Kert Park Praha – Pardubice 3:5 (kon.)
HC Kert Park Praha
3:5 (1:1, 1:1, 1:3) Stav série: 1:1
HBC Pardubice
Sobota 02.06.2018, 16:00 • Praha - Lužiny • Coalsoft play-off Extraligy • Finále

Pardubice daly do tohohle zápasu úplně všechno a trošku překvapivě srovnávají stav finále s obhájcem titulu na 1:1. Hattrickem se blýskl Petr Filip, přičemž jednu branku vstřelil do prázdné branky. Domácí dokázali v závěru pouze snížit dorážkou Fejfara a to bylo na prodloužení málo. Hosté však přišli o dva hráče – Novotného a Bílého. Pražané se o Palu. (18:21:50)

44:40
    Šperl nahrál Sudovi na pravý kruh, ale zakončení na první tyč se stalo kořistí Stárka.
    44:24 URBANEC - 3:5

44:24
    Pardubice právě vstřelily branku!
    OTTO URBANEC zprava zakončil skákavou střelou do vzdálenějšího dolního rohu prázdné branky při domácí hře bez brankáře.

44:05
    Icing hostů.

44:00
    Plzák zprava nesrovnal, ale Kert Park zůstává před Stárkem.

43:41
    Martin Kruček nahrál krosem na levou stranu na hranu kruhu, ale Fejfar byl zablokovaný.
    43:30 FEJFAR - 3:4

43:30
    Kert Park právě vstřelil branku!
    Martin Kruček položil na červené čáře protihráče. Následně vystřelil a TOMÁŠ FEJFAR po odrazu bránícího hokejbalisty dorážel zleva za Stárka. Asistence: Martin Kruček, Tomáš Wróbel.

43:15
    Oddechový čas pro hosty.

43:15
    Stárek vytaslil ruku proti střele Wróbela zleva na druhou tyč.
    42:35 FILIP - 2:4

42:35
    PETR FILIP z vlastní obranné třetiny poslal míček po zemi do prázdné branky. Balónek už nezachytil Martin Kruček. Hattrick pro PETRA FILIPA. Asistence: Ondřej Březina.

42:30
    Mikl na střídačce a domácí hrají bez brankáře.

42:30
    Oddechový čas pro domácí.

42:30
    Po souhře s Blaškem zakončil Zvonek zleva bekhendem, ale Stárek podržel hosty.

42:05
    Hosté už se soustředí jen na obranu a nejsou daleko od srovnání finálové série.

Vít Muzikář

Branky a nahrávky: 6. Zvonek, 26. Suda, 44. Fejfar (M. Kruček, Wróbel) – 15. Filip, 16. Filip, 34. Březina, 43. Filip (Březina), 45. Urbanec

HC Kert Park Praha: Mikl (Mroviec) – Blaško, Bureš, Rozenberg, Šperl, Dejneka, Kaucký, Dulava – Plzák, J. Kruček, M. Kruček (C), Postulka, Zvonek, Wróbel, Fejfar, Kovář, Suda, Javorka, Pala, Danko
    HBC Pardubice: Stárek (Dvořáček) – Filip, Novotný, Mokříž, Turyna, Urban, Bucek – Březina (C), Bílý, Vlasák, Förstl, Urbanec, Česák, Emmer, Staněk, Štefka, Moravec

Rozhodčí: Koskuba, Šulo