Příbram – Teplice 1:1 (kon.) | Liberec – Karviná 1:0 (kon.) | Zlín – Mladá Boleslav 3:2 (kon.)
Sparta – Opava 2:0 (kon.)
FC Zlín
3:2 (0:1)
FK Mladá Boleslav
Sobota 21.07.2018, 17:00 • Stadion Letná, Zlín • FORTUNA:LIGA • 1. kolo

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek sobotního večera a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit zase na shledanou. (19:00:48)

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 11:5. Střely mimo: 6:2. Rohy: 9:1.

Je dobojováno. Sledovali jsme parádní zápas z obou stran. Hosté vedli po první části hry o jednu branku. Ve čtyřiašedesáté minutě pak Mladá Boleslav zásluhou Nikolaje Komličenka šla do dvoubrankového vedení a už to vypadalo, že si ho hosté pohlídají. Jenže domácí o čtyři minuty později snížili na rozdíl jediné branky, když se trefil Zoran Gajič a Zlín tak byl zpět ve hře. V osmdesáté minutě dokonce vyrovnal, když se mezi tři tyče trefil Róbert Matejov. V závěru to vypadalo, že se oba celky nakonec rozejdou smírně, ovšem opak byl pravdou. V nastavené druhé minutě rozvlnil hostující síť Jean-David Beauguel, jenž tak dokonal obrat Ševců a ti si tak po zásluze připisují tři body do tabulky.

90+4

90+3
    Autor branky Beauguel obdržel žlutou kartu, neboť po vstřelené brance svlékl dres. Nemusí ho to ale mrzet, jeho celek už o své vedení nepřijde.
    90+2. Jean-David BEAUGUEL - 3:2

90+2
    Zlín právě vstřelil branku!
    Tak to je neuvěřitelný obrat Zlína. Ten se na konci utkání dostává do vedení. JEAN-DAVID BEAUGUEL se po autovém vhazování dobře postavil u levé tyče a poté v pohodě dokázal trefit odkrytou část Kamenárovy branky – 3:2. Asistence: Petr Hronek.

90+1
    Ševci opět sevřeli hosty na jejich polovině a brankář Kamenár tak musí být v pozoru.

90
    Nad rámec řádné hrací doby ve druhém poločase se budou nastavovat ještě tři minuty navíc.

88
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Tomáš Přikryl, přichází Tomáš Ladra.

88
    Domácí publikum žene domácí hráče do další akce, ale znovu hosté dokázali čelit další střele. Koncovka zápasu se blíží, tempo obou týmů naopak stoupá.

87
    Matejov se dostal do další šance, ale byl v ofsajdu a vedoucí branky se tak domácí znovu nedočkali.

86
    Zlínská střela směřovala do opuštěné branky hostů, avšak znovu se hosté dokázali dostat k ubránění této akce. Nicméně hosté jsou nyní neustále pod tlakem.

85
    A opět zlínští fotbalisté byli u zrodu další akce, tentokráte se ale do zakončení vůbec nedostali.

83
    Gajič přišel o balón ve středu hřiště a do útoku se pak hnali hosté. Obrana Zlína je ale v rozletu zastavila a posílá míč směrem k jejich brance.

82
    Koncovka druhého poločasu tak může ještě nabídnout velké věci. Hraje se ze strany na stranu a oba celky se snaží strhnout vedení na svou stranu.

80
    Žlutou kartu dostává Tomáš Přikryl (FK Mladá Boleslav).
    80. Róbert MATEJOV - 2:2

80
    Nakonec se ale domácí vyrovnání přeci jenom dočkali. RÓBERT MATEJOV se z hranice velkého vápna dostal ke střele a poté přesnou ranou poslal míč k levé tyči – 2:2. Začíná se tedy znovu od začátku.

Vendula Zdražilová

Branky: 68. Gajič (Džafić), 80. Matejov, 90+2. Beauguel (Hronek) – 7. Matějovský (Komličenko), 64. Komličenko (Hůlka)

Karty:   39. Džafić (ZLN), 90+3. Beauguel (ZLN) – 23. Jaroslav Diviš (MBL), 80. Přikryl (MBL)

FC Zlín: S. Dostál – Matejov, Gajič, P. Buchta, Bartošák (73. Holík) – Železník (C) (38. Poznar), Traoré, Hnaníček, Jiráček, Džafić (71. Hronek) – Beauguel.
    Náhradníci: Šiška – Kopečný, Holík, Bačo, Hronek, Podio, Poznar.

FK Mladá Boleslav: Kamenár – Pauschek, Takács, Král, Fabián – Matějovský (C) (78. Hubínek), Hůlka – Jaroslav Diviš (61. Mareš), Přikryl (88. Ladra), Konaté – Komličenko.
    Náhradníci: Šeda – Ladra, Kateřiňák, Hubínek, Mareš, Chaluš, Křapka.

Rozhodčí: Proske – Kotík, Pochylý

Diváci: 3 852