Uh. Brod – Líšeň 2:0 (kon.)
ČSK Uherský Brod
2:0 (2:0)
SK Líšeň 2019
Pátek 15.06.2018, 17:30 • Stadion Lapač, Uherský Brod • Moravskoslezská fotbalová liga • 17. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (19:25:08)

Je konec. Uherský Brod v posledním zápase letošní sezóny vítězí v domácím prostřední nad Líšní 2:0. Už v 10. minutě poslal domácí do vedení Filip Hruboš. Těsně před přestávkou přidal druhou branku domácího týmu David Richard. Ve druhém dějství branka nepadla a Uherský Brod vyhrál 2:0.

90

77
    Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Mančík, přichází Jaroněk.

72
    Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Sklenář, přichází Žůrek.

65
    Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Pochylý, přichází Holík.

52
    Žlutou kartu dostává Mančík (ČSK Uherský Brod).

50
    Žlutou kartu dostává Krška (SK Líšeň).

46
    Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Čampa, přichází Krška.
    Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Smrčka, přichází Machálek.
    Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Hanuš, přichází Demeter.

46

45+1

45
    Uherský Brod právě vstřelil branku!
    Domácí dávají těsně před přestávkou druhou branku a vedou tak 2:0! Po odraženém míči vypálil z voleje DAVID RICHARD a trefil se přesně mezi tři tyče.

30
    Žlutou kartu dostává Hanuš (SK Líšeň).

10
    Domácí jdou po deseti minutách do vedení! Míč byl prodloužen za obranu, kde se tváří v tvář utkal s brankářem FILIP HRUBOŠ a poradil si na jedničku.

1

Hráči již jdou na hrací plochu a za pár chvil může zápas začít.

ČSK Uherský Brod: Nemrava – David M. (C), David R., Šálek, Mančík, Pochylý, Hruboš, Sklenář, Vrága, Nevařil, Michalec
    Náhradníci: Červík, Žůrek, Holík, Dolina, Jaroněk

SK Líšeň: Leznar – Hlavica, Bednář, Čampa (C), Minařík, Machálek, Fila, Smrčka, Reteno, Hanuš, Fall
    Náhradníci: Kotnour, Krška, Machálek, Ovsepjan, Demeter

Rozhodčí: Radek Kulička – Roman Páral, Petr Dorušák.

Uherský Brod se momentálně nachází na dvanáctém místě se třiceti osmi body a skóre 34:44. Díky skvělé formě v posledních zápasech si zajistili před dnešním posledním zápase udržení i do příští sezóny. V posledním zápase zavítal na půdu Valašského Meziříčí. První poločas vyhrál Uherský Brod 2:1. Stejně dopadla i druhá půle a Brod tak vyhrál 4:2.
    Líšeň ani letos nedosáhla na postup, ovšem nebyla daleko, když už nyní je jasné, že se umístí na třetím místě. Momentálně má padesát čtyři bodů a skóre 63:42. V posledním utkání přivítal na své půdě Hlučín. V 11. minutě poslal hosty do vedení Ságner, ale o tři minuty později srovnal Minařík. Poté už branka nepadla a Líšeň remizovala 1:1.

V posledním zápase se proti sobě utkají týmy ČSK Uherský Brod a SK Líšeň. Poslední vzájemný zápas se odehrál v rámci 2. kola na půdě Líšně. Ve 30. minutě poslal domácí do vedení Pašek, ale v 53. minutě srovnal Vrága. Poté už branka nepadla a utkání tak skončilo remízou 1:1. Úvodní výkop je naplánován na 17:30. Hrát se bude hrát na stadionu Lapač.