po penal. (4:3)
SV Zulte-Waregem
2:2 (0:0)
Sporting Lokeren
Středa 23.05.2018, 20:30 • Regenboogstadion, Waregem • Belgická liga • O Evropskou ligu

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 12:3. Střely mimo: 5:4. Rohy: 12:5. (23:19:07)

To byl zápas! Waregem hned dvakrát potvrdil bojovného ducha, čímž si vysloužil finálový souboj o Evropskou ligu proti Genku! Nejdříve domácí reagovali na inkasovanou branku tím nejlepším možným způsobem, v nastavení se totiž trefil de Sart. V následném prodloužení se nejdříve do vedení dostali hosté, avšak stav dokázal srovnat Šaponjič. Pokutové kopy jsou zkrátka loterie, dnes dopadly lépe pro Waregem.

Střílení penalt začíná.

O osudu zápasu nerozhodlo ani prodloužení a na řadu přicházejí pokutové kopy. Zkrátka dnešní zápasu nechybí vůbec nic!

120
    Druhé prodloužení skončilo.

119
    V tuto chvíli jsou aktivnější domácí, navíc se Olayinkovi podařilo vybojovat standardní situaci.