Písek – Uh. Hradiště 15:5 (kon.) | IHC Č. Těšín – Storm Praha "B" 4:7 (kon.) | Uh. Hradiště – IHC Č. Těšín 9:6 (kon.)
Písek – Storm Praha "B" 4:6 (kon.)
IHC Český Těšín
4:7 (2:1, 1:2, 0:1, 1:3)
IHC Roller Storm Praha "B"
Neděle 24.06.2018, 11:00Finálový turnaj Stilmat první ligy inline hokeje • Skupina B

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.

00:01

02:01
    Oba týmy začínají rozvážně. Hra je přerušena po zákroku brankáře Pražanů.

02:26
    Útočníci Roller Stormu jsou namlsaní, se střelou od modré si ale na Vavřinu nepřišli.

02:57
    Také brankář Roller Stormu nechal vyniknout svou lapačku.

05:13
    Tým HC Český Těšín právě vstřelil branku!
    Autorem branky je DANIEL PROCHÁZKA. Asistence: Kotala.

06:19
    Vyloučení v týmu IHC Český Těšín (Fejko – 1,5 min., hákování).

08:10
    Roller Storm Praha "B" právě vstřelil branku!
    Díky NATANU VRÁBLÍKOVI je vyrovnáno! Asistence: Ivo Jindrák.

10:16
    A znovu jde Český Těšín do vedení. Autorem gólu je KRYŠTOF FEJKO. Asistence: Lukáš Bednář.

11:17
    Kotala byl usazen rozhodčím na trestnou lavici za napadení.

12:00
    První čtvrtina skončila.

Český Těšín sice přišel o vedení po gólu Natana Vráblíka, Kryštof Fejko mu ale v 11. minutě jednogólové vedení znovu vrátil.

12:01
    Začala druhá čtvrtina.

12:22
    Vyloučení v týmu IHC Roller Storm Praha "B" (Frodl – 1,5 min.).

12:56
    Vyloučení v týmu IHC Český Těšín (Václavík – 1,5 min., sekání).

13:57
    A znovu je to nerozhodný stav, o nějž se zasloužil znovu NATAN VRÁBLÍK. Asistence: Ronald Schubert.

14:26
    Český Těšín nechce žít dlouho ve vyrovnaném stavu a velkou aktivitou se snaží vzít si vedení zpět.

16:25
    Ani Pražané ale nechtějí nechat útočné choutky stranou. Buší na branku Českého Těšína, která se ale prozatím neotevírá.

18:15
    Oba týmy se nyní střídají v držení kotouče. Výraznější šance mají aktuálně Pražané. Český Těšín trpělivě čeká na svou šanci.

19:04
    Trpělivou kombinací se Český Těšín znovu dostává do jednobrankového vedení. Autorem branky je JAKUB KOTALA. Asistence: Lukáš Bednář.

20:14
    Nyní měl Těšínský brankář velké štěstí, včas však zahlédl puk, který se povaloval mezi jeho betony a přikryl jej.

20:23
    A i tentokrát je maskovaný muž ve službách Českého Těšína úspěšný.

20:48
    ROMAN KALA nyní ale srovnává stav na 3:3. Bez asistence.

22:43
    Aktivitu ke konci čtvrtiny přebírají Pražané, Těšínští se prozatím pilně soustředí na hru v obranném pásmu.

23:42
    Táhlou střelu zápěstím vyslal Kotala, brankář ve službách Roller Stormu byl připraven a skryl jeho střelu ve své výstroji.

24:00
    Druhá čtvrtina skončila.

Po polovině zápasů je mezi Českým Těšínem a Roller Stormem Praha "B" vyrovnaný stav.

24:00
    Roller Storm mění své maskované muže. Do akce přichází Vojtěch Vokatý.

24:01
    Začala třetí čtvrtina.

24:52
    Český Těšín trpělivě kombinoval, nakonec ale celou akci až příliš přetáhl a vytlačil se tak z možného střeleckého úhlu.

26:18
    Pavel Würtherle dostal dostatek prostoru a tak se rozhodl vystřelit, na Vavřinu ale nevyzrál.

26:56
    Na druhé straně předvedl podobné sólo Tomáš Vaštík, mířil lépe než jeho soupeř, ale i jeho pokus zastavila výstroj brankáře Pražanů.

28:05
    Frodlova střela letěla jen do zadního mantinelu.

29:00
    Akce se stále zrychluje, nyní se pražští zástupci přiřítili ve velké rychlosti, Vavřina si ale s přesunem poradil.

30:51
    Pražané se ujímají vedení zásluhou KARLA KOLÍNSKÉHO. Asistence: Roman Kala

32:04
    Střela těšínského Bednáře mířila vysoko nad.

33:10
    Vavřina si připisuje další úspěšný zákrok a drží naděje Českého Těšína na postup do finále.

34:25
    Antončík se dostal do šance, která ale gólem neskončila. Vavřina se přitiskl k tyčce a nenechal nejmenší mezírku.

36:00
    Třetí čtvrtina skončila.

Roller Storm se zásluhou Karla Kolínského ujal před čtvrtou čtvrtinou jednobrankového vedení. Dokáže jej udržet?

36:01
    Začala čtvrtá čtvrtina.

38:15
    Český Těšín nyní vyrovnává skóre krásnou kombinací na jejímž konci byl LUKÁŠ BEDNÁŘ. Asistence: Kryštof Fejko, Daniel Procházka.

39:03
    Vyloučení v týmu IHC Český Těšín (Václavík – 1,5 min., podražení).

40:04
    Za minutu je vyrovnáno po střele značky PAVEL WÜRTHERLE. Asistence: Šimon Antončík.

41:30
    Hráčská lavice Pražanů byla potrestána za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Petr Polívka.

41:40
    Pražané dávají gól v oslabení. Jeho autorem je ŠIMON ANTONČÍK. Asistence: Ronals Schubert, Tomáš Würtherle.

42:55
    Český Těšín tlačil v přesilové hře, avšak branku Pražanů nedobyl. Stále tak musí dohánět dvoubrankovou ztrátu.

44:26
    Znovu se domácí tým snaží dostat se na dostřel, prozatím ale neúspěšně. Trenéři se rozhodli risknout hru bez brankáře.

45:56
    Několikrát si Těšínští vyměnili puk na svých hokejkách, avšak ani jedna ze střel nevedla ke kýžené brance.

47:01
    Znovu měli Těšínští spoustu času na vymyšlení gólového receptu. Ani tentokrát nebyla žádná ze střel úspěšná.

47:34
    ŠIMON ANTONČÍK si všiml prázdné branky soupeře a nerozpakoval se poslat do ní kotouč. Bez asistence.

Český Těšín v první půli zápasu dlouho odolával a byl vyrovnaným soupeře Roller Stormu. Nakonec se ale Pražané radují z postupu do finále. (12:29:53)

Věra Novotná

Branky a nahrávky: 6. Procházka (Kotala), 11. Fejko (Bednář), 20. Kotala (Bednář), 39. Bednář (Fejko, Procházka) – 9. Vráblík (Jindrák), 14. Vráblík (Schubert), 21. Kala, 31. Kolínký (Kala), 41. P. Würtherle (Antončík), 42. Antončík (Schubert, Würtherle), 48. Antončík

IHC Český Těšín: Vavřina – Bednář, Fejko, Kotala, Procházka, Trombík, Václavík, Vaštík.
    IHC Roller Storm Praha "B": Škubal (24. Vokatý) – Antončík, Frodl, Jindrák, Kala, Kolínský, Merkl, Polívka, Schubert, Vráblík, P. Würtherle, T. Würtherle.

Rozhodčí: Jaroš, Výborný