Petřkovice – Hlučín 3:1 (kon.) | Mohelnice – Uh. Brod 0:2 (kon.) | Vyškov – Hulín 2:4 (kon.)
Líšeň – Zlínsko 2:1 (kon.) | Kroměříž – Prostějov 2:6 (kon.) | Hodonín – Rýmařov 3:0 (kon.)
MFK Vyškov
2:4 (1:1)
SK Spartak Hulín
Sobota 26.05.2018, 17:00Moravskoslezská fotbalová liga • 27. kolo

To je ode mě vše, na shledanou! (18:55:44)

Trenér hostů, Lehkoživ, uznal, že první poločas nebyl z jejich strany ideální a kdyby Vyškov využil své šance, tak by nebylo co řešit. Následně přidal, že druhý poločas byl již od jejich strany již lepší a hodně jim k tomu pomohl Vyškov, který dělal ve druhém poločase hodně chyb.

Vyškov vůbec nezvládl vstup do druhého poločasu, Hulín dokázal otočit hru a pak přebral již iniciativu. Trenér domácího celku si po zápase postěžoval na produktivitu svého týmu a uznal to, že Hulín ve druhém poločase zabral.

90

90
    Z rohového kopu se domácí již k ničemu nedostali a rozhodčí ukončuje druhý poločas.

90
    Fialka centruje z levé strany a nic z toho. Jenže hráči Hulína si příliš nerozuměli v obraně a je tu ještě roh pro domácí.

90
    Hulín nyní našetřil nějaké vteřiny na polovině soupeře, ale rohový kop se nekoná.

88
    Nyní faul na Toureho na polovině hřiště. Hulín to nyní bezpochyby zavře a bude se snažit ubránit svůj dvou brankový náskok.

87
    MFK Vyškov právě vstřelil branku!
    Autorem branky je DANIEL PŘEROVSKÝ, který ihned dostal míč do otevřené obrany Hulína a dokázal se prosadit proti jednomu obránci a následně uklidit střelu míč do branky.

86
    Dvořáček centroval na zadní levou tyč a Machalický si našel cestu k míči a bezpečně jej chytá.

86
    Standardní situace pro Hulín...

85
    Návštěv diváků není příliš velká, průměr návštěvnosti zápasů MSFL je zhruba 250 diváků!

85
    Na utkání přihlíží dohromady 83 diváků!

83
    Střídání v týmu SK Spartak Hulín: ze hřiště odchází Tureček, přichází Minář.
    82. ROŽEK - 1:4

82
    Hulín právě vstřelil branku!
    Po zisku míče se Hulín dostal opět do kombinace a měl hodně prostoru v obraně Vyškova. VIKTOR ROŽEK pak dostal míč a byl úplně sám před brankou a svou branku vyšperkoval ještě tím, že míč poslal pod nohy brankáře Machalického.

82
    Vyškov je sice u míče, ale na útočnou polovinu se prakticky v posledních pěti minutách vůbec nedostává.