Olomouc – Ružomberok 2:1 (kon.) | St. Pölten – Znojmo 0:7 (kon.) | Prostějov – Olomouc 7:2 (kon.)
Pardubice – Dukla Praha 0:1 (kon.) | L. Mikuláš – Nieciecza 1:1 (kon.) | Žižkov – Hr. Králové 0:1 (kon.)
Celtic – Sparta 1:0 (kon.) | Apollon Limassol – Liberec 0:4 (kon.)

Liberec právě vstřelil branku!
    Český klub v závěru zápasu dominuje, další branku přidává TOMÁŠ MALINSKÝ.

83
    Liberec proměnil rychlý protiútok, prosazuje se ELVIS MASHIKE SUKISA.

75
    Patnáct minut před koncem druhého poločasu si znovu hosté vypracovali dobrou střeleckou pozici. Z malého vápna nedokázal dostat balon do branky v dobré pozici stojící Vassiliadis.

66
    Tempo hry se znovu výrazně snížilo, mnoho šancí a fotbalové krásy k vidění není.

60
    Půlhodina hry zbývá do konce zápasu, Slovan Liberec vede o dvě branky a vybojovaný náskok drží.

56
    Liberec zlepšil svou hru, nyní se tým vedený jako domácí už do šancí nedostává.

53
    Apollon mohl nyní vstřelit svou první braku v zápase, jenomže v obrovské pozici nedokázal balon do sítě dostal Šembri.

46

Liberec vede po prvním poločase nad Apollonem o dvě branky. Z pokutového kopu se prosadil Kerbr, a pak po chybě obrany Ševčík.

45+0

40
    Pět minut před koncem využil Liberec nedůslednosti obrany Apollonu, a tak přidává druhou branku v zápase. Chybnou rozehrávku soupeře potrestal PETR ŠEVČÍK.

38
    Liberecký brankář Hladký nyní vytáhl dobrý zákrok proti střele jednoho z hráčů soupeře.

36
    Sledujeme pasáž hry, která nenabízí mnoho fotbalové krásy. Ani jeden tým se nedokáže stabilněji zabydlet na útočné polovině.

26
    Liberec se po necelé půlhodině hry dostává do vedení, MILAN KERBR zkušeně proměnil pokutový kop.
    26. Milan KERBR - 0:1