Japonsko – Paraguay 4:2 (kon.) | Polsko – Litva 4:0 (kon.)
Japonsko
4:2 (0:1)
Paraguay
Úterý 12.06.2018, 15:05 • Stadion Tivoli (Innsbruck) • Mezinárodní přípravné zápasy

Sledovali jsme opravdu pohledný fotbal. Ode mě je to pro dnešek vše, přeji Vám příjemné zážitky při sledování Mistrovství světa a těším se na Vás zase někdy příště. (16:59:36)

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 5:2. Rohy: 0:3.

Generálka Japonska na fotbalové MS je za námi. Japonsko v ní porazilo Paraguay 4:2. Hned dva góly vsítil Inui. Další branky ze strany domácích přidal Santander, který si však připsal gól vlastní a čtvrtou branku vsítil Kagawa. Za hosty se prosadil Óscar Romero a Richard Ortiz.

90+2
    90+1. Šindži KAGAWA - 4:2

90+1
    Japonsko právě vstřelilo branku!
    Rychlá odpověď na opačné straně! Téměř ihned po rozehrávce Japonci přečíslili svého soka a z branky se raduje také SHINJI KAGAWA. Pohrál si totiž s obránci a zakončil do protipohybu Aguilara. 4:2.
    90. Richard ORTIZ - 3:2

90
    Paraguay právě vstřelila branku!
    Je sníženo! Odražený míč se dostal do pozice, kde operoval RICHARD ORTIZ, a ten parádní střelou po zemi na přední tyč se blýskl gólem na 3:2 z pohledu Japonska.

89
    Nakamura musel předvést skvělý reflex, protože vyrazil míč přímo na nohy Alejandra Romera, který pohotově zakončoval. Nakamura se však položil na zem a zasáhl.

88
    Branka Japonska neplatí. Útočící hráč stál totiž v ofsajdu.

86
    Na lavičce Japonska navíc zůstává i obránce Nagatomo, kterého mohou znát fotbaloví fanoušci například z angažmá v Interu Milán.

85
    Haraguchi měl nohu příliš vysoko a sudí odpískal faul. Paraguay tak může jít kupředu.

84
    Vypadá to, že do hry se podívá i Keisuke Honda s číslem 4. U postranní čáry se už rozcvičuje.

82
    Paraguajská akce byla zastavena skvělým zákrokem brankáře Nakamury, který stále drží čisté konto, jelikož do zápasu zasáhl až ve druhé půli.

80
    Obrovská šance Japonska! Tohle můžeme vidět velmi málo, protože modří se řítili do přečíslení 3 na 1. Haraguchi nabízel Kagawovi gól do téměř prázdné brány, ale japonský záložník branku přestřelil. Oba to nakonec vzali s úsměvem, i když na tohle asi Kagawa pyšný nebude.

79
    Střídání v týmu Japonsko: ze hřiště odchází Inui, přichází Usami.
    77. Federico SANTANDER - 3:1

77
    Japonci vedou už o dva góly. A tato branka byla z pohledu hostů velmi laciná. FEDERICO SANTANDER nebyl nikým obtěžován, ale v nepřehledné situaci si umístil míč do vlastní sítě. 3:1

76
    Poslední minuty tohoto přípravného zápasu jsou velmi vzrušující. Sledujeme skvělý druhý poločas.

Daniel Fekets

Branky: 51. Inui, 63. Inui, 77. Santander (vla.), 90+1. Kagawa – 32. Romero, 90. Ortiz

Japonsko: Higashiguchi (46. Nakamura) – Ueda, Shoji, Endo (46. H. Sakai), G. Sakai – Shibasaki, Kagawa, Inui (79. Usami), Yamaguchi (C) – Okazaki (74. Haraguchi), Muto (64. Osako)
    Náhradníci: Kawashima, Nakamura – Nagatomo, Makino, Yoshida, H. Sakai, Honda, Hasebe, Oshima, Usami, Osako, Haraguchi

Paraguay: Villar (C) (12. Aguilar) – Benítez, Balbuena, Gómez (56. Valdez), Alonso – R. Ortiz, Lucena (56. Angel Romero), Ó. Romero (65. Sanabria), Bareiro (59. Alejandro Romero) – Santander, Sanchez
    Náhradníci: G. Ortiz, Aguilar – Mendieta, Piris, Valdez, Sanabria, Angel Romero, Escobar, Alejandro Romero

Rozhodčí: Oliver Drachta