Dobrou hrou s tělem nyní odstavili domácí obránci od míče Fialu, který tak nemohl zachytit míč letící do autu. Odkop od branky Hodonína.

58
    Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Bojda, přichází Behan.

57
    Od začátku druhého poločasu si hodonínští hráči dávají daleko větší pozor na obrannou činnost. Asi jim to trenér Tomáš Polách důrazně řekl v kabině o přestávce.

55
    Kiška se po špatném vyřešení situace Suchého dostal do dobré pozice. S akcí však nenaložil vůbec dobře a zadarmo míč daroval hostům.

54
    Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Mlýnek, přichází Fiala.

53
    Domácí měli rozehrávku ze středu hřiště a téměř všichni hráči se nastěhovali před branku soupeře. Tam si však poradili hodonínští obránci.

51
    Dobré na hře hostů je, že v drtivé většině akcí se to snaží řešit fotbalově. To nyní ukázali Suchý, Šturma a Cvijovič.

49
    Hosté se kombinací sostali do volného prostoru. Sasín zkusil vystřelit. Repáň však nemusel ani zasahovat, neboť střela šla mimo.

47
    Sasín byl v pokutovém území tvrdě sestřelen bránícím hráčem. Rozhodčí však tento zákrok neposoudil jako prohřešek proti pravidlům.

46
    Naopak jak v prvním poločase, v tom druhém rozehráli domácí. Hraje se beze změn v sestavě.

46

Nyní jsme od hlasatele mohli slyšet, že dnešní utkání sleduje 176 diváků!

První poločas je u konce a na světelné tabuli svítí stav 0:2 pro hostující Hodonín, který využil rohový kop a penaltu. Otrokovické mužstvo mělo spoustu nadějných šancí, které však ani jeden z hráčů nedokázal dovést ke vstřelení branky. Za Hodonín se trefili Michal Suchý a Lukáš Křivánek z penalty. O pár minut před hostujícím penaltovým kopem měli tuto možnost i domácí. Exekutor však nastřelil jen břevno.
    Druhý poločas začne přibližně v 11:20.

45+1

45+1
    Po další akci hostí mohl střílet Paděra, ten však promáchl a k míči se dostal střelec jedné branky Křivánek, jehož přízemní střelu zachytil Repáň.

45
    Hlavní rozhodčí nastavuje 1 minutu navíc!

44
    Hosté šli do přečíslení. Šturma však akci zpomalil a počkal na spoluhráče, Poté skvěle odcentroval na Sasína, který ale v obležení protihráčů neuspěl.

42
    Z rohu se žádná akce nezrodila a hrají otrokovičtí hráči.

41
    Zdeněk Šturma byl perfektně vysunutý a z boku šel sám na Repáňa. Se střelou však příliš otálel a je z toho jen rohový kop.

40
    Hodonínským obráncům hodně často utíkají útočnící. Naštěstí pro ně jim stále přeje štěstí.
    38. KŘIVÁNEK - 0:2

38
    A hostující tým navyšuje své vedení střelou z penalty, když LUKÁŠ KŘIVÁNEK tvrdou střelou k tyči nedal gólmanovi Repáňovi šanci. Ten se navíc ještě položil na opačnou stranu branky – 0:2.

37
    A penaltu si vyzkouší i hostující tým. Kopat bude Lukáš Křivánek.

36
    Žlutou kartu dostává Tomáš Zábojník (FC Viktoria Otrokovice).

34
    A Otrokovice v dnešním utkání vážně nemají štěstí, když Jiří Kiška trefil břevno Lupačovy branky. Hraje se dál za příznivého stavu pro hostující Hodonín.

33
    Žlutou kartu dostává Michal Suchý (FK Hodonín), který fauloval protihráče v pokutovém území.

33
    Otrokovice budou kopat penaltu, když Suchý fauloval protihráče v pokutovém území!

32
    Daniel Bojda šel sám přes pokutové území a v momentě, kdy chtěl střílet mu do rány skočil Křivánek, který tak zachránil velké nebezpečí.

29
    Bojda se na kraji vápna dobře uvolnil a od brankové čáry nahrál před kasu úplně volnému spoluhráči, který nedokázal umístit míč do branky. Další obrovská šance Otrokovic v tahu.

28
    Nyní je hra rozháraná a rozkouskovaná, což se samozřejmě více hodí Hodonínu, který vede po brance Michala Suchého.

26
    Hráč, který zahrával standardní situaci byl v záklonu a přestřelil branku. Je po další slibné šanci.

25
    Žlutou kartu dostává Josef Hesek (FK Hodonín) za faul na unikajícího protihráče těsně před pokutovým územím.

25
    Po rychlém úprku domácího útočníka musel těsně před pokutovým územím zatáhnout za záchrannou brzdu Hesek. Je z toho Přímý kop.
    23. SUCHÝ - 0:1

23
    U této branky tak trochu platilo "nedáš, dostaneš". Po té co Otrokovice nedokázali proměnit několik slibných šancí udeřili hosté. MICHAL SUCHÝ si naběhl na rohový kop a přesnou hlavičkou otevřel skóre dnešního utkání – 0:1.

21
    Před hostující brankou vznikl závar, který utnul až zákrok Lupače na střelu otrokovického hráče.

20
    Mnoho domácích příznivců nyní reklamovalo ruku Suchého v pokutovém území. Sudí však zůstal neoblomný a nařídil alespoň rohový kop.

18
    V posledních minutách hraje hlavně domácí mužstvo, hosté se zatím hledají.

16
    Domácí dvojice hráčů se nyní skvěle uvolnila na polovině hřiště a utíkala směrem na branku soupeře, kde akce skončila nechtěným útočným faulem.

14
    Po zaváhání hodonínské obrany se domácí dostali do dvou slibných příležitostí, které Lupač zvládnul vyřešit.

13
    Domácí střední záložník zkusil vypálit na bránu. Jeho dalekonosná střela mířila nad Lupačovu branku.

11
    Je těžké komentovat tyto první minuty, ve kterých se příliš nestalo. Snad se utkání přemění v záživnější a uvidíme i nějaké šance.

10
    Fojtík se svým centrem do vápna snažil najít Sasína. Před ním si však pro míč doběhl Repáň, který míč bez problému polapil.

8
    Nyní přišel centr z levé strany, na který si naskakoval otrokovický útočník. Ten však míč špatně trefil a zamířil nepřesně. To byla nadějná šance!

6
    Hra se již trochu rozpohybovala, zatím hrají mírně více hosté.

4
    Zábojník se nyní dostal k centru od rohového praporku. Ten však až příliš přetáhl a žádná šance se neurodila.

3
    Hra se přelévá ze strany na stranu a oba týmy neriskují. Převládá klasické začáteční oťukávání.

2
    Nyní s míč na chvíli vzali pod vlastní správu domácí hráči, o míč však rychle přišli a rozehrávky se poprvé v utkání ujímá Lupač.

1
    Rozehráli hosté, kteří se dnes představí v červeno-černých dresech, proti nim stojí domácí hráči Otrokovic, kteří budou oděni v modro-bílém.

1

FC Viktoria Otrokovice:
    Repáň – Malý, Zábojník, Pěnička, Jasenský "C", Chwaszcz, Bojda, Jurča, Mlýnek, Kiška, Byrtus.
    Náhradníci: Semanko – Fiala, Behan, Vašulka.

FK Hodonín:
    Lupač – Mareš, Suchý, Křivánek, Paděra "C", Hesek, Novotný, Šturma, Fojtík, Cvijovič, Sasín.
    Náhradníci: Petráš – Žák, Dovhanyuk, Dekleva, Opina.

Rozhodčí:
    Ogrodník Vlastimil – Dorušák Petr, Silný Zdeněk.
    Delegát: Vidlák Karel.

FC VIKTORIA OTROKOVICE:
    Umístění: 12., Body: 29, Skóre: 32:47, Bilance: 7-8-9
    Otrokovická Viktorka se po ne příliš povedené první polovině soutěže, kdy se pohybovala na hranici sestupových pozic zvedla a nyní se nachází v poměrně klidném středu.
    Z posledních 5 zápasů si domácí hráči odvezli celkem 10 bodů za 3 výhry, 1 remízu a 1 prohru s Valašským Meziříčím. Nejviditelnějším vítězstvím je stoprocentně výhra 3:2 s prvním Prostějovem, který je hlavním aspirantem na titul. Nejlepším střelcem Otrokovic je Didier Kavumbagu, kterému se podařilo vstřelit 4 branky.

FK HODONÍN:
    Umístění: 13., Body: 27, Skóre: 38:49, Bilance:7-6-11
    Hodonínský fotbalový tým, naopak jak Otrokovice neprožívá zrovna povedené období, když po slušném začátku jarní části sezony a dobrých výkonech na domácím hřišti ztrácejí body, i když jsou svým soupeřům více než vyrovnanými soupeři.
    V posledních 5 utkání dokázali hodonínští hráči vybojovat pouhý bod, když remizovali se silnou Kroměříží. V ostatních utkání dostali hodonínští hráči 3 a více branek, což není dobrá vizitka obrany.Nejvíce branek z hodonínských hráčů vstřelili Josef Hesek, Tomáš Mareš, Radek Sasín a Filip Žák. Každý z nich dokázal vstřelit 5 branek.

Příjemné nedělní dopoledne všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Dnes máme na programu utkání 26. kola MSFL, ve kterém se proti sobě postaví domácí FC Viktoria Otrokovice a hostující FK Hodonín.

Začátek utkání: 10:15

Kryštof Škodák

Branky: 23. Suchý, 38. Křivánek (pen.), 76. Fojtík

Karty:   36. Zábojník (OTR), 64. Malý (OTR), 88. Jasenský (OTR) – 25. Hesek (HOD), 33. Suchý (HOD)

Neproměněná penalta: 34. Kiška (OTR), mimo

FC Zlínsko: Repáň – Malý, Zábojník, Pěnička, Jasenský "C", Chwaszcz, Bojda (58. Behan), Jurča, Mlýnek (54. Fiala), Kiška (67. Vašulka), Byrtus.

FK Hodonín: Lupač – Mareš (78. Opina), Suchý, Křivánek, Paděra "C" (72. Dekleva), Hesek, Novotný, Šturma, Fojtík, Cvijovič, Sasín (85. Dovhanyuk).

Rozhodčí: Ogrodník Vlastimil – Dorušák Petr, Silný Zdeněk. Delegát: Vidlák Karel