Dukla Praha – Plzeň 0:0 (16:00) | Teplice – Slavia 0:0 (16:00) | Jablonec – Slovácko 0:0 (16:00)
Jihlava – Karviná 0:0 (16:00) | Ostrava – Brno 0:0 (16:00) | Zlín – Liberec 0:0 (16:00)
Bohemians 1905 – Sparta 0:0 (16:00) | Olomouc – Ml. Boleslav 0:0 (16:00)
před zápasem
FK Jablonec
0:0 (-:-)
1.FC Slovácko
Sobota 26.05.2018, 16:00 • Stadion Střelnice, Jablonec nad Nisou • HET liga • 30. kolo
Vsaďte si:
Videopřenos na TV Tipsport
   
  1. FC SLOVÁCKO

  Ačkoliv už Moravané sami nemají o co hrát, přesto mohou zásadně ovlivnit pořadí v nejvyšších patrech tabulky. Sami se definitivně zachránili již v minulém kole, ve kterém uhráli remízu se Zlínem. Jablonec se musí mít na pozoru před zajímavou aktuální formou Slovácka, to totiž nepoznalo hořkost porážky už sedmkrát v řadě, a to byly mezi soupeři takové pojmy, jako například Plzeň či Slavia. Při této sérii navíc inkasovalo pouze dva góly!

  Moravané se po konci kariéry Libora Doška marně snaží najít nového kanonýra, jenž by pravidelně skóroval. Letošní sezóna však nabídla velmi dobré výkony útočníka Tomáše Zajíce, jehož střely našly cíl doposud v osmi případech. To, že budou hosté moci jít do zápasu uvolněně, by mohlo právě ofenzivním hráčům svědčit. Vzepřou se prakticky všem předpokladům a dokáží na severu Čech získat nějaké body? Při minulém setkání těchto soupeřů na hřišti Slovácka se týmy rozešly s výsledkem 1:1. (20:59:26)
   
  FK JABLONEC

  Zelenobílé čeká jeden z nejdůležitějších zápasů klubové historie! Pokud v posledním kole vyhrají, zcela jistě se podívají do základní skupiny evropské soutěže, o čemž až doposud i přes několik nadějně rozjetých sezón pouze snili. Zajímavé je, že po podzimu vedla cesta do Evropy prakticky pouze přes MOL Cup, ligová ztráta totiž byla poměrně propastná. S příchodem Petra Rady se ovšem jablonecký projev razantně zvedl a v jarní části nemají konkurenci, což naposledy okusila na vlastním stadionu Slavia, která brzy prohrávala 0:3 a skóre už zvládla jen nepatrně zmírnit.

  Severočeši doma proti Slovácku umí. Před svými diváky s tímto soupeřem padli pouze jednou a to už je šestnáct let stará záležitost. Kdyby se tato dávná historie opakovala, mohli by Jablonečtí ze současného třetího místa sklouznout až na páté, v pozadí totiž čeká na šanci Sparta s Olomoucí. V případě výhry si ovšem zaručí postup do základní skupiny Evropské ligy a dokonce se rýsuje šance nakouknout do předkola Ligy mistrů! K tomu by však Radovi svěřenci potřebovali, aby Teplice zdolaly Slavii. V utkání se Slováckem budou jasným favoritem, uvidíme, jak se s danou rolí vypořádají.
   
  Zdravím všechny fanoušky českého fotbalu! HET liga dospěla ke svému poslednímu kolu a my se společně změříme na utkání, které je v souboji o místa pod mistrovskou Plzní naprosto zásadní. FK Jablonec vyzve na Střelnici 1. FC Slovácko. Domácí mohou skončit kdekoliv v rozmezí druhé až páté příčky, rozhodně tedy sledujte náš přenos a užijte si aktuální informace!
   
  Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

  Ondřej Belák


  Hledáme zpravodaje pro tým FK Jablonec. Více informací zde.

  Branky:


  FK Jablonec:
  1.FC Slovácko: