Vyšehrad – Benešov 1:2 (kon.) | Písek – Převýšov 1:0 (kon.) | Čížová – Litoměřicko 3:1 (kon.)

Benešov právě vstřelil branku!
    No a právě po volném přímém kopu, který hosté zahrávali po faulu Václavka se prosadili! Centr z pravé strany si našel ESSOMBA ONDUA JEAN CLAUDE a hlavou se v dnešním zápase již podruhé prosazuje!

90+2
    Za faul na obranné polovině vidí žlutou kartu domácí Václavek.

84
    Za ostrý zákrok na polovině hřiště vidí žlutou kartu hostující Brejcha.

81
    Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Hašek, přichází Černý.
    Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Kozel, přichází Hurka.

59
    Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Doležal, přichází Junek.
    Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Máče, přichází Heřman.

54
    Střela z přímého volného kopu šla jen o kousek nad domácí branku!
    45. ESSOMBA - 1:1

45
    Hosté v závěru poločasu vyrovnávají a jsou za svojí aktivitu v posledních deseti minutách odměněni! Přízemní centr z pravé strany si před brankou našel ESSOMBA ONDUA JEAN CLAUDE a z bezprostřední blízkosti ve skluzu dokázal míč dostat za Havránka.

38
    Pěkná akce Vyšehradu! Z pravé strany rychle odcentrovali a ve vápně si míč našel zatím jediný střelec dnešního zápasu Čtvrtníček, ale jeho hlavičku dokázal dobrým zákrokem vyrazit Tetour.

29
    Další žlutou kartu dostává za faul těsně před vápnem Václavek. Přímá kop z velmi nadějné pozice pro Benešov.

16
    Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Turek, přichází Essomba.

13
    První žlutou kartu dostává za nesportovní chování domácí Doležal.
    2. ČTVRTNÍČEK - 1:0

2
    Vyšehrad právě vstřelil branku!
    A Vyšehrad se rychle prosazuje! Centr do vápna si našel nejlepší střelec domácích v této sezóně JOSEF ČTVRTNÍČEK a hlavičkou překonal Tetoura.