Kajrat – Engordany 7:1 (kon.) | Tobol Kostanaj – Samtredia 2:0 (kon.) | Irtyš Pavlodar – Riteriai 0:1 (kon.)
Gandzasar – Lech Poznaň 2:1 (kon.) | Laçi – Famagusta 1:0 (kon.) | Dinamo Minsk – Derry City 1:2 (kon.)
Constanta – Racing FC 0:0 (kon.) | Gżira – Niš 0:1 (kon.) | Molde – Glenavon 5:1 (kon.)
Slavia Sofia – Tampereen Ilves 2:1 (kon.) | Kalju – Stjarnan 1:0 (kon.) | Slovan Bratislava – Milsami 5:0 (kon.)
Riga FC – CSKA Sofia 1:0 (3:5 po pen.) | Häcken – FK Liepāja 1:2 (kon.) | Sarpsborg – Vestmannaeyjar 2:0 (kon.)
Keşla FK – Balzan 2:1 (kon.) | Maccabi Tel Aviv – Ferencváros 1:0 (kon.) | Soligorsk – Connah's Quay 2:0 (kon.)
AIK Stockholm – Shamrock 1:1 (po pr.) | Vardar – Pjunik 0:2 (kon.) | Zaria Balti – Zabrze 1:1 (kon.)
Apollon Limassol – Stumbras 2:0 (kon.) | Dinamo Tbilisi – Dunajská Streda 1:2 (kon.) | Priština – Fola 0:0 (4:5 po pen.)
Žalgiris Vilnius – KÍ Klaksvík 1:1 (kon.) | Nordsjaelland – Cliftonville 2:1 (kon.) | Niederkorn – Gabala 0:1 (kon.)
Beitar Jeruzalém – Čichura 1:2 (kon.) | Kodaň – KuPS 1:1 (kon.) | Luftëtari – Ventspils 3:3 (kon.)
FK Sarajevo – FC Banants 3:0 (kon.) | Maribor – Partizani Tirana 2:0 (kon.) | Partizan Bělehrad – Rudar 3:0 (kon.)
Titograd Podgorica – B36 Tórshavn 1:2 (kon.) | Trenčín – Budućnost Podgorica 1:1 (kon.) | Dundalk – Levadia Tallinn 2:1 (kon.)
Tre Fiori – Rudar Velenje 0:3 (kon.) | Runavík – Hibernian 4:6 (kon.) | Osijek – CS Petrocub 2:1 (kon.)
Coleraine – Spartak Subotica 0:2 (kon.) | Újpest FC – Neftçi Baku 4:0 (kon.) | Domžale – Široki Brijeg 1:1 (kon.)
Hafnarfjördur – Lahti 0:0 (kon.)
FC Šachťor Soligorsk
2:0 (1:0)
Connah's Quay Nomads FC
Čtvrtek 19.07.2018, 19:00 • Stroitel Stadium, Soligorsk • Evropská liga (předkola) • 1. předkolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (21:10:42)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 1:1. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 14:12.

Soligorsk si odvetu na své půdě pohlídal a lehce zvítězil 2:0. Ve 24. minutě se hostující obránce Parker provinil faulem uvnitř svého vápna a s následným pokutovým kopem si poradil Bakaj, který zakončil přesně k levé tyči. V 62. minutě šel hostující Owens do souboje hodně neohrabaně a nakonec byl odměněn červenou kartou. V 83. minutě navýšil vedení domácích Laptev. Hosté o tři minuty později málem dali gól, ovšem rána Wignalla skončila jen na tyči. Soligorsk tak slaví postup do druhého předkola Evropské ligy.

90+3

90+2
    Domácí sice vstřelili třetí branku, ale ta neplatí, jelikož byl odpískán ofsajd!

90+1
    Šibun dostal žlutou kartu za svůj zákrok.

90+1
    Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

90
    Nyní míč skončil jen v zámezí za domácí bránou.

88
    Domácí opět kontrolují hru a nikam se neženou ze své poloviny.
    86. Střela hostujícího hráče skončila jen na tyči.

86
    Málem hosté vstřelili branku, když Wignall dostal skvělou přihrávku do vápna, ale následně trefil jen levou tyč!

85
    Opět se domácí dostali dopředu, ale následnou střelu vyrazil brankář Danby.

83
    Střídání v týmu FC Šachťor Soligorsk: ze hřiště odchází Ebong, přichází Soiri.
    83. LAPTEV - 2:0

83
    Šachťor Soligorsk právě vstřelil branku!
    A nakonec je to gól a Soligorsk vede 2:0. Centr Seljavy z rohového kopu letěl před bránu, kde míč trefil DENISE LAPTEVA do nohy a následně se odrazil do hostující svatyně. Asistence: Seljava.

83
    Šachťor získal rohový kop z levé strany.

82
    Ovšem málem to mohlo být alespoň srovnání, ale střela z pravé strany skončila jen v moci gólmana Klimoviče.

81
    Hosté sice získali autové vhazování na polovině soupeře, ale sami ví, že tři branky už pravděpodobně nevstřelí

80
    Volný kop hostů nic nepřinesl a dopředu se sice vydali domácí, ale poté se opět provinili faulem.