Zlín – Frýdek-Místek 4:1 (kon.) | Sokolov – Auerbach 0:0 (zruš.) | Třinec – Žilina 3:1 (kon.)
Pardubice – Žižkov 3:3 (kon.) | Brno – Skalica 2:2 (kon.) | Karviná – Vítkovice 4:1 (kon.)
Mezőkövesdi – Slavia 2:1 (kon.) | Carl Zeiss Jena – Ústí n. L. 1:0 (kon.) | Mezőkövesdi – Slavia 0:3 (kon.)
Prostějov – Ostrava 2:1 (kon.) | Sepsi – Mladá Boleslav 1:2 (kon.) | MTK Budapešť – Nitra 3:3 (kon.)
Salzburg – Jablonec 5:0 (kon.) | Śląsk – Opava 1:2 (kon.) | Honvéd – Zlaté Moravce 2:1 (kon.)
Sereď – Jihlava 0:0 (zruš.) | BW Linz – Č. Budějovice 8:0 (kon.) | St. Pölten – Slovácko 2:0 (kon.)
FC Zlín
4:1 (0:0)
FK Frýdek-Místek
Sobota 07.07.2018, 10:30 • Fotbalový stadion Luhačovice, Luhačovice • Přípravný zápas

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (12:09:15)

Je konec. První poločas sice žádnou branku nenabídl, ale ve druhé půli se góly roztrhl pytel a i když Frýdek-Místek srovnal na 1:1, tak poté dostal během šesti minut tři branky a Zlín vyhrál 4:1.

90

90
    Hosté získali autové vhazování na polovině soupeře a mohou se pokusit o poslední útok.

88
    Fastav ještě získal rohový kop z levé strany.

87
    Ale následně se domácí hráč provinil faulem.

86
    Ovšem poté opět získala míč obrana Zlína, která okamžitě založila útok.

85
    Frýdek-Místek drží míč na své polovině a následně to zkoušel po pravé straně.

84
    Domácí se dostali ke střele, ale ta šla jen vedle hostující svatyně.

82
    Nakonec ovšem hostující brankář zasahovat nemusel, jelikož se zlínský hráč ocitl v ofsajdu.

81
    Hosté sice získali volný kop, ale po jeho odehrání jde opět dopředu Zlín.

79
    Nyní se domácí hráč ocitl v ofsajdovém postavení.

78
    Hosté se vydali do útoku po levé straně a dostali se až do vápna, ovšem poté je vytlačila obrana Zlína.

76
    A další faul hostů.

75
    Zlín právě vstřelil branku!
    Zlín přidává už čtvrtou branku a Frýdek-Místek posledních pět minut naprosto vůbec nezvládá! Ševci tak vedou už 4:1. Autor branky je ONDŘEJ BAČO.

75
    Ševci získali přímý kop ze solidní vzdálenosti.

74
    A nakonec se hostující hráč dostal ke střele, ale ta šla jen vedle domácí brány.

73
    Hosté získali rohový kop a můžou tak snížit na rozdíl jediné branky.

70
    A vzápětí dávají Zlínští další branku a obrana Frýdku-Místku naprosto vyhořela a Farský si dává vlastní gól!

Michal Raška

Branky: 53. Bartolomeu, 69. Džafič, 70. Farský (vla.), 75. Bačo – 58. Strnad

Střely na branku: 14:1. Střely mimo: 8:2. Rohy: 8:1. Ofsajdy: 5:3. Fauly: 16:13.
    FC Zlín: Šiška (70. Číž) – Tkadlec, Štěpánek, Bačo – Kopečný, Slaměna, Hronek (49. Gettler), Mehanović, Holík – Džafić, Bartolomeu
    FK Frýdek-Místek: Baláž (46. Koukal) – Hruška, Farský, Bialek, Ciesarik (55. Pop) – Dendis (46. Tobiáš), Šumský, Strnad (60. Mrkvička), Smékal (60. Kutáč) – Varadi, Gomola