Ústí n. L. – Slavia B 5:3 (kon.) | Trnava – Olomouc 0:3 (kon.) | Podbrezová – Pohronie 0:1 (kon.)
Ostrava – Senica 6:0 (kon.) | Pardubice – Ružomberok 0:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Sokolov 5:0 (kon.)
Wisla Krakov – Karviná 2:3 (kon.) | Celtic – Bohemians 1905 0:1 (kon.) | Lokomotive Lipsko – Teplice 0:6 (kon.)
Nitra – Brno 3:0 (kon.) | Znojmo – FAC Vídeň 1:0 (kon.) | Příbram – Hr. Králové 0:1 (kon.)
Opava – Opolí 3:2 (kon.) | Táborsko – Hráči bez angažmá 3:0 (kon.) | Vlašim – Jablonec 2:6 (kon.)
Trenčín – Slovácko 3:3 (kon.)
FK Pardubice
0:0 (0:0)
MFK Ružomberok
Sobota 30.06.2018, 11:00 • Na Baště, Lázně Bohdaneč • Přípravný zápas

Přátelské utkání mezi Pardubicemi a slovenským Ružomberokem je za námi. Ve druhém poločase se přítomní diváci v Lázních Bohdaneč většího počtu šancí nedočkalil, a tak nám utkání končí nerozhodným stavem 0:0. Další přátelské utkání se v Lázních Bohdaneč odehraje již následující úterý, kdy se zde tým Pardubic utká s prvoligovou Duklou Praha. (12:46:43)

90+2

87
    Utkání se nám již v poklidu dohrává. Vypadá to, že se diváci branky nedočkají.

86
    Milan Knobloch zariskoval, ačkoliv byl pod tlakem, tak si vychutnal hostujícího Rostislava Kružliaka a následně rozehrál balon svým spoluhráčům.

82
    Michal Petráň se dostal k balonu na levé straně a levou nohou vystřelil, ovšem jeho pokus jen těsně minul levou tyč branky.

80
    V posledních minutách má pardubický tým územní převahu a hosté se prakticky k balonu nedostávají.

79
    Pardubický tým bude zahrávat rohový kop.

77
    Radek Látal ukázal divákům učebnicový skluz a vybojoval pro svůj tým balon.

76
    I na druhé straně si hostující útočník nepohlídal své postavení a v době přihrávky byl v metrovém ofsajdu.

75
    Tomáš Solil parádně udržel balon až vybojoval na svoji osobu faul, kterého se dopustil Adam Brenkus.

74
    Michal Petráň se v době přihrávky nacházel v ofsajdovém postavení, a tak musela být hra přerušena. Hrát můžou hráči Ružomberoku.

72
    Pardubický tým dobře kombinoval, na konci celé akce byl talentovaný mladik Tomáš Solil, kterému se nepodařilo nacentrovat přesně do pokutového území.

70
    Do pokutového území slovenského týmu letěl nebezpečný centr a na poslední chvíli dokázal balon vykopnout ze šestnáctky Filip Twardzik.

67
    V posledních minutách vidíme opatrnou hru bez nějakých větších náznaků šancí.

66
    Pardubický tým v posledních minutách v v poklidu kombinuje a nepůjčuje svému soupeři míč.

64
    Exekuci standardní situace vzal na sebe devatenáctiletý útočník David Huf, který jen těsně minul břevno hostující branky.

63
    Pardubický tým bude mít k dipozici výhodu standardní situace z dobré střelecké pozice.