Los Angeles FC – Philadelphia 4:1 (kon.)
Los Angeles FC
4:1 (2:1)
Philadelphia Union
Neděle 01.07.2018, 02:20 • Banc of California Stadium (Los Angeles) • Americká MLS

Je konec! Fotbalisté Los Angeles FC nakonec potvrdili roli papírového favorita dnešního zápasu, svému soupeři nastříleli hned čtyři branky. Domácí toho sice směrem dopředu moc nepředvedli, avšak téměř každá jejich akce skončila v síti. Philadelphia se ve druhém poločase nedostala do žádné velké šance, vyrovnání se tedy konat nemohlo. (04:03:30)

90+6
    90+6. BLESSING - 4:1

90+6
    Los Angeles FC právě vstřelil branku!
    Tak přeci jenom přichází čtvrtá branka! Nejprve Nguyen ani tentokráte nevyzrál tváří v tvář na brankáře, o následnou dorážku se už postaral LATIF BLESSING.

90+5
    A aby toho nebylo málo, tak se Los Angeles mohlo radovat počtvrté! Nguyen si to namířil až k šestnáctce, načež skákavou ránou nechal protáhnout Blakea.

90+4
    Vypadá to, že o vítězi zápasu máme rozhodnuto. Domácí hrají přesně tak, jak jim to vyhovuje.

90+3
    Ještě jeden zákrok pro Millera. Z levé strany to překvapivě přímo na bránu zkoušel Accam, jeho střelu ale dokázal brankář zneškodnit. Po následném rohovém kopu mířil vedle brány Trusty.

90+2
    Už se nám rozeběhla druhá minuta nastaveného času, stále se ale Philadelphia nemůže dostat do žádného většího náporu.

90
    Druhý poločas bude nastaven o šest minut.

88
    I tentokráte měl práci pomezní rozhodčí, jenž velice citlivým okem posoudil situaci v domácí šestnáctce. I tentokráte se jednalo o správné rozhodnutí – ofsajd.

87
    Střídání v týmu Los Angeles FC: ze hřiště odchází Benny Feilhaber, přichází Calum Mallace.

86
    Picault si troufl na drzý manévr kolem napadající smečky protihráčů. Přesila hráčů Los Angeles nakonec byla mnohem úspěšnější.

85
    Žlutou kartu dostává Lee Nguyen (Los Angeles FC).

85
    Střídající Accam mohl uhánět sám na bránu, avšak tento chtíč překazil praporek pomezního. Další velice těsná záležitost.

84
    Rosenberry se snažil odcentrovat do malého vápna, míč mu ale srazil hned první bránící hráč. Zdá se, že hosté konečně sevřou soupeře.

83
    Trusty nechal propadnout míč až na kopačku brankáře Blakea, kterému nezbývalo nic jiného, než zvolil razantní odkop na druhou stranu.

82
    Střídání v týmu Philadelphia Union: ze hřiště odchází Ilson Pereira Dias Junior, přichází Anthony Fontana.

81
    Máme před sebou závěrečnou desetiminutovku. V posledních minutách hry je aktivnější domácí celek, hrát by ale potřebovala Philadelphia, jenž prohrává o dvě branky.

80
    Hlavní sudí ještě celou situaci projednal s pomezním, nakonec se tedy jedná o neregulérní branku. To koneckonců potvrdil také opakovaný záběr.

David Suchý

Branky: 25. Diomandé (Blessing), 43. Diomandé (Kaye), 55. Diomandé (Blessing), 90+6. Blessing – 45. Picault

Karty:   85. Nguyen (LAFC) – 39. Beitashour (PHI)

Los Angeles FC: Miller – Beitashour, Ciman, Zimmerman, Moutinho – Feilhaber (87. Mallace), Atuesta (54. Kovar), Kaye – Blessing, Diomandé (75. Brewer), Nguyen
    Náhradníci: Blackmon, Brewer, Harvey, Jakovic, Kovar, Lyon, Mallace

Philadelphia Union: Blake – Rosenberry, McKenzie, Trusty, Gaddis – Creavalle, Bedoya – Epps (62. Accam), Dias (82. Fontana), Picault – Sapong (72. Burke)
    Náhradníci: Accam, Burke, Elliott, Fabinho, Fontana, Jones, McCarty

Rozhodčí: Sibiga – Manikowski, Kampmeinert