Liberec jun. – Varnsdorf 0:6 (kon.) | Neugersdorf – Ústí n. L. 0:4 (kon.) | Příbram – Botoşani 2:0 (kon.)
Dynamo – Jablonec 2:2 (kon.) | Vlašim – ČAFH 3:2 (kon.) | Bielefeld – Ostrava 2:0 (kon.)
Líšeň – Znojmo 1:4 (kon.) | Jihlava – Vel. Meziříčí 10:0 (kon.) | Slavia B – Chrudim 0:4 (kon.)
Žižkov – Vyšehrad 3:2 (kon.) | Teplice – Litoměřicko 6:0 (kon.) | Győr – Petržalka 2:3 (kon.)
Spartak – Slovácko 1:0 (kon.) | Pohronie – Dunajská Lužná 3:0 (kon.)
FK Teplice
6:0 (4:0)
FK Litoměřicko
Středa 11.07.2018, 17:00 • AGC Aréna Na Stínadlech, Teplice • Přípravný zápas

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Vítám vás u přátelského zápasu, ve kterém proti sobě nastoupí celky FK Teplice a FK Litoměřicko. Výkop utkání je naplánován na 17:00 a my vám z něj zprostředkujeme textový přenos.

FK Teplice
    Teplice zatím mohou být se svou přípravou spokojeny. Po výhře nad Táborskem 2:0 se střetl tým ze severu Čech s Ústím nad Labem, kterému podlehl 1:2. Pár dní na to došlo k měření sil s lipským Lokomotivem, jenž hraje jednu z nižších soutěží u našich západních sousedů. V tomto zápase se trefila hned šestice hráčů Teplic, díky kterým utkání skončilo debaklem 6:0. S dalším druholigovým celkem ,,Skláři" svedli souboj minulou středu, když udolali Jihlavu 1:0.

Litoměřicko se v minulé sezóně umístilo na dvanácté příčce třetí nejvyšší české soutěže. Sezóna tomuto mužstvu skončila až půlce června, takže příprava začala pro svěřence Jaroslava Veselého teprve nedávno. Z tohoto důvodu jsme zatím svědky žádného přátelského zápasu v podání klubu vyznávajícího stejné barvy jako Teplice nebyli.

Zápas za malý moment začne.

1

1
    Teplice rozehrávají autové vhazování na útočné polovině, do šance se ale propracovat nedokázaly.

2
    Jeřábek se svými spoluhráči kombinuje na útočné polovině,ale k brance to má stále daleko.

3
    Vaněček se propracoval k hlavičce, která končí mimo branku, vykopávat bude od své brány gólman Litoměřicka.

4
    Vondrášek se pokoušel vymyslet dobrou přihrávku na spoluhráče, pas postrádal přesnost.

5
    Do zajímavé šance se dostávalo Litoměřicko, ale teplický obránce si poradil.

5
    Teplice právě vstřelily branku!
    Teplice se dostávají do vedení. Jako první se v páté minutě prosazuje střelou k tyčce PATRIK ŽITNÝ.
    5. Patrik ŽITNÝ - 1:0

6
    Rohový kop pro Teplice. Centr se snesl před branku, hlavičkoval Michal Jeřábek. Jeho pokus končí malý kousek nad brankou.

8
    Teplický celek má převahu, hraje aktivněji a Litoměřicko se musí bránit tlaku soupeře.

8
    David Vaněček se odhodlal ke střele. Jeho rána ze střední vzdálenosti byla zblokovaná, rohový kop.

9
    Jeřábek si výborně naskočil na centr spoluhráče a jeho ránu tak tak vytáhl gólman mimo branku.

10
    Deset minut je pryč, Teplice podle předpokladů hrají aktivněji a vedou o jednu branku.

13
    Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene.

13
    Grigar nyní zasahovat nemusel, ale výraznější šanci si litoměřický celek nevypracoval.

14
    Tomáš Vondrášek centroval před branku, balon si nadvakrát zpracoval PATRIK ŽITNÝ, jehož projektil zapadl přesně do brány.
    14. Patrik ŽITNÝ - 2:0

15
    Domácí fotbalisté kombinují na útočné polovině, ale nemohou se propracovat nyní do střelecké pozice.

16
    Jakub Hora se pokoušel propálit obránce soupeře, to se mu však nepodařilo.

17
    Rohový kop pro fotbalisty Teplic.

18
    Rohový kop pro Litoměřicko. Centr se snesl před branku, ale obrana si rychle dokázala poradit. Směr hry se tedy otáčí.

19
    Teplický Kučera hlavičkoval do připraveného brankáře.

20
    Grigar si připisuje další zákrok, poradil si s nepříliš důraznou střelou z velké dálky.

21
    Tomáš Vondrášek pálil z první. Jeho rána bez přípravy končí mimo branku.

22
    Zajímavou akci Litoměřicka zakončil nedůraznou střelou jeden z hráčů.

22
    Teplický celek navyšuje své vedení. PAVEL MOULIS přidává další branku svého týmu. Ujala se jeho rána ze střední vzdálenosti.
    22. Pavel Moulis - 3:0

23
    Další velká příležitost Teplic, gólman Litoměřicka vytáhl výborný zákrok.

25
    V pohodě hrající Teplický celek hraje na útočné polovině a snaží se navýšit své vedení.

27
    Hráči Teplic hrají výrazně lépe, snadno přehrávají soupeře a kombinují na útočné polovině. Do zakončení se ale dostat nemohou.

30
    Sledujeme stále stejný obrázek hry, Teplice mají převahu, ale obrana Litoměřicka drží míč mimo střelecké pozice.

31
    Domácí navyšují své vedení, po pěkném přiťuknutí se spoluhráčem se před brankáře Litoměřicka dostal TOMÁŠ KUČERA, který balon poslal k tyčce.
    31. Tomáš KUČERA - 4:0

33
    Tomáš Vondrášek dostal přihrávku od spoluhráče. Pokoušel se centrovat před branku, tam byl však jeho soupeř, který akci zastavil.

35
    Rohový kop pro Teplice, balon se snesl před branku, ale obrana Litoměřicka si dokázala výborně porazit.

38
    Dlouhou dobu tepličtí hráči kombinují na útočné polovině, do zakončení se však dostat nemohou.

39
    Litoměřický brankář odkopává po nepovedené akci Teplic od své branky.

41
    Dostáváme se do finální fáze prvního poločasu, aktivní hra Teplic pokračuje dál. Obrana Litoměřicka je velmi zaměstnávaná.

43
    Po nepovedené akci rozehrává hostující brankář od své branky. Teplice vedou o čtyři branky a míří za snadnou výhrou v tomto zápase. Výraznější šanci si Litoměřicko nevypracovalo.

45
    Probíhá poslední minuta hry v tomto prvním poločase.

45+0

Celek z nejvyšší fotbalové soutěže podle předpokladů dominuje dění na hrací ploše, vstřelil čtyři branky a vede 4:0. Pro Litoměřicko je tento duel vůbec prvním přípravným zápasem.

46

48
    Rohový kop pro Teplice, centr se snesl před branku, ale balon dokázala obrana odvrátit.

49
    Gólman Litoměřicka rozehrává od své branky, nabádá své spoluhráče, aby si nabíhali do volného prostoru.

52
    Tepličtí trenéři do druhého poločasu poslali kromě brankáře úplně všechny nové hráče, i ti si dokáží vypracovat převahu a Litoměřicko se prakticky ze své obranné poloviny nedostává.

52
    Po nepřesné akci Litoměřicka bude vykopávat brankář Grigar.

54
    Kodeš to zkoušel individuálně, ale nedokázal překonat obránce soupeře.

55
    Aktivita domácího celku pokračuje dál, další rohový kop. Luts centroval před branku, na balon si vyskočil Čmovš, který minul.

57
    Litoměřicko se pokoušelo hrát aktivně, jeho akci zastavilo postavení mimo hru. Na své polovině rozehrávají Teplice.

58
    Petr Kodeš se dostal do dobré střelecké pozice, jeho rána ze střední vzdálenosti končí mimo branku, gólman zasahovat nemusel.

60
    Mnoho šancí momentálně k vidění není. Teplice vedou díky dobrému poločasu 4:0 a nyní se nikam neženou.

63
    Siim Luts se dostal k dlouhému pasu od spoluhráče, jeho rána se odrazila od tyčky mimo hrací plochu. Gólman Litoměřicka se nedokázal dostatečně rychle přesunout.

65
    V pohodě hrající Teplice navyšují své vedení, po rychlé akci spoluhráčů se k odraženému míči dostal YHOJAN GARY SEQUEIRA DIAZ, který snadno zakončoval.
    65. Yhojan Gary Sequeira Diaz - 5:0

69
    Dva hráči absolvovali tvrdý souboj na polovině hrací plochy. Oba jsou otřesení, ale zdá se, že budou v zápase pokračovat.

70
    Dvacet minut hry zbývá do konce zápasu, kterému podle papírových předpokladů dominuje celek z nejvyšší soutěže.

72
    Dressler se pokoušel propracovat do střelecké pozice, jeho rána byla však zblokovaná.

73
    Grigar má po dlouhé době na svém kontě úspěšný zákrok, poradil si se střelou hostujícího hráče.

74
    Hosté kombinují na polovině hrací plochy, ale nemohou se propracovat do střelecké pozice.

76
    Hráč, který přišel na druhý poločas, YHOJAN GARY SEQUEIRA DIAZ, se znovu prosazuje. Po dobré akci spoluhráče se k němu dostal balon. Jeho střelu se pokoušel zblokovat obránce, ale míč si srazil do své branky.
    76. Yhojan Gary Sequeira Diaz - 6:0

78
    Mnoho šancí k vidění momentálně není. I druhá sestava Teplic dokázala dostat soupeře pod tlak.

79
    Litoměřický brankář vykopává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry.

80
    Patrik Dressler se propracoval do dobré střelecké pozice, jeho ránu vytáhl gólman Litoměřicka.

82
    Hráči v modrém pokračují v aktivní hře, Litoměřicko se musí stále bránit.

85
    Další rozehrávka na útočné polovině pro Teplice. Siim Luts centroval před branku, jeho pokus však postrádal přesnost.

86
    V poklidném tempu se zápas dohrává, prvoligové Teplice míří k pohodové výhře.

88
    Gólman Litoměřicka rozehrává od své branky.

90

Tepličtí fotbalisté dokázali vyhrát v tomto přípravném zápase 6:0. Domácí trenéři poslali do zápasu hodně hráčů, a tak je mohli vyzkoušet v zápase před ligou. Pro Litoměřicko to byl první přípravný zápas na nadcházející sezónu. (18:36:55)

Jan Prošek

Branky: 5. Žitný, 14. Žitný, 22. Moulis, 31. Kučera, 65. Diaz, 76. Diaz

FK Teplice: Grigar – Vondrášek, Hošek, Jeřábek, Krob – Moulis, Ljevakovič, Kučera, Žitný – Hora – Vaněček
    Druhý poločas: Grigar – Dressler, Čmovš, Král, Shejbal – Trubač, Kodeš, Soungole, Luts – Červenka, Diaz