Slavia – Teplice 2:1 (kon.) | Ostrava – Sparta 0:2 (kon.)
SK Slavia Praha
2:1 (1:1)
FK Teplice
Středa 23.05.2018, 11:00 • Eden Aréna, Praha-Vršovice • Celostátní liga staršího dorostu • 18. kolo

Vyrovnaná bitva pokračovala i ve druhem poločase, ve kterém o svém vítězství rozhodla Slavia brankou Höniga z devětašedesáté minuty. (12:54:04)

90+2

83
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Moncevičs, přichází Tamenieks.

81
    Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Zinhasovič, přichází Mach.

79
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Vobecký, přichází Matkovič.

71
    Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Rondić, přichází Čerňanský.
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Radosta, přichází Ondrášek.
    69. Michael HÖNIG - 2:1

69
    Slavia právě vstřelila branku!
    Vyběhnuvšího gólmana hostujícího celku krásné obstřelil MICHAEL HÖNIG, který tak posílá Slavii do vedení.

64
    Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Petrák, přichází Azilinon.

46

V prvním poločase jsme byli svědky vyrovnané partie. Teplice se dostaly zkraje utkání do vedení, avšak domácím se po půl hodině hry podařilo vyrovnat. Do druhé půle se tak půjde za vyrovnaného stavu 1:1.

45
    31. Imad RONDIĆ - 1:1

31
    Na hranici pokutového území se míč dostal na kopačku IMADA RONDIĆE, který jej levačkou poslal pod horní tyč.
    10. Matěj RADOSTA - 0:1

10
    Teplice právě vstřelily branku!
    Hosté podnikli rychlý útok po levé straně hřiště a centrovaný míč usměrnil přesně k levé tyči MATĚJ RADOSTA.

1

SK Slavia Praha: Markovič – Drozda (C), Krupička, Rondić, Zinhasovič, Havránek, Hönig, Petrák, Macháček, Vlček, Schneider.
    Náhradníci: Ljubanović, Mach, Kosek, Čerňanský, Azilion.

FK Teplice: Němeček – Vyleta, Mocevičs, Knapík, Kováč, Vobecký, Kokeš (C), Vepřovský, Radosta, Kormunda, Šilhan.
    Náhradníci: Náhlovský, Richtár, Ondrášek, Tamenieks, Matkovič, Nejedlý.

Rozhodčí: Orel – Hurych, Cichra.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.