Jirny – Králův Dvůr 4:0 (kon.) | Brozany – Zápy 0:2 (kon.) | Nymburk – Ústí n/O 1:1 (1:3 po pen.)
Štěchovice – Chrudim 1:3 (kon.) | Benátky n/J – Vltavín 2:2 (3:4 po pen.)
SK Viktorie Jirny
4:0 (0:0)
FK Králův Dvůr
Neděle 27.05.2018, 17:00 • Jirny - tráva • Česká fotbalová liga • 29. kolo

To je ode mě vše, na shledanou! (18:50:02)

Druhý poločas ovládli domácí, kteří dali postupně čtyři branky. Králův Dvůr nedokázal na první vedoucí branku Jiren vůbec reagovat a následně dělal velké chyby v obraně, které Jirny trestaly dalšími zásahy. Jestli byl první poločas vyrovnaný, tak ve druhém poločase mělo domácí mužstvo výrazně navrch a zaslouženě si z dnešního utkání připisuje do tabulky tři body.

90

89
    Technické problémy nám stále přetrvávají, avšak to, že Jirny dnes budou brát tři body, o tom již nikdo nemůže pochybovat.

88
    Králův Dvůr zaútočil a snažil se o čestný zásah, ale střela jde nakonec mimo tři tyče branky Kafky.

86
    Omlouváme se Vám, avšak momentálně nám vypadl obraz hry.

84
    Jirny drží míč a v poklidu kontrolují koncovku daného zápasu.

82
    Na hřišti již toho příliš není k vidění, domácí již nikam nepospíchají a hosté by se po nezvládnutém druhém poločase už raději viděli v autobuse směrem domů.
    80. KOCOUREK - 4:0

80
    Jirny právě vstřelily branku!
    Avšak následný útok je již brankový, kdy se prosazuje nedávno střídající DANIEL KOCOUREK.

80
    Jirny nyní táhly útok po levé straně a jeden z hráčů hledal nabíhajícího spoluhráče před brankou, ale centr nakonec odrazil obránce pryč.

79
    Domácí zahrávali rohový kop, který vyboxoval Krček, následně je slyšet píšťalka rozhodčího, avšak těžko říci co pískal.

78
    Míč u Kafky, který si jej v poklidu stopuje a nikam s ním nespěchá.

76
    Střídání v týmu SK Viktorie Jirny: ze hřiště odchází Křeček, přichází Kocourek.

75
    Hra tak nějak postrádá nějaké tempo a k vidění jsou časté přerušení, ať už vlivem předchozího střídání nebo častými auty.

74
    Snaha Králova Dvora se nedá upřít, ale tento centr z pravé strany byl přetažený.

72
    Útok domácích nebyl nyní povedený a prakticky jen odevzdali míč soupeři.

71
    Střídání v týmu SK Viktorie Jirny: ze hřiště odchází Stöckner, přichází Mruvčinský.

70
    Ojedinělá střela hostů, která mířila přesně doprostřed branky a Kafka s tímto neměl žádné problémy.