Kajrat – Engordany 7:1 (kon.) | Tobol Kostanaj – Samtredia 2:0 (kon.) | Irtyš Pavlodar – Riteriai 0:1 (kon.)
Gandzasar – Lech Poznaň 2:1 (kon.) | Laçi – Famagusta 1:0 (kon.) | Dinamo Minsk – Derry City 1:2 (kon.)
Constanta – Racing FC 0:0 (kon.) | Gżira – Niš 0:1 (kon.) | Molde – Glenavon 5:1 (kon.)
Slavia Sofia – Tampereen Ilves 2:1 (kon.) | Kalju – Stjarnan 1:0 (kon.) | Slovan Bratislava – Milsami 5:0 (kon.)
Riga FC – CSKA Sofia 1:0 (3:5 po pen.) | Häcken – FK Liepāja 1:2 (kon.) | Sarpsborg – Vestmannaeyjar 2:0 (kon.)
Keşla FK – Balzan 2:1 (kon.) | Maccabi Tel Aviv – Ferencváros 1:0 (kon.) | Soligorsk – Connah's Quay 2:0 (kon.)
AIK Stockholm – Shamrock 1:1 (po pr.) | Vardar – Pjunik 0:2 (kon.) | Zaria Balti – Zabrze 1:1 (kon.)
Apollon Limassol – Stumbras 2:0 (kon.) | Dinamo Tbilisi – Dunajská Streda 1:2 (kon.) | Priština – Fola 0:0 (4:5 po pen.)
Žalgiris Vilnius – KÍ Klaksvík 1:1 (kon.) | Nordsjaelland – Cliftonville 2:1 (kon.) | Niederkorn – Gabala 0:1 (kon.)
Beitar Jeruzalém – Čichura 1:2 (kon.) | Kodaň – KuPS 1:1 (kon.) | Luftëtari – Ventspils 3:3 (kon.)
FK Sarajevo – FC Banants 3:0 (kon.) | Maribor – Partizani Tirana 2:0 (kon.) | Partizan Bělehrad – Rudar 3:0 (kon.)
Titograd Podgorica – B36 Tórshavn 1:2 (kon.) | Trenčín – Budućnost Podgorica 1:1 (kon.) | Dundalk – Levadia Tallinn 2:1 (kon.)
Tre Fiori – Rudar Velenje 0:3 (kon.) | Runavík – Hibernian 4:6 (kon.) | Osijek – CS Petrocub 2:1 (kon.)
Coleraine – Spartak Subotica 0:2 (kon.) | Újpest FC – Neftçi Baku 4:0 (kon.) | Domžale – Široki Brijeg 1:1 (kon.)
Hafnarfjördur – Lahti 0:0 (kon.)
NK Domžale
1:1 (1:0)
NK Široki Brijeg
Čtvrtek 19.07.2018, 21:00 • Športni park, Domzale • Evropská liga (předkola) • 1. předkolo

Z tohoto střetnutí je to vše, přeji Vám hezký zbytek dne. (23:05:36)

Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 5:3. Rohy: 12:4. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 7:11.

Je dobojováno! Také druhé setkání Domžale s Širokým Brijegem skončilo remízovým výsledkem, ze kterého mají mnohem větší radost fanoušci slovinského klubu, který postupuje do druhého předkola díky pravidlu vyššího počtu vstřelených branek na hřišti soupeře. Až do 73. minuty byli domácí poměrně v klidu, neboť vedli zásluhou brzké trefy Melnjaka. Pak ale přišlo vyrovnání Matiće, po kterém bosenskému klubu stačil k postupu už jenom jeden gól. Ten v posledních minutách zápasu ale nepadl a slavit tak může domácí Domžale.

90+4

90+4
    Po zásahu Klemenčiče Čabraja okamžitě rozehrál rohový kop. O chvíli později o něj hosté usilovali znovu, ale hlavní sudí tentokrát nařídil Milićův výkop. To se Čabrajovi pochopitelně nepozdávalo a za protesty vyfasoval žlutou kartu.

90+3
    V končící třetí minutě nastavení ještě dostává žlutou kartu domácí Mujan. Rozehrávat se bude z půlící čáry.

90+2
    Střídání v týmu NK Domžale: ze hřiště odchází Lovro Bizjak, přichází Adraž Kirm.

90+2
    Mujan využil čerstvých sil a jednoduše doběhl až do vápna, kde se zasekávačkou chtěl zbavit Mariće, ale přitom si ukopl míč k dalšímu hostujícímu hráči, jenž stál opodál.

90+1
    Široki Brijeg má k dispozici ještě tři minuty, které jsou přidány nad rámec druhého poločasu.

90
    Taktický faul Mariće hatil možnost rychlého kontru Domžale a byl odměněn žlutou kartou.

89
    Hosté přenesli hru doleva, jenže adresát dlouhého centru byl u vzdálenější tyče okamžitě zdvojen a obrán o balón.

88
    A znovu bosenský celek vymyslel jen přihrávku do rukavic domácího gólmana. Moc času na vstřelení kýžené branky už Brijegu nezbývá.

86
    Hlavou prodloužený nákop do velkého vápna končí u Dejana Miliće, který může zase pošetřit trochu času.

85
    Z něj slovinský klub vyrobil i rohový kop, ale Ibričićův centr zprava obrana Širokého Brijegu resolutně odhlavičkovala.

84
    Domácím se slibně otevřela pravá strana, kde byl Ibričić úplně volný, ale přihrávka k němu nedoputovala. Domžale si musí vystačit s autem.