Zrinjski Mostar – Trnava 1:1 (kon.) | Karabach – Olimpija Lublaň 0:0 (kon.) | Šeriff Tiraspol – Kutaisi 3:0 (kon.)
Rosenborg – Valur 3:1 (kon.) | Sutjeska – Astana 0:2 (kon.) | Celtic – Alaškert 3:0 (kon.)
Celtic Glasgow
3:0 (3:0)
Alaškert Jerevan
Středa 18.07.2018, 20:45 • Celtic Park, Glasgow • Liga mistrů (předkola) • 1. předkolo

To by bylo z mé strany v tuto chvíli všechno. Já se s Vámi loučím, přeji příjemný zbytek dnešního večera a u dalšího fotbalového přenosu zase někdy na počtenou. (22:41:29)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 9:2. Střely mimo: 2:6. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 1:5.

Ve druhém předkole se Celtic utká s norským Rosenborgem.

Je dobojováno! Celtic po dnešním výsledku 3:0 a celkovém skóre 6:0 postupuje do dalšího předkola letošního vydání Ligy mistrů. Pro arménský Alaškert tato cesta Evropou končí.

Dnešní utkání se už rozhodlo v prvním poločase, kdy skotský tým dokázal vstřelit tři branky. Brankový účet otevřel v deváté minutě Moussa Dembélé. Ten poté přidal druhou branku v devatenácté minutě z penalty. Konečný výsledek stanovil ve 35. minutě James Forrest.

90+4

90+3
    Dnešní zápas zřejmě skončí na hostující polovině. Ani jeden tým se už nemá k výraznému útočení vstříc jedné z branek.

90+2
    Domácí hlasatel oznámil pro domác klub hráče zápasu. Tím se stal dnešní dvoubrankový střelec z prvního poločasu, Moussa Dembélé.

90+1
    Dnešní zápas se protáhne o tři minuty nad rámec hrací doby.

90
    Za malou chvíli se dozvíme počet nastavených minut ve druhém poločase.

89
    Velmi nepovedená střela Manasyana skončila na tribuně. Gordon s rozehrávkou nečeká a hned nakrátko rozehrává.

88
    Domácí obrana se osvobozuje pouze za cenu odkopu k vápnu hostů. Alaškert je rozhodnut ukončit tento zápas se ctí, aspoň tedy s míčem na kopačkách.

87
    Arméni se pokusili udeřit do otevřené obrany skotského týmu, ale opět skončili u bezchybného Gordona v jejich brance.

86
    Střídání v týmu Alaškert FC: ze hřiště odchází Jefferson, přichází Romero.

86
    Hostující trenér připravuje své střídání. Po přerušení hry se tohoto činu zřejmě dočkáme.

85
    Omlouvám se, rozhodčí ukázal proti brance hostů, což znamenal útočný faul, který jsem v danou chvíli neviděl.

84
    Hráč Alaškertu se dostal ke střele, ale při té byl faulován. Arménský tým bude rozehrávat velmi zajímavou situaci.

83
    Jenže Arméni skvěle napadají a míč opět získávají pro sebe. Dokonce se dostali ke střele, kterou Gordon snadno pokryl.

82
    Hosté z Arménie se snaží o kombinaci na jeden dotek, ale ani ta není vůbec přesná. Míč končí v zámezí, což znamená aut pro Celtic.