Hodonín – Uh. Brod 1:0 (kon.) | Vel. Meziříčí – Hlučín 4:0 (kon.) | Val. Meziříčí – Vyškov 2:0 (kon.)
Prostějov – Rýmařov 5:1 (kon.) | HFK Olomouc – Zlínsko 2:2 (kon.) | Kroměříž – Uničov 1:1 (kon.)
Líšeň – Hulín 3:2 (kon.) | Petřkovice – Mohelnice 6:0 (kon.)
SK Líšeň 2019
3:2 (0:0)
SK Spartak Hulín
Středa 23.05.2018, 17:00 • SK Líšeň • Moravskoslezská fotbalová liga • 16. kolo

To je pro dnešní den vše, budu se těšit u dalších zápasů brněnského klubu. Pěkný zbytek dne. (18:55:36)

Střely na bránu: 5:3
    Střely mimo: 6:5
    Rohy: 4:6

Pohledný dohrávaný duel 16. kola MSFL je za námi. Od druhého poločasu jsme viděli pohledný fotbal na obou stranách. Padlo hned pět branek a také bylo k vidění několik šancí. V hektickém závěru si domácí pohlídali výsledek a získali tři body. Hulínu patří poklona, výsledek 0:2 nezabalil a popral se alespoň o bod. Šromem dokázali hosté vyrovnat, jenže v závěru inkasovali a Brno bere tři body do tabulky.

90+1

90
    Všechno do vápna, ale tam operoval Kotnour a míč dokázal udržet v náručí.

90
    Ještě jedna možnost pro hosty, kteří budou zahrávat standardku z uctivé vzdálenosti. Do vápna jdou všichni hráči.

88
    Ještě nás asi čeká dramatický závěr zápasu, hrají se poslední minuty duelu a je to hodně hektické.

87
    Líšeň hraje na brejky a do otevřené obrany, kterou hosté logicky otevřeli. Využít toho mohl Tomáš Machálek, jeho střelu ale Hulín dokázal pokrýt.

86
    Střídání v týmu SK Spartak Hulín: ze hřiště odchází Vyskočil, přichází Pospíšil.

85
    Žlutou kartu dostává Smrčka (SK Líšeň).
    83. HLAVICA - 3:2

83
    Líšeň právě vstřelila branku!
    A je tu další gól v tomto zápase. Krška zahrával rohový kop, na zadní tyči našel obránce JANA HLAVICU, který překlopil výsledek na stranu brněnského mužstva. Neměl snadnou pozici, v tísni se musel natáhnout a nakonec tečí na dlouhou nohu poslal míč do branky. Hosté hodně protestují, domnívají se, že neměl být roh, který se nakonec kopal.

82
    Fila si šel pro penaltu, diváci bouří, ale bude se zahrávat pouze rohový kop.

81
    Zase to byl Šrom, který útočil na hattrick. Ze slušné pozice zkusil střelu z voleje a se skákajícím míčem měl Kotnour problémy.

80
    Ještě deset minut a nějaké to nastavení, času na rozhodující branku mají týmy ještě dostatek.

78
    První poločas toho mnoho nenabídl, to druhá půle je na góly bohatá. Padly hned čtyři branky a stále se něco děje. Hulín má momentálně více ze hry.
    76. ŠROM - 2:2

76
    Hulín právě vstřelil branku!
    Máme zničehonic vyrovnáno. MICHAL ŠROM svou druhou dnešní brankou překonává Kotnoura. Hostující střelec se dokázal prosadit přes obránce Čampu, sice nadvakrát, ale nakonec měl míč na kopačkách a střelou po zemi poslal gólovou střelu do sítě.