Pátek 20.07.2018, 18:30 • Na Julisce, Praha-Dejvice • FORTUNA:LIGA • 1. kolo

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek pátečního večera a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit zase na shledanou. (20:31:08)

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 4:13. Střely mimo: 5:11. Rohy: 4:7.

Je dobojováno. Plzenští po první půli prohrávali o jednu branku. Ovšem ve druhém poločase dokázali zabrat a zápas otočili. Trenér Vrba sáhl ke střídání a to rozhodlo zápas. Nejprve dva střídající hráči zařídili v devětašedesáté minutě vyrovnání. Jakub Řezníček přihrával na gól Tomáši Hořavovi a hosté se radovali a byli zpět ve hře. O dvě minuty později znovu úřadoval Jakub Řezníček, který střílel a jeho pokus si do vlastní branky srazil domácí obránce Podaný. Dukla už neměla síly na to, aby dokázala vyrovnat a poslední slovo měla v osmaosmdesáté minutě znovu Viktoria, která zásluhou Michaela Krmenčíka, který proměnil pokutový kop, zvítězila o dva góly a získává tak první tři body do tabulky. Domácí jsou nakonec bez jediného bodu.

90+2

90+2
    Ke kontaktnímu gólu se tak Dukla nedostala a hned po této akci se hosté dostali na druhou stranu a ještě jdou do jednoho z posledních útoků.

90+1
    Uroš Djuranović byl v obrovské šanci kousek u tyče hostující branky. Nejprve ji orazítkoval a hned na to pak pálil do boční sítě.

90
    Nad rámec řádné hrací doby ve druhém poločase se budou nastavovat ještě dvě minuty.

90
    U míče jsou znovu hosté a příliš se už nikam neženou. Další akci tak zakládají kombinací s míčem na vlastní polovině.

89
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Jan Kopic, přichází Jan Kovařík.
    88. Michael KRMENČÍK - 1:3

88
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Na značku pokutového kopu si míč postavil MICHAEL KRMENČÍK a poté svou střelou do protipohybu domácího brankáře Rady umístil míč k jeho levé tyči – 1:3. Hosté si tak v závěru druhého poločasu berou dvoubrankový náskok.

87
    Žlutou kartu dostává Lukáš Holík (FK Dukla Praha).

87
    Agilní Petržela byl znovu u zrodu akce Plzně v pokutovém území. Holík ho fauloval a sudí nařizuje pokutový kop!

86
    Po další snaze získali míč hosté, konkrétně Matúš Kozáčik a hned odkopl míč do bezpečí. Hosté míří do rychlé protiakce.

86
    Domácí spěchají k dalšímu útoku. Rádi by se dočkali alespoň vyrovnání, hostující obrana je zatím ale proti.
    84. Petržela předvedl parádní slalom, Řezníček ale minul bránu

84
    Petržela se famózně uvolnil a skvěle našel přihrávkou Jakuba Řezníčka, jenž okamžitě vystřelil. Balon skončil jen těsně vedle tyče domácí branky.

Vendula Zdražilová

Branky: 7. Douděra (Holenda) – 69. Hořava (Řezníček), 71. Podaný (vla.), 88. Krmenčík (pen.)

Karty:   59. Daniel Tetour (DUK), 87. Holík (DUK)

FK Dukla Praha: F. Rada – Milošević, Ostojić, Chlumecký, Podaný – Holík, Daniel Tetour, Marek Hanousek (C) (83. Djuranović), Douděra (67. Bezdička) – Holenda, D. Breda (79. Brandner).
    Náhradníci: M. Hruška – Bobál, Preisler, Bilovský, Bezdička, Djuranović, Brandner.

FC Viktoria Plzeň: Kozáčik – Řezník, R. Hubník (C), Pernica, Limberský – Procházka (57. Hořava), Hrošovský – M. Petržela, Al. Čermák (57. Řezníček), J. Kopic (89. J. Kovařík) – Krmenčík.
    Náhradníci: A. Hruška – Hořava, Chorý, J. Kovařík, Hájek, Řezníček, Ekpai.

Rozhodčí: Franěk – Moláček, Pospíšil