Podbrezová B – L. Mikuláš 0:0 (kon.) | Bardejov – Pohronie 1:0 (kon.) | Lok. Košice – Spiš. N. Ves 5:0 (kon.)
Sereď – MFK Zvolen 4:1 (kon.) | Žilina B – Poprad 5:0 (kon.) | Nové Mesto n/V – KFC Komárno 0:1 (kon.)
ŠKF Sereď
4:1 (2:1)
MFK Zvolen
sk Neděle 20.05.2018, 17:00 • Športový futbalový štadión Sereď • MONACObet liga • 30. kolo

79
    Sereď dala gól!
    Je definitívne rozhodnuté o víťazstve majstra, Zvolen sa s druhou ligou rozlúči prehrou. Do streleckej listiny sa zapísal aj MATEJ LODUHA.

76
    Ďalší presný zásah domácich, ŠKF navyšuje svoje vedenie vďaka ĽUBOMÍROVI MICHALÍKOVI.

34
    MFK Zvolen dáva gól! Gólová prestrelka pokračuje! Netrvalo to ani minútu a hostia korigujú. Penksa si na loptu nesiahol a už ju vyťahuje zo siete. Na 1:2 znižuje KRISTIÁN PSÁRSKY.

33
    Výborný úsek hry od istého postupujúceho do Fortuna ligy. Tretia strela na bránu – druhý gól. Pridal ho domáci kapitán MARTIN MEČIAR.

30
    Dlho sme čakali na vôbec prvú koncovku, aby v rozpätí troch minút prišli dve. A práve tá druhá v podaní SAŠU POPINA končí za chrbtom zvolenského gólmana, favorit sa ujíma vedenia.