Maďarsko – Austrálie 1:2 (kon.) | Finsko – Bělorusko 2:0 (kon.) | Estonsko – Maroko 1:3 (kon.)
Srbsko – Bolívie 5:1 (kon.) | Švédsko – Peru 0:0 (kon.) | Dánsko – Mexiko 2:0 (kon.)
Izrael – Argentina 0:0 (zruš.) | Tunisko – Španělsko 0:1 (kon.) | Francie – USA 1:1 (kon.)
Srbsko
5:1 (4:0)
Bolívie
Sobota 09.06.2018, 18:00 • Merkur Arena, Graz • Mezinárodní přípravné zápasy

Fotbalisté Srbska si před odjezdem na světový šampionát do Ruska zvedli sebevědomí výhrou 5:1 nad Bolívií. Její základ postavili už v prvním poločase, který vyhráli 4:0. Po změně stran sice nejprve snížil Jhasmani Campos, poslední slovo si vzal v 68. minutě Aleksandar Mitrović, který završil hattrick i skóre zápasu. (19:54:44)

90+3
    90+3. Závěrečná šance zápasu. Filip Kostić netrefil bránu.

90+3
    Domácí mohli ještě přidat jeden gól! Adem Ljajić ale nastřelil obránce a odražený balón napálil těsně vedle tyče Filip Kostić.

90+1
    Rozhodčí nastaví ještě tři minuty. Srbsko v závěru znovu ožívá a snaží se přidat další gól. Po pravé straně hezky prošel Radonjić, který ještě nastřeloval míč do malého vápna. Tam balón nepustil brankář Vizcarra.

90
    Její exekutor Kolarov nasadil míč na hlavu Markovi Grujićovi. Záložník Liverpoolu, který v této sezóně hostoval v Cardiffu, mířil nad!

89
    Filip Kostić byl faulován Riberou. Srbové mají k dispozici standardní situaci.

88
    Srbové se ještě osazují u šestnáctky soupeře a snaží se něco vymyslet.

86
    Hra už je hodně rozkouskována i střídáními. Zápas se již spíše jen dohrává.

84
    Střídání v týmu Srbsko: ze hřiště odchází Dušan Tadić, přichází Nemanja Radonjić.

81
    Filip Kostić z levé strany odcentroval a připravil tak šanci pro Dušana Tadiće. Ten hlavičkoval nad bránu.

80
    Střídání v týmu Srbsko: ze hřiště odchází Vladimir Stojković, přichází Predrag Rajković.

80
    Střídání v týmu Bolívie: ze hřiště odchází Danny Bejarano, přichází Luis Vargas.

79
    Jeden z Bolivijců si pomohl při zpracování míče rukou. Rozehrávat budou Srbové.

77
    Navýšit vedení Srbska mohl Marko Grujić. Ten hlavičkoval z dobré pozice po centru Rukaviny, ale zamířil vedle tyče!

75
    Střídání v týmu Bolívie: ze hřiště odchází Leonel Justiniano, přichází Rodrigo Rodríguez.

72
    Pokračuje se v poměrně klidném tempu, bez dalších příležitostí.

70
    Střídání v týmu Srbsko: ze hřiště odchází Aleksandar Mitrović, přichází Aleksandar Prijović.

69
    Střídání v týmu Bolívie: ze hřiště odchází Campos, přichází Rodrigo Vargas.

Martin Augustin

Branky: 4. Mitrović, 19. Ljajić, 23. Mitrović, 42. Ivanović, 68. Mitrović – 48. Campos

Karty:   9. Milenković (SRB) – 53. Áñez (BLV)

Srbsko: Stojković (80. Rajković) – Ivanović, Milenković, Tošić (68. Rukavina), Kolarov (C) – Matić (46. Milovojević), Milinković-Savić (63. Grujić)– Tadić (84. Radonjić), Ljajić, Kostić – Mitrović (70. Prijović).
    Náhradníci: Rajković, Dmitrović – Rukavina, Spajić, Živković, Prijović, Milovojević, Veljkovic, Rodić, Grujić, Radonjić, Jović.

Bolívie: Vizcarra – Áñez, Haquin, Raldes (C), Sagredo (57. Ribera) – Sánchez (63. Ali), Saavedra, Bejarano (80. L. Vargas), Justiniano (75. Rodríguez) – Arce (52. Vaca), Campos (69. R. Vargas).
    Náhradníci: Lampe – R. Vargas, Ali, Ribera, Rodríguez, L. Vargas, Olguín, Vaca