Znojmo – Příbram 0:0 (17:00) | Pardubice – Olympia Praha 0:0 (17:00) | Táborsko – Hr. Králové 0:0 (17:00)
Opava – Frýdek-Místek 0:0 (17:00) | Ústí n. L. – Vítkovice 0:0 (17:00) | Sokolov – Vlašim 0:0 (17:00)
Žižkov – Č. Budějovice 0:0 (17:00) | Třinec – Varnsdorf 0:0 (17:00)
před zápasem
FC MAS Táborsko
0:0 (-:-)
FC Hradec Králové
Pátek 25.05.2018, 17:00 • Hřiště v Kvapilově ulici, Tábor • Fortuna národní liga • 30. kolo
Vsaďte si: 2.8 2.95 2.55

První utkání v Hradci skončilo remízou 1:1. (23:41:44)

Čtvrtý Hradec hraje ještě o třetí místo na dálku s rivalem z Pardubic. Votroci ale už tři zápasy nevyhráli. Jejich mizérie začala domácí porážkou 1:3 se zachraňujícím se Ústím nad Labem a remíza 1:1 na hřišti téměř posledních Vítkovic též nezanechala dobrý dojem. Poslední kapkou byla nedělní domácí porážka 1:4 od Opavy. I přes tyto neúspěchy je Hradec v Táboře mírným favoritem.

Třinácté Táborsko si totiž v minulém kole zajistilo záchranu, když vydolovalo bod z utkání ve Varnsdorfu. Klid do posledního zápasu vystřelil Jihočechům třetí nejlepší střelec celé soutěže Zbyněk Musiol svou třináctou brankou v sezoně. Útočník Táborska srovnal na 1:1 v 90. minutě, když osm minut před důležitou trefou nedal penaltu. Důležitým ziskem bylo také vítězství 2:0 nad Žižkovem v 28. kole. Táborsko tak už čtyři zápasy neprohrálo.

V posledním kole FNL se v Táboře utká domácí Táborsko s Hradcem Králové. Pro oba týmy to bude dnes příjemná rozlučka s uplynulou sezonou.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.