FC Baník Ostrava
2:0 (2:0)
FC Odra Petřkovice
Středa 18.07.2018, 17:30 • Markvartovice • Přípravný zápas

Je dobojováno, druhá půle nám už branku nepřinesla! Baník si tak v generálce na ligu poradil s třetiligovým soupeřem FC Odra Petřkovice, kterého po brankách Baroše a Filla porazil 2:0. Ode mě je to pro tuto chvíli vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (19:12:35)

90+1

46

45+1

23
    Baník právě vstřelil branku!
    Netrvalo to dlouho a je tady druhý gól. O ten se postaral MARTIN FILLO, Ostravané vedou dvoubrankovým rozdílem!

20
    Ostravané se ve dvacáté minutě hry dostávají do vedení, na konci celé akce byl MILAN BAROŠ, který otevřel skóre tohoto utkání!

1

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30 a budeme z něj přinášet změny stavu.