Zlín – Frýdek-Místek 4:1 (kon.) | Sokolov – Auerbach 0:0 (zruš.) | Třinec – Žilina 3:1 (kon.)
Pardubice – Žižkov 3:3 (kon.) | Brno – Skalica 2:2 (kon.) | Karviná – Vítkovice 4:1 (kon.)
Mezőkövesdi – Slavia 2:1 (kon.) | Carl Zeiss Jena – Ústí n. L. 1:0 (kon.) | Mezőkövesdi – Slavia 0:3 (kon.)
Prostějov – Ostrava 2:1 (kon.) | Sepsi – Mladá Boleslav 1:2 (kon.) | MTK Budapešť – Nitra 3:3 (kon.)
Salzburg – Jablonec 5:0 (kon.) | Śląsk – Opava 1:2 (kon.) | Honvéd – Zlaté Moravce 2:1 (kon.)
Sereď – Jihlava 0:0 (zruš.) | BW Linz – Č. Budějovice 8:0 (kon.) | St. Pölten – Slovácko 2:0 (kon.)
FC Red Bull Salzburg
5:0 (3:0)
FK Jablonec
Sobota 07.07.2018, 16:00 • Fotbalový stadion TSU Bramberg • Přípravný zápas

Je konec. Jablonec utrpěl těžký debakl 0:5 a soustředění v rakouském Kaprunu pro ně nezačíná dobře. Už v první minutě se nedomluvili Hrubý se svým obráncem a Hannes Wolf zakončil do prázdné brány. O dvě minuty později se Patson Daka dostal do samostatného úniku a krásným lobem přehodil jabloneckého brankáře. Ve 39. minutě na sebe Wolf natáhl tři hráče, čímž uvolnil Andrease Ulmera, který po přihrávce zakončil k levé tyči a i když si Hrubý sáhl na míč tak mimo tři tyče ho nevyrazil. V 61. minutě dostali domácí možnost pokutového kopu, který krásnou panenkou proměnil Dabbur. Po velké chybě obránce Jablonce vstřelil branku Prevljak. (18:00:49)

90

90
    Jablonec získal autové vhazování, ale poté přišel ofsajd.

89
    Salzburg po celý zápas hraje velmi aktivně a skoro pokaždé napadá rozehrávku Jablonce.
    87. PREVLJAK - 5:0

87
    Salzburg právě vstřelil branku!
    Lischka udělal obrovskou chybu, když jako poslední ztratil míč, který mu vzal Dabbur a ten tak šel sám na bránu, následně ještě poslal míč na volného SMAILA PREVLJAKA a ten zakončil do prázdné svatyně.

86
    Dabbur se provinil faulem, za který dostal žlutou kartu.

85
    Následně ovšem hosté získali autové vhazování.

84
    Jablonec se dostal po pravé straně dopředu, ale následně ztratil míč.

82
    Skvěle se Jablonec prokombinoval na levé straně, ale následně Acosta ztratil míč a Salzburg získal autové vhazování.

81
    Velice dobrý centr přiletěl z levé strany, ale Hovorka hlavou z otočky zakončil pouze do míst, kde byl připraven gólman Stanković.

80
    Střela jabloneckého hráče byla sražená vedle brány a následuje tak rohový kop pro Salzburg.

78
    A opět to byla šance domácích, ovšem tentokrát zakončení hlavou se domácímu hráči nepovedlo a skončilo vedle svatyně Hrubého.

76
    Nyní Salzburg získal rohový kop z levé strany.

74
    Nyní skončil míč opět vedle brány Salzburgu, když se jablonecký hráč dostal do zakončení hlavou, ale zamířil vedle domácí svatyně.

73
    Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Masopust, přichází Ikaunieks.
    Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Doležal, přichází Pleštil.
    73. Chramosta napálil z přímého kopu pouze levou tyč.

73
    Nyní získal Jablonec velkou šanci v podobě přímého kopu. K tomu se postavil Chramosta, který ovšem orazítkoval pouze levou tyč a následná dorážka šla nad bránu Stankoviće!

72
    Domácí hráč skvěle sklepl míč Schmidovi, který nakonec vypálil poskakující míč, ale Hrubý si s tímto pokus poradil.