Petřkovice – Hlučín 3:1 (kon.) | Mohelnice – Uh. Brod 0:2 (kon.) | Vyškov – Hulín 2:4 (kon.)
Líšeň – Zlínsko 2:1 (kon.) | Kroměříž – Prostějov 2:6 (kon.) | Hodonín – Rýmařov 3:0 (kon.)
SK Hanácká Slavia Kroměříž
2:6 (0:4)
1. SK Prostějov
Sobota 26.05.2018, 17:00 • Fotbalový areál SK Hanácká Slavia Kroměříž, Kroměříž • Moravskoslezská fotbalová liga • 27. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (19:13:58)

Je konec. Prostějov nakonec vyhrál vysoce 6:2. Začátek utkání byl pod jasnou kontrolou Kroměříže, která ale dvakrát nastřelila pouze brankovou konstrukci a následně se rozjel vlak hostů, který během sedmnácti minut vstřelil čtyři branky. Začátek druhé půle opět patřil domácím, kteří vstřelili branku, ale následně hosté vstřelili další dvě branky, kdy si Koudelka připsal hattrick. V poslední minutě se domácí fanoušci mohli těšit, alespoň z druhé branky Kroměříže. Prostějov je tak dál na prvním místě, Kroměříž rovněž zůstává na čtvrtém.

90
    90. MOTAL - 2:6

90
    Kroměříž právě vstřelila branku!
    Domácí přece jen dávají druhou branku! Kroměříž získala volný kop, který rozehrála nakrátko, následně přišla střela z dálky, kterou Neoral vyrazil pouze před sebe a LUKÁŠ MOTAL dorazil míč do sítě Prostějova!

89
    Po rohovém kopu následuje ještě jeden, ale ani po něm se domácí nedostali ke střele.

89
    Nyní domácí získali rohový kop z levé strany.

88
    A další centr hostů z pravé strany, na která už vyskakoval Kroupa, ale Kofroň míč vyrazil do bezpečí.

87
    Střela domácího hráče skončila vysoce nad bránou Prostějova.

86
    Hosté se dostali dopředu, ale následný centr z pravé strany do vápna nikoho nenašel.

85
    Poté se ve středu hrací plochy dopustil Prostějov faulu.

84
    Následně skončil míč jen vedle hostující svatyně a Dominik Neoral se tak postará o odkop.

83
    Domácí drží míč na polovině soupeře, ale ke střele se zatím nedostali.

82
    Hosté nyní získali autové vhazování na své polovině.

80
    Martin Hirsch se nyní provinil faulem ve středu hrací plochy, za který dostal žlutou kartu.

79
    Střídání v týmu 1. SK Prostějov: ze hřiště odchází Pančochář, přichází Langer.

76
    Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Stratil, přichází Vyhlíd.
    Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Sedláček, přichází Dvořák.

76
    Domácí se dostali do šance, ovšem útočník Kroměříže neprošel přes dva obránce.

74
    Střela domácího hráče šla jen nad bránou Neorala.

Michal Raška

Branky: 54. Cupák, 90. Motal – 26. Kroupa (pen.), 33. Koudelka, 37. Koudelka, 43. Píchal, 61. Koudelka, 66. Kroupa

Karty:   25. Hloch (KRO), 26. Kofroň (KRO) – 7. Pančochář (PRO), 28. Rus (PRO), 70. Šteigl (PRO), 80. Hirsch (PRO)

Střely na branku: 4:10. Střely mimo: 7:3. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 14:26.
    SK Hanácká Slavia Kroměříž: Kofroň – Hloch, Matoušek (C), Jeleček – Cupák, Blanař, Stratil D. (76. Vyhlíd), Motal, Sedláček (76. Dvořák), Navrátil (58. Vasiljev) – Kovář
    Náhradníci: Stratil R. – Dvořák, Šmerda, Vyhlíd, Vasiljev

1. SK Prostějov: Neoral – Hirsch, Schuster, Sus – Koudelka, Pančochář (79. Langer), Zapletal (58. Šteigl), Machynek, Fládr – Kroupa (C), Píchal (54. Hapal)
    Náhradníci: Jícha – Sečkář, Rus, Hapal, Zhykol, Šteigl, Langer

Rozhodčí: Ivan Vostrejž – Luboš Popelák, Gabriela Hanáková