Maďarsko – Austrálie 1:2 (kon.) | Finsko – Bělorusko 2:0 (kon.) | Estonsko – Maroko 1:3 (kon.)
Srbsko – Bolívie 5:1 (kon.) | Švédsko – Peru 0:0 (kon.) | Dánsko – Mexiko 2:0 (kon.)
Izrael – Argentina 0:0 (zruš.) | Tunisko – Španělsko 0:1 (kon.) | Francie – USA 1:1 (kon.)
Estonsko
1:3 (0:2)
Maroko
Sobota 09.06.2018, 18:00 • A. Le Coq Arena, Tallin • Mezinárodní přípravné zápasy

To by bylo v tuto chvíli z mé strany všechno. Já se s Vámi loučím, přeji příjemný zbytek sobotního večera a u dalšího fotbalového přenosu zase někdy na počtenou. (20:07:03)

Držení míče: 26 % : 74 %.
    Střely na branku: 4:10. Střely mimo: 4:7. Rohy: 4:8. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 13:11.

Je dobojováno! Maroko zvládlo svou generálku na MS a z Tallinu si do Ruska veze výhru 3:1. Brankový účet otevřel v 11. minutě Younés Belhanda. Další branka padla až ve 38. minutě, kdy se z penalty trefil Hakim Ziyech. To bylo pro první poločas všechno. V tom druhém jsme na branku čekali až do 72. minuty. Do dvoubrankového vedení se Maroko dostalo zásluhou Munira En-Nesyriho. Estonsko se dočkalo o čtyři minuty později, když krásnou střelou na zadní tyč se prosadil střídající Ats Purje.

90+4

90+3
    Míč je na kopačkách marockých hráčů, kteří už vyhlížejí konec dnešního utkání. Domácí tým už vůbec nenapadá a je smířeno s dnešní prohrou.

90+2
    Žlutou kartu dostává Mets (Estonsko).

90+1
    Maroko vrací míč v duchu fair-play svému soupeři, který má ještě tři minuty na vstřelení kontaktní branky.

90
    Navíc sudí dnešního zápasu nastavil ve druhém poločase čtyři minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Hra je opět přerušena a rozhodčí volí marocký lékařský tým.

88
    Maroko mohlo zahrozit opět z rohového kopu, ale to se nepodařilo. Obrana Estonska si tentokrát skvěle poradila.

87
    Zápas se pomalu, ale jistě blíží ke svému konci. Na 99% je zřejmé, že Maroko zvládne svou generálku na MS a z Tallinu si odveze vítězství.

86
    Purje mohl přidat svou druhou branku, ale proti dvoum obráncům se nedokázal protlačit do nebezpečného zakončení.

85
    Střídání v týmu Estonsko: ze hřiště odchází Pikk, přichází Kruglov.
    Střídání v týmu Estonsko: ze hřiště odchází Liivak, přichází Zenjov.

84
    Střídání v týmu Estonsko: ze hřiště odchází Dmitrijev, přichází Antonov.

83
    Domácí trenér připravuje své teprve druhé střídání v tomto zápase. Uvidíme, pro koto tento zápas skončí a pro koho začne.

82
    Aksalu se opět vytáhnul, tentokrát proti hlavičce jednoho z hostujících hráčů, který si skvěle naběhnul na centr.

81
    Rohový kop si vyzkouší i hosté, kteří tuto možnost vytěžili z rychlého přesunu na domácí polovinu.

80
    Posledních deset minut základní hrací doby začíná rohovým kopem domácího celku, který nebyl úspěšný.