Liberec jun. – Varnsdorf 0:6 (kon.) | Neugersdorf – Ústí n. L. 0:4 (kon.) | Příbram – Botoşani 2:0 (kon.)
Dynamo – Jablonec 2:2 (kon.) | Vlašim – ČAFH 3:2 (kon.) | Bielefeld – Ostrava 2:0 (kon.)
Líšeň – Znojmo 1:4 (kon.) | Jihlava – Vel. Meziříčí 10:0 (kon.) | Slavia B – Chrudim 0:4 (kon.)
Žižkov – Vyšehrad 3:2 (kon.) | Teplice – Litoměřicko 6:0 (kon.) | Győr – Petržalka 2:3 (kon.)
Spartak – Slovácko 1:0 (kon.) | Pohronie – Dunajská Lužná 3:0 (kon.)
FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa
3:0 (2:0)
Dunajská Lužná
sk Středa 11.07.2018, 18:00Přípravný zápas

Už od úvodného hvizdu bolo jasné, že Pohronie dnes zvíťazí. Jasná dominancia sa postupne prejavila na dvoch góloch v rozpätí troch minút, po zmene strán prišla finálna úprava skóre na konečných 3:0. (19:47:30)

Strely na bránu: 6:0.
    Rohy: 6:1.
    Ofsajdy: 3:3.
    Fauly: 15:9.

90+1

90
    Dunajská Lužná poslala loptu iba za postrannú čiaru a čaká sa na záverečný hvizd.

89
    Predsa len zostal čas ešte na záverečný atak Pohronia.

88
    Už sa nič vážne nestane, pred nami posledné sekundy duelu.

86
    Operácia po ľavom krídle sa skončila načasovaným zákrokom defenzívneho hráča hostí. Je po šanci.

85
    Po rozohrávke štandardky sa máva tretí ofsajd druholigistu.

84
    Koncovky Pohronia cieľ nedokážu nájsť, teraz však bola jedna z nich tečovaná a uvidíme roh.

83
    Rýchly brejk domácich, zakončenie bolo podpriemerné, strela šla mimo.

82
    Pokus hostí o založenie akcie stredom ihriska, to im ale nevyšlo podľa predstáv a o loptu prichádzajú.

80
    Dunajská Lužná v ojedinelom útoku nezahrozila, guľatý nezmysel stratila ešte pred veľkým vápnom.

79
    Ani teraz však gól nepadá, pokračujeme za stavu 3:0. Po góle z 55. minúty sa všetko definitívne zlomilo.

78
    V záverečnej tretine ihriska domáci výborne zakombinovali, čo im prinieslo zisk rohu.

76
    Začala sa záverečná štvrťhodina, tempo hry upadlo.

75
    Sme svedkami množstva striel na bránu hostí, domáci ale zakaždým v posledných okamihoch mierili vedľa, respektíve nad.

74
    Futbalista hostí bol netrpezlivý, postranný rozhodca odmával ofsajd.

71
    Útočný výpad nedopadol podľa predstavy domáceho hráča. Gólman hosťujúceho tímu pošle loptu do poľa.