Žižkov – Č. Budějovice 1:2 (kon.) | Varnsdorf – Táborsko 1:0 (kon.) | Vlašim – Brno 2:2 (kon.)
Hr. Králové – Znojmo 2:1 (kon.)
FK Varnsdorf
1:0 (1:0)
FC SILON Táborsko
Neděle 29.07.2018, 17:00 • Městský stadion v Kotlině, Varnsdorf • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 2. kolo

To je pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a sportu, zdar! (18:54:42)

Shrnutí druhé půle

V druhé půli se Táborsko tlačilo za vyrovnáním. Do vážnější akce se ale nedostalo. V 78. minutě Ondráček s Dordičem atakovali hosty při rozehrávce a přineslo to ovoce. Dordič se dostal do zakončení, mířil k levé tyči. Toma ale předvedl skvělý zákrok a držel svůj tým ve hře.

Vyrovnání mohlo přijít v 86. minutě, kdy byla pořádná skrumáž před Porcalem! Ten ale dokázal na dvakrát neuvěřitelně chytit gólovou šanci. Varnsdorf si tak připisuje první tři body do tabulky. Hosté z Táborska odjíždí bez bodu.

90+3

90+3
    Ndiaye zkusil nůžky, to je ale v dnešním utkání vše.

90+3
    Bláha uklízí míč do autu. Poslední šance pro hosty.

90+3
    Vypadá to, že Varnsdorf těsný náskok ubrání. Zbývají poslední vteřiny zápasu.

90+2
    Varnsdorf se ubránil a Dordič vybojoval autové vhazování pro svůj tým.

90+1
    Faul je pískán také na druhé straně. Rychlý protiútok hostů zakončuje Ndiaye. Jeho střela byla tečována, je z toho roh. Hostující gólman míří do vápna hostů.

90+1
    Navrátil se dopustil dalšího nedovoleného zákroku ve vápně domácích. Porcal vykopává.

90
    Hlavní sudí nastavuje tři minuty.

90
    Valenta si to pelášil na bránu Varnsdorfu, Dordič ale včas zakročil.

89
    Toma vykopává až na polovinu Varnsdorfu.

89
    Pechanec píská útočný faul. Porcal s rozehrávkou čeká.

88
    Žlutou kartu za odkopnutí míče po odpískání dostává Lukáš Novák (FK Varnsdorf).

88
    Zbrožek zastavil nedovoleně Frýdka. Hosté budou rozehrávat na polovině hřiště.

88
    Oba celky třikrát vystřídaly. Táborsko má poslední minuty na vyrovnání.

87
    Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází David Klusák, přichází Vojtěch Zárybnický.

86
    Skrumáž před Porcalem! Táborsko bylo blízko vyrovnání, Porcal ale dokázal na dvakrát neuvěřitelně chytit gólovou šanci. Mezitím pomezní mává ofsajd.